Şimdi Ara

Gol sonrası Tolga ve Gomis'in, Tudor yerine Selçuk'a koşup sarılması..?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.007
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne düşünüyorsunuz bu konuda arkadaşlar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• şahsen ben kıllandım ama belki veda maksatlıdır diye kendimi avutuyorum
  • Yedek klübesine ısındırma çalışmaları

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selçukun maçtaki üstün başarısını tebrik amaçlıdır belki
  • Gomis çıkıp tudora tepki koymaz. Selcuga değil yedeklere koştular belki.

He yeniçeri ağası şimdiden milletin aklına girdiyse 2 3 hafta içinde çöküş başlar. Geçen sene de gelene gidene 4 atarak başladık sonrası malum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SPaCeLoRD

Gomis çıkıp tudora tepki koymaz. Selcuga değil yedeklere koştular belki.

He yeniçeri ağası şimdiden milletin aklına girdiyse 2 3 hafta içinde çöküş başlar. Geçen sene de gelene gidene 4 atarak başladık sonrası malum.

Geçen sene kime 4 atmışız? Zor bela şansa yendiğimiz maçlar vardı ilk haftalarda. Ben mi yanlış hatırlıyorum?
  • Ya arkadaşlar cins misiniz. Galip gelmemizin en büyük sebebi Selçukdur.

O yedek kalarak takıma en büyük katkıyı yaptı.

• Lan olm gol atsınlar da istediklerine koşsunlar. Sarılıyorlar mı öpüyorlar mı ona da ben karışmam. Gole bakarım, gol lazım, gol önemli. Gol olacak aga!
  • Selcuk gidecekse veda sevinci olabilir diye düşünüyorum daha doğrusu öyle umuyorum. İnşallah trabzon bize oyle bir kıyak yapar

• Dün Erman Toroğlu güzel konuşmuştu aklıma o geldi.Rikerink'i tüm oyuncular çok seviyordu ilkokulda beden eğitimi öğretmeni gibi düşünün ders yapmayalım hocam tamam çocuklar top oyayalım hocam tamam çocuklar Tudor'u sevmezler tabi
  • Şeref yoksunu çünkü.

Yeni yeniçeri. Ama bilmiyor ki Selçuk oynasa kendisi kesik yer

Bu arada dün İstiklal Marşı'nda kolu arkadan bağlıydı. Gurbetçi değil örgütçü yetiştiriyor Almanya.
  • Tolga attığım golü Selçuk'a hediye ettim onu çok seviyorum falan dedi zaten de Gomis yedek kulübesine gitti Selçukla bir ilgisi yok.
  • Saf Tolga bilmiyo ki oynamak icin onu bile yakar Selcuk. Arda Turan'i da bu yuzden istemiyorum. Su kadroda ne kadar az yeri o kadar iyi.

• ilginç detay yerli yapılanmasının kanıtı mı desek?
    gomis daha çömez piyasayaı bilmiyor o da takılmıştır peşine.
  • Gomisin Tudor hakkında olumsuz görüşler bildirdiği söyleniyordu.

Leşcuk Gomisi ekibine katmış olabilir.
  • Bugün dursun özbek, takımda 4-5 senedir duranlarda bir doymuşluk oldunu, bu yüzden revizyona gidildiğini söyledi. Selçuk'un günahını almak istemem ama bana göre Sabri'yi de o göndertti.

Takım içindeki gruplaşmalardan yana olmadı. Bir de ajan oldu Selçuk. Milletin dedikodusunu yönetime, teknik direktöre ileterek göze girdi. Tabiki öyle yapacaktı, sonuçta böyle görünüp, yönetimin gözüne girip çatır çatır parasını almaya devam edecekti.

Tabiki böyle yapacaktı, sonuçta maaşını o arkadaşları ödemeyecekti. Bir daha kimse bu maaşı veremeyeceği için bu yöntemi seçti. Bu yüzden yönetimde kötü futbol oynamasına rağmen seviliyor. Dursun özbek bugünkü açıklamaları ile kendisi çelişiyor zaten. Selçuk'un ne yararını gördün de o bizim kaptanımız diyorsun? Anlayın işte dediklerimi. Benim düşüncelerim bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 16 Ağustos 2017; 1:7:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

ilginç detay yerli yapılanmasının kanıtı mı desek?
    gomis daha çömez piyasayaı bilmiyor o da takılmıştır peşine.

Şuan taraftar bayağı gaza geldi rezil 2 senenin arkasından. Böyle bir çete yapilanmasinin farkına varirlarsa var ya, çiğ çiğ yerler onları. Zaten 2-3 tane Türk kaldılar, bana sorarsan bizim yeni çocuklar onları çok rahat dislayabilirler böyle birşey söz konusu olursa.

• bu işin odak adamı selçuk deniyor dursun da "gönderilecek adam değil" demiş bugün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartaltib

Ya arkadaşlar cins misiniz. Galip gelmemizin en büyük sebebi Selçukdur.

O yedek kalarak takıma en büyük katkıyı yaptı.

• koltuğun hayırlı olsun diye gidip sarılıyor olabilirler
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.