Şimdi Ara

silinebilir.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
1
Favori
1.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medizinischen Labor -- 7 Ağustos 2020; 15:52:23 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Matematik bu değil. Öyle ezberci iş olmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • klasik ezberci hoca. ezber yöntemleri gösterip matematiğin sırrını bulmuş gibi söylüyor. bi yorumunda demişti ki "eğer derslerimi ücretsiz anlatsaydım ösym kaldırırdı çünkü izleyen herkes fullerdi" tarzında bir şey demişti. matematikten hiç anlamayan insanları yanlış yönlendiriyor para uğruna.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi air raid siren -- 19 Mayıs 2020; 14:45:27 >
  • Matematik sevmem sunu ezberleyin söyle yapın rakamları değistirin harfleri kaldırın tarzıyla matematik olmaz. Hiçbir sey öğrenemezsiniz. Matematiğiniz iyi değilse hocalara geldik Fourmath kanalı veya Senol hoca dinleyin. Hatta yine hocalara geldik 0 matematik kitabı var bende aldım bu sene Tüyap'tan. İncelemek için aldım ve bilmeyen biri için çok faydalı bir kitap.
    Tavsiyem eğer matematiği gerçekren öğrenmek istiyorsanız kurallarıyla formülleriyle öğreten bir hoca bulun. Yoksa sadece belirli soru kalıpları üzerinde %60 yanlıslık payıyla soru çözersiniz hocam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Öğretmen değil tüccardır kendisi

• Pisagor, Rene Descartes , Öklid gibi üstatların hocasıdır kendisi.

• milleti umursamadan antrenmanlarla matematik kitabından ilerle sonra bıyıklı matematiğe geç

• Kanka burdaki yorum yapanlara bakma burdakilere hoca beğendiremezsin youtubedeki videolarını bilmem ama paralı tyt matematik setinde her şeyi mükemmel anlatıyor gerizekalıya anlatır gibi anlatıyor önce mantığını öğretiyor ondan sonra kısa yolunu öğretiyor burdakilerin ezber dediği kısım yani bu forumdakilere göre İlyas Güneş'te ezberci ama o da gayet iyi anlatıyor o yüzden yorumlara takılma derim almak istiyorsan gözün kapalı alabilirsin

• RunoaD R kullanıcısına yanıt
    u can't be serious
  • Haksızmıyım ama bu forumdakilere hoca beğendirebilirmisin ağa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RunoaD -- 20 Mayıs 2020; 6:56:39 >
  • Bence matematik temelin yoksa antrenmanlarla matematik gibi temel kitapları çözebilirisin.Hem elin işlemlere alışır,hem de zaman kazanırsın.
    Kanka çok çok kaliteli hocalar var gerçekten araştırısan bulursun zaten ve neredeyse hepsini de forumdaki insanlar beğeniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E638F2E6

Kanka çok çok kaliteli hocalar var gerçekten araştırısan bulursun zaten ve neredeyse hepsini de forumdaki insanlar beğeniyor.
    Reis valla bilmiyorum ama çoğu kulaktan dolma bilgilerle hareket ediyor gibime geliyor mesela ilyas güneşede ezberci diyorlar ama ilyas hoca tüm videolarında olayın önce mantığını anlatıyor sonra kısa yolunu veriyor gökhan hocada aynısı mesela ama milletin o yorumlarını görünce inanasım gelmiyor

bence sen hoca görmemişsin gökhan hocaya mantığıyla anlatıyor dedin farkında mısın adam bildiğin ezber yaptırıyor ve sen buna mantık diyorsun.
    Sen bi mikail hocadan 30 saat fonksiyon dinle kim mantığı anlatıyor tartışalım

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6E638F2E6

bence sen hoca görmemişsin gökhan hocaya mantığıyla anlatıyor dedin farkında mısın adam bildiğin ezber yaptırıyor ve sen buna mantık diyorsun.
    Yazdıklarımı dikkatli okumamışsın ben diyeceğimi dedim herkes kendisi bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: umutdarici

Sen bi mikail hocadan 30 saat fonksiyon dinle kim mantığı anlatıyor tartışalım
    30 saat oturup fonksiyon dinleyemem maalesef aytye girmiycem bence sen dinlesen daha iyi edersin

tyt mat sonuçlarını bekliyoruz hocam. soruları şöyle yaparsın artık "Gökhan hoca ne demişti şurdaki sayıyı al yaz şunla çarp hopp cevap geldi"

• Adam ayt'ye girmeyecek,girecek adamı yönlendiriyor.He başkanım haklısın mantığını anlatıyor.

ilyas hoca olayın mantığını anlatmıyor ki sadece mantığını anlatıyorum diyor. o kısa yol dediğin şeyleri ancak o sorularda kullanabilirsin, soruyu soran adam küçücük bir şeyi değiştirir o zman görürsün kısa yolu matematikte pratik yol kısa yol diye bir şey yoktur. zaten sözelciymişsin, bilmediğin konular hakkında yorum yapıp insanları yanlış yönlendirme.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.