Şimdi Ara

Gökhan Zan'ın Cezası Ertelendi (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
303
Cevap
2
Favori
9.706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the psikopat

Kırmızı kart cezası ertelendi.Sanırım bu ilk.Adam direkt kırmızı gördü önce 1 maça indirildi sonra ertelendi.Vay be.

adam yukarıda yazmış ilk değil diye, gelmiş halen trollük olsun diye konuşuyorsun. belki üşenirsin diye senin için link de veriyorum:

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/82289/lualuanin-cezasi-ertelendi
  • bahsedilen adam da gökhan zan.

cezası ertelense ne olur ertelenmese ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: chiller

quote:

Orijinalden alıntı: Chosen

quote:

Orijinalden alıntı: D3XTER

E tabi defans kalmadı takımda. Doğaldır. Bu kadar göstere göstere yapılmaz bir şey arkadaş ya.

Göstere göstere neler yapıldı bu ülkede, hepsini aklın aldı ama buna şaşırdın öyle mi?

hadi biz şikeciyiz lekeliyiz vs ama siz tertemiz diniz nasıl oluyor da bu durumu kabul ediyorsunuz

Farklı şeylerden bahsediyoruz.. Ayrıca Dany ve Semih oynayabilecek durumda diye biliyorum yani bu konuyu tartışmanın gereği yok. Ayrıca kabul etmeyip ne yapalım? Sokaklara dökülüp protesto mu edelim TFF'yi? Zaten konu içerisinde keşke ertelenmeseydi diyen Gs'li arkadaşlar var. Bende aynı şeyi düşünüyorum, keşke çekseydi cezasını faul yaptığı adam o pozisyon için kart ağır oldu diye açıklama yapmış olsa bile..
  • Lua Lua nın cezası ertelendi.Bikerede fail olmayın artık sizlerle dalga geçmek bile gelmiyor içimden.Şikeciler ve şerefli 2.ciler dolmuş konuya.Fenerbahçe şuan bankasyada olsaydı burda konuşmaya yüzleri olurdu.Şimdi gidin pazartesi okulunuz var ders çalışın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hic maclari takip etmiyosunuz sanirim her takima uygulandi nerdeyse erteleme olayi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: esrar006

@Spycho

Burada yok Gökhan,Meireles,Engin,Melo konularını açarak taraftarı ateşliyorsunuzda suç sizde ...

Kusura bakma hocam bu konuyla ilgili son kez alıntılıyorum seni ama taraftarı ateşleyen sizsiniz. "Meireles tükürdüğünde cezası indirilenler o zaman neredeydi?" vb. şeklinde yazan sizsiniz. Bu yüzden ben de tepkimi koyuyorum ve dedim ki; "Meireles olayında erteleme veya varolan bir suçtan dolayı ceza indirimi olmadı." dedim. Ve bana göre de Meireles olayında tükürük yok, Melo olayında da yok. Meireles olayında neden tükürük olmadığını ben kendimce açıkladım bu başka konu.

Benim sabahtan beri kızdığım nokta; Gökhan Zan'ın cezasının ertelenmesi falan değil, laf arasında sürekli bu Meireles konusunun açılıp bilerek kışkırtma yapılmasıdır. Belki sana göre tükürük var veya yok sorun bu değil. Ama gelip de kesin olmayan bir şeyi burada laf sokmak için kullanıyorsunuz. Meireles zaten hakaretten dolayı cezasını aldı. Tükürük olayı da kesin olmadığından indirildi. Burada Melo'ya haksız yere ceza verene kızın, Caner'e haksız yere ceza vereni kızın.

Ayrıca son olarak bir arkadaş Meireles olayınyla ilgili hakem raporundan bahsetmiş, Gökhan Zan'ın da olayında o hâlde hakem raporu çiğnenmiş olmuyor mu soruyorum? Ve zaten "Meireles bana tükürdü" demiyor hakem bizim olayda.
  • @Spycho

Boşverin hocam bugun zaten forum ne hallerdeydi gördüm üzüldüm başlarım cezasınada zımbırtısınada hakeden cezasını çeksin başka bişey istemem kapatalım konuyu tatsızlık olmasın daha fazla özür dilerim Meireles olayı için
  • Hakem vurduğunu düşünüp kart verdiyse bu durum normal biye büyütüyosunuz bu kadar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen hafta Özgür Yankayanın penALTIsı
    bu hafta tahkimin hasırALTIsı
  • Hahah okuyunca şaşırdım, şakadır diye girdim fakat ciddiymiş. Böyle bir kural, böyle bir iş olamaz arkadaş. Saçmalığın daniskasıdır bu!
  • kural çok saçma bunu bir kenara koyuyorum.

