Şimdi Ara

Göğüs bölgem diğer bölgelerime göre çok güçsüz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • En iyi anımda bench press'te 80 kg'da 12 tekrar çıkardım. Tek tekrarda 110 kg yapamayabilirim mesela. Bel bükme ve ayaklardan kısmen destek alma sanatını uygulasam belki biraz daha fazla çıkar. (Bench'te kırılan rekorlarda kimse sehpaya düz çıkmaz) Üstelik kollarım da görece kısa. Buna binaen ilginç bir şekilde tek elimde 170 kg deadlift yapabiliyorum. (Straps ile) Yine straps ile kollarımın kısalığından dolayı iki elde aradaki fark çok az çıkıyor. 230+ kg. Hoş, tek elde dünya rekoru 330 kg iken iki elde 460 kg. (RAW, Eddie Hall hem suit, hem de straps kullandı) Bench rekoru da 335 kg. Aradaki fark uçurum.

Curl en iyi olduğum alan. Preacher'da 30 kilogram ile 3 tekrar tam nizami dambıl curl yapabiliyorum. Duvara dayalı strict curl miktarım 60 kg'a ulaşmış idi. (Dünya rekoru 113 kg) Kendimi sürekli rekortmenlerle kıyaslıyorum ama bir işte gerçekten iyi olacaksam bunu yapmam gerekir.

Uzun bir süredir ağırlık takılıp çıkarılabilen hiçbir şeyle çalışmıyorum, bel sağlığım için gerekli. Dambıllarla devam ediyorum ve de makinelerle. Böyle de devam edeceğim. Onları da abartılı ağırlıklarla kullanmayacağım. Bol bol yüzüyorum. Önerisi olan var mı? Mide ameliyatı olmayı şimdilik düşünmüyorum, kilom var. Askerlikten yırttıktan sonra belki düşünürüm. Belki de yakın zamanda olur ve askerliğe de gitmeyi (3 ay) göze alırım. Askerlik psikolojimi daha da çok bozabilecek bir ortam, resmen cehennem ama katlanacağım artık. Durum böyle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kayra fit olsan yeter be
  • adam çok güçlüyüm powerlifting yapıyorum filan diye zırlıyor, bençte 80 kg basabiliyor sen babanneni iyi dövmüşsün kayra, bu vaziyete göre baya zorlanmışsındır ananeni döverken
  • Denizci Samuel D kullanıcısına yanıt
    babaannen seni yere yatırdı mı hiç? kalkması zor olmuştur

• quote:

Orijinalden alıntı: Denizci Samuel

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    HARDCORE BU BU İŞTE BU KAYRQAYI ÖZLEDİK.KAYRA GELMİŞKEN KURANLA OLAN MACERALARINI DA ANLAT
  • quote:

Orijinalden alıntı: Korsan

Bu mesaj silindi.
    dalga değil bu morbid obez düzenli olarak babannesini ananesini filan döven bir tip
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    O adam ciddiye alınacak bir tip değil. Muhtemelen şizofreni hastası ve kendini bu tarz ortamlarda iyi hissetmeye çalışıyor. Şizofren olmasa bu kadar küfüre rağmen aynı şeyleri papağan gibi senelerdir tekrarlamaz.

• Denizci Samuel D kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen şizofreni hastası ve kendini bu tarz ortamlarda iyi hissetmeye çalışıyor.

tanıdık geldi
  • quote:

Bu mesaj silindi.
    kes lan traşı, laflara bak
  • ne kadar sinav cekebiliyorsun? tork hesabi yapsak 100kg bir adam 10 sinav cekiyorsa, 10 kere 50kg bench press basar mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hynx

ne kadar sinav cekebiliyorsun? tork hesabi yapsak 100kg bir adam 10 sinav cekiyorsa, 10 kere 50kg bench press basar mi?
    15 şınav, 130 kg. Şınavda çok daha iyiyim ve nizami.

• quote:

15 şınav, 130 kg. Şınavda çok daha iyiyim ve nizami.

Alıntıları Göster
    180 boy 90 kg 30 şınav iyi mi ?
  • quote:

O adam ciddiye alınacak bir tip değil. Muhtemelen şizofreni hastası ve kendini bu tarz ortamlarda iyi hissetmeye çalışıyor. Şizofren olmasa bu kadar küfüre rağmen aynı şeyleri papağan gibi senelerdir tekrarlamaz.

Alıntıları Göster
    senelerce tımarhanede yatan adamın dediği lafa bak

• quote:

Orijinalden alıntı: haqueim

senelerce tımarhanede yatan adamın dediği lafa bak

Alıntıları Göster
    Sende biraz şiddet dürtüsü olsa bir gün bile gün yüzü göremezsin. Senelerceymiş, şizofren olduğun durumu muazzamlaştırmandan belli. Şizofrensin işte.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.