Şimdi Ara

göğüs boyatan varmı

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
7
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    924 Mesaj
    bu ara sık konu acsamda işlemi gidip tamırcıde yaptırıyorum.şimdi sıra geldi göğüs söktürmeye,muhtemelen çizilecektir
    acaba göğüs boyatan varmı bunu kaportacımı yapıyor yoksa bu işi yapan ehli yermi oluyor vede güzel oluyormu

|
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: emir.ksk

problem ne göğüsteki?
    arac 17 yasında ve gogus plastıgı yumusadı yazın hamur gıbı oluyor neredeyse erıyecek yanı yumusadı kışın sert ama yınede beyaz izler var,orjınal rengı sıyah
    bu ara gogus sokulecek ıcerıden parca degısecek ama ustalar eskısı gıbı özenlı değil,çizerse onu arastırıyorum

kendi imkanlarınızla temizlemek ve korumak için 2 ürün önerebilirim nanolex interior cleaner ve auto finesse spritz. 2. ürüne ulaşım daha kolaydır ama illa sökülecek ise temizliği girişmeyin tabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    bace3434 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DH Otomobil Genel: "- x ve y arasında kaldım, hangisini alayım? - x alın. - y'yi tek geçerim. - x çakar. - y takar. - z düşünmez misiniz? - t verelim? - x ile çok güzel yanlanır, buyrun size video. - k alın pişman olmazsınız. - f varken k önerilir mi yuh artık! - doğru konuş! - hadi lan, seni paramla ezerim! - adres ver adres! - cart curt..."
  • Yüzbaşı
    924 Mesaj
    bunlar ıyı ama çıkmış boyayı duzeltmez bazen boya gereklı oluyor
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,189
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.