Şimdi Ara

GÖKHAN GÖKHAN GÖKHAN GÖKHAN

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
336
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• ılker yasın dıyor ya gokhan bırakmaz onu. gokhan bırakmaz onu. adam(Kalu) catır catır gectı gokhanı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Nero^

super manyak dehset otesı oynuyor ya

Onu nasıl bir cümledir
  • gökhan kaydı orada
  • Yanlış maçı izliyoruz galiba ilk yarı gelen geçenden çalım yedi folloş oldu sağ kanat.
  • Gökhan ve Alex ilk yarı Hayal kırıklığı
  • Süper manyak dehşet ötesi oynayan Kalou adam çok deli ya ashley cole le beraber ordan geçmesi zor gökhan ın diğer kanadın ztn kendine hayrı yok lugano bi atsaydı orda ama bunlara atarız biz ya
  • kalou gökhan ı parçalıyor resmen, zavallım ordan oraya koşmaktan feleği şaştı
  • kalou gökhanı yalama yaptı yav neresi müthiş
  • acil değişiklik lazım alex kazım ve gökhan irenç ötesi oynuyorlar gerçi gökhanın yapabileceği yok deivid saga kaydırılırsa daha rahatlar gökhan ugurun olmaması ayrı bir hata
  • saçmalama.. gökhan çok heycanlı oynuyor.. sürekli hata..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Alper1907

acil değişiklik lazım alex kazım ve gökhan irenç ötesi oynuyorlar gerçi gökhanın yapabileceği yok deivid saga kaydırılırsa daha rahatlar gökhan ugurun olmaması ayrı bir hata

kazım uğur değişikliği lazım kesinlikle
  • Elinden geleni yapıyor bizimkiler özellikle Gökhan helal olsun çocuğa yırtıyor kendini inş. bir gol buluruz
  • Gökhan ilk yarı iyi oynamadı sadece fazlasıyla yırtındı, savunma görevini biraz daha öne alması gerek, oynadığı mevki bek o bakımdan.Gerçi ben bu çocuğu hayatta bek'te harcamazdım ama ben değilim
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

Yanlış maçı izliyoruz galiba ilk yarı gelen geçenden çalım yedi folloş oldu sağ kanat.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.