Şimdi Ara

Göğüs kası üzerindeki çizgi yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
2.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar resimdede görüldüğü üzere göğüs kasının üzerinde çizgi var bu kas nasıl ve hangi hareketlerle çıkarılır
    https://store.donanimhaber.com/36/db/24/36db24857ed78c5531615223cd612483.jpg

• quote:

Orijinalden alıntı: picov

merhaba arkadaşlar resimdede görüldüğü üzere göğüs kasının üzerinde çizgi var bu kas nasıl ve hangi hareketlerle çıkarılır
    https://store.donanimhaber.com/36/db/24/36db24857ed78c5531615223cd612483.jpg

hareketden çok yağ oranına bağlı birşey o çizgiler ama yapılcak en iyi hareket dipsdir , decline bench press'de yapabilirsin.
  • Yağ oranına bağlı .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değilde adam at hırsızlığını bırakıp vücut geliştirmeye başlamış tipe baksana
  • %5 yağ oranıyla çıkarılır.
  • İlaçsız zor o yağ oranını yakalamak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın lifler belli oluyor Çok kötü ya.
    %5 yağ oranı ilaçsız imkansız.
  • lazar novovic street workoutçı heryerde doğal olduğu yazıyor bu adamın gerçekten olabilirmi böyle bişey doğal yoldan çok sıkı ve düzenli antrenmanla
  • Dips 'e ağırlık verirsen mutlaka belli olacaktır o kısım.

Zaten alt göğüs için hatta bence göğüsü şekillendirmek için en etkili hareket dips'dir gerisi eh işte.

Uzun yıllar dips i sırf yapmak için yaptım çoğu zaman es geçtim gittim salak gibi hiçbir halta yaramayan decline bench yaptım. Dips'e ağırlık verdikten sonra alt göğüs çizgisi de dahil, bu senin istediğin bölümde çok net belli oluyor. Kaç sene yaptım göğüsüm hiç istediğim şekli almıyordu dips'den sonra her şey istediğim gibi oldu. Özellikle artık tekrar sayıları artıp ağırlıklı dips yapmaya başladığımda....

Dips, barfiks, squat hiçbir zaman atlanmaması gereken üç hareket.
  • Kesinlikle genetik. O hareketi bu hareketi yap diyenelere bakmayın. Resimde görünen vücut gayet iyi gözüküyor. Yağ oranı da gayet iyi. İsmini şimdi unuttum adam mr.olimpia olmuş göğüsünün ortasında boşluk var. Bu adam dips yapmayımı bilmiyordu yani? Genetiğe karşı yapılabilecek birşey yoktur. Resimdeki arkadaşta göğüs kası gayet iyi gelişmiş. Oradaki eksikliği sadece genetikle açıklayabiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.