1)Gökhan, adama vurmuyor. bunu adam da söyledi normalde ceza tamamen kalkması gerekiyor.
    2)Zaten dany ve semih sakat değiller. kayseri maçında her şartta bu 2'li oynayacaktı

onun haricinde fenerliler hangi yüzle yazıyorlar buraya bilmiyorum
    1)şike yaptığınız mahkemece tescillendi, ama sahaya yansımadı deyip aklandınız. normalde süper ligte mücadele bile etmemeniz gerekiyordu
    2)emre ırkıçılık yaptı, aklandı
    3)meireles hakeme tükürdü, hakem raporuna yazdı. ilk defa hakem raporu dikkate alınmadı, 10 saniyelik görüntüler 6 saat boyunca incelenip tükürmediğine karar verildi. aynı şekilde melo'nun tükürdüğü pozisyonda da görüntülerde tükürük gözükmüyordu, ama melo tükürükten ceza aldı
    4)emre açık bir şekilde küfürler savurdu, tükürüğü görüntülerle aklayan federasyon aynı görüntülere güvenmeyip cezaya gerek görmedi

aslında benim bu 4 olayı yazmama gerek yoktu. 1. maddeyi okuyan ve azıcık yüzü olan biri varsa daha fazla bu konuda takılıp galatasaray'a şu yapılıyor bu yapılıyor demez. ki bu olayda galatasaray'a yapılan bir şey yok. sadece kamuoyunda bakın galatasaray'ı tff koruyor algısı yaratmak için böyle bir uygulama yapılmıştır.
  • Hadi 1'e indi de, erteleme ne diye veriliyor? Vurmasa bile teşebbüs var.
    Hiç sevmiyorum bu tarz fevri hareket eden futbolcuları...

Bu karar aynı şuna benziyor; bir yol vardır 10 kişi ezilmekten kıl payı kurtulur, 11. kişi ezilir sonra biz nerde hata yaptık deyip yolu kapatırlar.
  • biri de çıkıp demiyor kart tamamen yanlıştı zaten, Emrenin yıllardır yaptığı onlarca şey yoksayıldı, şike yapan takım baş tacı oldu, kendi takımına borç takan adam federasyon başkanı oldu, bunlara bir şey yok, haksız kartın ertelenen cezasına gelince "eyyam", "GS kollanıyor", "Federasyon işin b.k unu çıkardı", canını yidiğimin dünyasına bak
  • Lanet olsun böyle federasyona da, hakem kuruluna da, disiplin kuruluna da her bokuna da.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cryingwolf

kural çok saçma bunu bir kenara koyuyorum.

1)Gökhan, adama vurmuyor. bunu adam da söyledi normalde ceza tamamen kalkması gerekiyor.

Bu nasıl bir düşüncedir ya?
    Maçtan sonra ofsayttan, elle düzelterek gol attığını itiraf edince de gol iptal edilsin?
  • ceza ertelemesi daha önce de yapılan bir şeydi. yakın zamanda lualua nın cezası ertelendi diye hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: marxx

ceza ertelemesi daha önce de yapılan bir şeydi. yakın zamanda lualua nın cezası ertelendi diye hatırlıyorum.

Aynen öyle oldu.

Melo konusunda biz günahsiz diyerek erteleme istemedik. Erteleme isteseydik, Melonun cezasi da ertelenecekti. Lua Luanin cezasinin ertelendiği gibi.

Bu aksamki macta dikkatinizi ceken bir sey oldu mu? 2 kere kirmizi kart görmesi gereken oyuncu 90 dakika sahada kaldi.
  • LuaLua'nın cezası ertelendi!

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kardemir Karabüksporlu LuaLua'ya verilen 2 maçlık cezayı, 1 yıl süreyle erteledi.

Gökhan Zan'ın Cezası Ertelendi

Türkiye Futbol Federasyonu Tahkim Kurulu, Kardemir Karabüksporlu LuaLua'ya verilen 2 maçlık cezayı, 1 yıl süreyle erteledi.

Cezanın kaldırılması yönünde yapılan itiraz ise reddedildi.
    Kongolu golcü oyuncu, Beşiktaş maçından sonra İbrahim Toraman ile kavga etmişti ve Toraman'a yaptığı hareketten dolayı PFDK'dan 2 maç ceza almıştı.
  • bu ertleme olayını bilen birisi bana anlatabilir mi?

yani Gökhan Zan bu 1 maçlık cezayı 1 sene sonra mı çekecek? veya 1 sene içinde benzer şekilde ceza alırsa bu 1 maçlık ceza yeni cezaya mı eklenecek?

genel olarak soruyorum, konu gökhan zan ile ilgili olduğu için bu örneği verdim...
  • Adam büyük ihtimal oynamayacak bile hala gelip burda ağlıyorlar. Dany Semih iyileşti.
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.