Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Godzilla: King of Monsters (31 Mayıs 2019)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
247
Cevap
2
Favori
9.602
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sinema - Dizi - Televizyon - Müzik - Kitap >> Sinema >> Yabancı Filmler >> Godzilla: King of Monsters (31 Mayıs 2019)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    4299 Mesaj
    Bu filmi Avengerstan daha çok merak ediyorum. İnşallah Godzilla'yı da diğer yaratıkları da bol bol gösterirler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: MessiTugi

Fragmanın sonunda Godzilla fazla hızlı ilerlemiyor mu? Orada CGI ile alakalı bir sıkıntı mı vardı yoksa Godzilla'nın turbo özelliği mi var
    Öyle bir özelliği var sanırım, Bir oyunu var bu filmdeki karakterlerin olduğu orada'da ara ara bu şekilde saldırı yapıyor diğer özelliklerinin yanında ilk başta bende garipsedim ama hatırlayınca normal karşıladım, Tabi fragmanda biraz abartılmış olabilir bilemiyorum.
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |
    |

Orijinalden alıntı: .Uzay.

filmde Vera Farmiga da oynuyormuş. bu kadına korku seansı serisinden hayranım. tam hayalimdeki tip
    |
    |
    Geçen gün yeni faragmanı anneme geç saate karanlık ortamda ve yüksek seste izlettim Hareketlikik başlayınca kadıncağaz hiç ses etmeden yerinden firlayıp odayı birden terk ediverdi Devamını yalnız izlemek zorunda kaldım

Erken tahmini film puanım 8/10 Umarım boşa çıkmaz epey etkiledi

|
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Yarbay
    19529 Mesaj
    ilk filmin devami mi olacak ?

Orijinalden alıntı: devmanetihad

ilk filmin devami mi olacak ?
    Aynen hocam, Buda ayrı bir dünya ekosistemi olacak seri halinde, King kong'da dahil olarak daha sonra başka yaratıklar eklenirmi bilmiyorum.

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Aynen hocam, Buda ayrı bir dünya ekosistemi olacak seri halinde, King kong'da dahil olarak daha sonra başka yaratıklar eklenirmi bilmiyorum.

Alıntıları Göster
    Alien larda eklensin. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Efsane Pentel Smash ve diğer kalemleri satın almak için buraya tıkla
  • Yarbay
    3180 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: KalemKolik

Alien larda eklensin. :)

Marvel evrenini de unutmayalım :D

|
    |
    Unutmayın ! Demokratik bir hukuk ülkesinde yaşıyorsunuz. Dini inancınıza "arabesk" yaşantınıza göre kurallar belirleyemezsiniz. Eğer ki hakiki bir inanca ve sadakate ihtiyacınız var ise onları ancak hak hukuk ve adalette bulabilirsiniz.
  • Binbaşı
    1384 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    King Thanos

Max 15 dk (10dk)

|
    |
    The Red Devil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |
    |
    |
    |
    Intel Core i7 8700K(5ghz oc)--Sapphire Radeon RX 5700 8GB--LG 31,5" 32GK850F 1 Ms 2K 144Hz Freesync 2--GIGABYTE Z370 AORUS Gaming 7--16GB(2x8) GSKILL RipjawsV Siyah DDR4 3200Mhz CL16(3600 CL17 oc)--960 EVO 500 GB NVMe M.2 SSD--Samsung 250GB 850 EVO--Crucial M500 240GB--PHANTEKS P400S TEMPERED GLASS BLACK/RED--EVGA SuperNOVA 750 G2 80 GOLD--NZXT Kraken X62 Liquid Cooling System--HARMAN KARDON Soundsticks Wireless 2.1 Speaker System--CORSAIR K70 LUX Mechanical Gaming Keyboard--ROCCAT KONE EMP RGB Gaming Mouse--Creative Sound Blaster Tactic 3D Sigma USB Gaming Headset
  • Yarbay
    3601 Mesaj

Dün izledim bunu, Görsel olarak çok çok iyi bir film olacak gibi duruyor Imax için hazırlıklar başlasın :)
    |
    |
    0MG90 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    |

Orijinalden alıntı: Glorfindel1907

Dün izledim bunu, Görsel olarak çok çok iyi bir film olacak gibi duruyor Imax için hazırlıklar başlasın :)
    ses ilk filmdeki gibi yine cok iyi IMAX'da.. IMAX salonda Fragmani izledim ses resmen kalbini titretiyor. IMAX parasini sonuna kadar hak ediyor

Imax 2d varmış birde o seçenek olursa onu denerim bu sefer ben olmaz ise 3d Imax olarak izlerim daha önce avatarı izlemiştim kesinlikle bazı filmlerde hak ediyor parasını, İlk filmde zaten sırf sesten kurtardılar fazla göstermediler maalesef bu filmde çok daha fazla odaklanmış olunacak anlaşılan diğerleri ile birlikte,
    |
    |
    devcitybg kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
haberler
Mobilya Takımları
son dakika
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.