Şimdi Ara

Gökhan töre'nin mental sorunları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.084
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gökhan töre mental sorunları olmasa çok iyi topçu. Sizce mental sorunlarını çözebilir mi? Şu anki hali iki ucu keskin bıçak gibi. Büyük maçlarda asla güvenemezsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• nekadar büyüttünüz anlık refleksle topu kaybetmiş ve yenmemiz gereken maç şuan ondan pişmanı yoktur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmazguney

nekadar büyüttünüz anlık refleksle topu kaybetmiş ve yenmemiz gereken maç şuan ondan pişmanı yoktur

Aynen oyle adam sansizlikla bi mudahele yapti. Art niyet yoktu bence pozisyonda.

• quote:

nekadar büyüttünüz anlık refleksle topu kaybetmiş ve yenmemiz gereken maç şuan ondan pişmanı yoktur

Büyüttüğümüzü sanmıyorum. Maçı kazanma şansımızı çok zora soktu gökhan. O müthiş gol gelmese şu an playoff rakibimizi düşünecektik. Gökhan töre'nin mental olarak sorunlu olduğu çok açık. Geçmişinde silah olayları yine bjkde gördüğü kırmızı kartlar falan da var. Umarım mental sıkıntılarını aşar ve milli takıma faydalı olur ama böyle topçular genelde düzelmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciddi Kedii

quote:

Büyüttüğümüzü sanmıyorum. Maçı kazanma şansımızı çok zora soktu gökhan. O müthiş gol gelmese şu an playoff rakibimizi düşünecektik. Gökhan töre'nin mental olarak sorunlu olduğu çok açık. Geçmişinde silah olayları yine bjkde gördüğü kırmızı kartlar falan da var. Umarım mental sıkıntılarını aşar ve milli takıma faydalı olur ama böyle topçular genelde düzelmiyor

belki tam tersi olabilir bende oynadım 10 kişi psikolojisi genelde iyi olur gökhan sayesinde gittik belkide

• yilmazguney kullanıcısına yanıt
    Bazen kırmızı kart görme takıma olumlu etki yapabilir ancak genel olarak konuşacaksak kırmızı kart takımın işini zora sokar ve bu kadar kritik ve zora girmiş bir maçta gökhan bunu yapmamalıydı.

• Ciddi Kedii kullanıcısına yanıt
    Elbette yapmamalı ama anlık işte herşeyde olduğu gibi ben kaza yaptım anlık hata binpişmandır kırmızıyı yiyip fransaya gidemicek

• quote:

Elbette yapmamalı ama anlık işte herşeyde olduğu gibi ben kaza yaptım anlık hata binpişmandır kırmızıyı yiyip fransaya gidemicek

Hocam bildiğim kadarıyla fransada cezalı değil. Turnuvada oynayabilecek. Cezasını 2018 dünya kupası elemelerinde çekecek. Orada da işimiz zor olacak. Hırvatistan, Ukrayna, İzlanda ile aynı gruptayız. Bu sefer üçüncülük de kurtarmıyor. Dünya Kupası görmeyeli 16 sene olacak. 2018e gitmek şart.

Hayır cezasını çekecek sarı kart cezalısı olsaydı dediğin olurdu

• yilmazguney kullanıcısına yanıt
    Evet haklıymışsın hocam. Fanatik de haber yapmış. Gökhan Töre turnuvayı kaçırdı diyebiliriz. Önemli bir eksik.

gökhan cezayı kendine ve beşiktaşımıza verdi malesef

• Sorunu yoook tore banko ilk 11

• 2016 da ciddi iş piyasa yapardı

• 2016 finallerine gidiyor Gökhan cezasını 2018 dünya kupası elemelerinde çekecek.
  • Umarim gokhan da okur forumu da mental sorunlarina bir care bulur.

• Belki de gökhan sayesinde kazandık maçı.

• Net bir bilgi var mı arkadaşlar elemelere gidiyor mu gitmiyor mu ? cezasını kesin oalrak ne zaman çekecek ?
  • Yıllar önce aynı sözler İlhan Mansız içinde söylenmiyormuydu hatta daha ağırları? Meşhur chelsea maçında kırmızı yemesi falan? Anlık bir hareket topu kapmak için ayak koydu yapıcak bişey yok sonuna kadar Gökhan Töre.

• Tipine bakislarina gozlerine baktiginda o icindeki ofkeyi , o ruh halini anliyorsun. Zaten arkadaslarina silah cekmesi de bunu dogrular nitelikte. Kesinlikle degil milli takim sokakta , trafikte karsilassan bulasmaman gereken bir insan

• ben size söyleyeyim gökhan atılmasa çok yanlış oyun oynuyorduk. Arda sürekli Gökhanın kanadına gelip top alıyodu kısa paslar yapıp duruyorduk. En sevmediğim oyundur kısa paslar. Gökhan atılınca karma karışık bi futbol oynadık frikik bulduk gol oldu. Gökhan sahada olsaydı kazanamayabilirdik farklı bir maç olurdu.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.