Şimdi Ara

gökhan gönül neden mi adam???

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
1.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şükürler olsun ki böyle bir adam bizim takımımızda böyle efendilik alçakgönüllülük tek kelimeyle örnek alınacak bir insan...

http://www.youtube.com/watch?v=V6e-vWO-YPI&feature=youtu.be

• Gokhan Gonul adamsa Burak adamin kralidir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim için gökhan,hangi maçtaydı unuttum bi maçta üstüne basa basa yüz kere hakeme Kur'an çarpsın penaltı diye diye dil dökmüştü,halbuki penaltıyla yakından uzaktan alakası yoktu şimdi aynı şeyleri diyor geçiniz bunları,atarda yapıyor,birde kulübümden ceza alacağım diyor,adım gibi eminimki ceza yerine ödül alacak
    artık gökhanı fifa bile almam
  • 1.04.15 den itibaren izleyin cevabı

• quote:

Orijinalden alıntı: jackiver

benim için gökhan,hangi maçtaydı unuttum bi maçta üstüne basa basa yüz kere hakeme Kur'an çarpsın penaltı diye diye dil dökmüştü,halbuki penaltıyla yakından uzaktan alakası yoktu şimdi aynı şeyleri diyor geçiniz bunları,atarda yapıyor,birde kulübümden ceza alacağım diyor,adım gibi eminimki ceza yerine ödül alacak

O da senin onu fifada almayacağı duyup ağlar hemen ne saçma konusuyonuz ya..

• Kesinlikle cok sinsi davraniyor...aklinca koylu kurnazligi yapiyor...oynuyor abi bu adam çok güzel oynuyor kameralara tribünlereee....kendisi için ne aci ki bunu artik herkes anladi yani artik efendi adam triplerine ve numaralarina kimse yemiyor gökhan gönül.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu adam neden mi adam? Üşüyen çocuğa Istiklal Marşı okunurken montunu giydirebilecek kadar düşünceli, hakem yanlış görmesine rağmen Hocam benden çıktı diyebilecek kadar dürüst, giydiği forma uğruna bayılmayı omzunun çıkmasını kafasının yarılmasının önemsemeyecek kadar ruhlu, yakın çekimlerde kendisin çalınmayan düdüğe küfretmeyecek kadar ahlaklı, ıslıklanan rakip takım oyuncusuna bile alkışla destek çıkıp deplasmanda on binleri karşısına alacak kadar cesur ve bileğindeki kartal dövmesine rağmen Sarı Lacivert Çubuklu için herşeyini vermeye hazır bir Insan olduğu adamdır. Diğerleri gibi kavgası küfürü olayı yoktur. Kendini başkalarından üstün görmez. GÖKHAN GÖNÜL ADAMDIR!

• Düşen adam
  • Ne kadar cok abarttinz bu olayi artik birde nasil kiyaslarsaniz anlamiyprum gokhan bu sekilde senede 2-3 defa kendini yere ariyor belki burak bir devre de kendini okadr yere atiypr ayip valla insan karsilastirirken utanir birde gokhana mudahale var orda tama faul olmayabilir ama var burak yoktan yere kendini atiyor her defasinda

• heredot_t H kullanıcısına yanıt
    Kimse çıkıpta burak a adam demiyor.

• Ya her sene burak yılmaz gibi yeteneksiz ligin forvet klasmanında yüz karası olan bir kişi yalandan kendi yere atarak en az 10 penaltı kazandırıyor takımına. Ertesi gün tüm otoriteler kesinlikle penaltı değil diye görüş birliğine varıyor. Ve bu penaltıdan gelen sayılara rağmen hala şampiyon olamıyorlar . Sonra gelip burda burak ile adam olan Gökhan Gönül'ü kıyas ediyorlar.
  • quote:

benim için gökhan,hangi maçtaydı unuttum bi maçta üstüne basa basa yüz kere hakeme Kur'an çarpsın penaltı diye diye dil dökmüştü,halbuki penaltıyla yakından uzaktan alakası yoktu şimdi aynı şeyleri diyor geçiniz bunları,atarda yapıyor,birde kulübümden ceza alacağım diyor,adım gibi eminimki ceza yerine ödül alacak

geçen seneki sivas maçını diyorsan o yüzde yüz penaltıydı
  • Eski gökhan değil her anlamda

• quote:

Orijinalden alıntı: _-_bluedragon_-_

quote:

geçen seneki sivas maçını diyorsan o yüzde yüz penaltıydı

http://www.youtube.com/watch?v=M0IochW-4dg

http://www.youtube.com/watch?v=YSy6Pb-RfJo

• Benim icin Ersun Yanal gittikten sonra yaptıgı açıklamayla adamlığını kaybetmiştir.

• şu son penaltı pozisyonundan önce gökhan ı beğenirdim ancak yaptığı şey insanların emeğini çalmak, kandırmak ve ahlaki yoldan çıkarak kazanmaktır. Yapacağı samimi bir açıklama onu büyütürdü, isteyerek olmadı derdi ama o daha da çirkin boyuta getirecek açıklamalar yaptı.
    Benim gözümde sıfırdır. Fenerbahçede emre, volkan, caner gibilerinin yanına eklenmiş oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: halil_20

Ya her sene burak yılmaz gibi yeteneksiz ligin forvet klasmanında yüz karası olan bir kişi yalandan kendi yere atarak en az 10 penaltı kazandırıyor takımına. Ertesi gün tüm otoriteler kesinlikle penaltı değil diye görüş birliğine varıyor. Ve bu penaltıdan gelen sayılara rağmen hala şampiyon olamıyorlar . Sonra gelip burda burak ile adam olan Gökhan Gönül'ü kıyas ediyorlar.

Bana, Burak Yılmaz'ın kendini yere atarak Galatasaray'a kazandırdığı 10 tane penaltı pozisyonu göstersene. Hadi ama lütfen, bekliyorum bak.

• Bu adamın saha dışındaki adamlığına lafım yok. Zaten saha dışında öyle şımarık birisi felanda değil.

Fakat saha içinde durum farklılaşıyor. Gökhan geçen sene 2-0 kaybettiğimiz maçta kendini yere atmıştı. Hatta hakeme itiraz etti. Sonra Tv'den izleyince hakemin kararı doğruymuş felan dedi. Bunun dışında geçen sene Gökhan'ın bu tarz kendini kolay yere bıraktığı pozisyonarı görebilirsiniz. Gökhan bunları yapıyor ama o atmosferden mücadeleden yada kazanma hırsından dolayı bilinçsizce yapıyor. Sonra'da Tv'de kendini izleyince üzülüyor.

Aynısı bizim Burak içinde geçerlidir. Saha içinde o da kendini yere atıyor. Fakat saha dışında çok saygılı bir insan olduğunu röportajlarında görebilirsiniz. Ama aynısını Burak yapınca emek hırsızı Gökhan yapınca o anlıktır. Umarım bundan ders çıkarıp Burak içinde aynısını söylersiniz.
  • YAVVVVVVVVVVVVV HEEEEEEEEEEEEEEEE HEEEEEEEEEEEEEEE
  • Gökhan gönül denen herifi adam sananlar vardı bu gokhan her mac hakeme kufur ederken kameraya yakalanan bi tip zaten.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.