Şimdi Ara

Godfall [PS5 / PS4 ANA KONU] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
112
Cevap
1
Favori
4.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Neden bilmiyorum ama bana dandik bir mmo gibi hissettirdi trailer. Ne Gearbox'a ne de Sony'e yakışmadı.
  • Tüm olayı Ps5 oyunu ismiyle duyurup reklamını yapmak. Bir halta benzemiyor. Odağını zırhlara yaslamış ki fragman resmen bağırıyor paranıza çökme çalışmasıyım diye.

Kendine has bir görsel kimliği yok. Biraz ondan aldık biraz bundanın pek ilerisi değil.
  • Wow demedim maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni nesilde beklentilerim
    Dead space 4
    Fatal frame
    Uncharted 5
    The last of us 2 and 3
    Gow 2
    Bloodborn 2
    Alan wake 2
    Resident evil 4 remake
    Gran turismo
    Nfs underground 3
    Hellblade 2
    Gta 6
    Resistance
    Silent hill
    Battlefield bad company
    Spider man 2
    Geleceğe dönüş filmi oyunu açık dünya
    Boogerman
    Tsubasa
    Yeni ip dövüş oyunu
    Sniper elite 6
    Doom 5
    Prince of persia
    Lion king
    Joker oyunu olabilir batmani at joker gelsin
    Wolwerine 3
    Xmen oyunu olabilir
    Venom yeni ip

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benim anlamadığım şey Bu oyunu Exc. olarak görmeleri. Bu oyun 1. Parti bir firma değil PC/PS5'e gelecek bir oyun.
    Gearbox TGA'yı bu oyunu duyurmak için doğru yer olduğunu düşündü ki gayet normal. :)
    Yani bir yandan da diyor ki bu oyunumuz PS5'ede çıkaracağız destek veriyoruz diye.
    Yani elbet daha bunun gibi diğer parti firmalarda PS5 / PC / XboX'a gelecek haliyle.
    Playstation Meeting olursa PS5'e asıl odaklanılacak yer orası Kolsol ve Yeni oyunlar ve Kendi 1. Parti stüdyolarında yapılan oyunları peşin sıra salacaklardır ama bu oyun sadece PS5'ede geleceği yönünde. Sönük kalıp kalmamasını malesef bu oyun ile belirleyemeyiz.
    Büyük Resmi göstermediler ki daha. :)
  • Ya şu oyun 60fps çıksın gerisi zerre umrumda değil konsolun gücünü merak ediyorum

• Anaoglu kullanıcısına yanıt
    The Last of Us 2 zaten eski nesile duyuruldu hocam, neyi bekliyorsunuz anlamadım. Bir de serinin finali olacak bu oyun, öyle bir açıklama okumuştum. Seriden başka oyun gelmeyecek.

• Kaynak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Ve gerçekten o kapışma sahnesi gelmiş geçmiş en güzel epic sahnesi olabilir. :)
    PS5 çok iddialı geliyor bakalım artık Ancak God of War koltuğuna kim oturacak Cory Barlog mu yoksa farklı bir isim mi :)

Alıntıları Göster
    Blog, oturmayacaksa yapmasınlar. O oyunun o kadar güzel olmasında çok büyük rolü var ki büyük ihtimal Blog devam eder

• konsolla almka lazim bunu
  • Karakter dizaynları çok uyduruk göründü bana. şekilsiz demir yığını gibi. Üzerimde hiçbir etki ve merak duygusu uyandıramadı şimdilik.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En önemlisi fiyatı ne olacak?

• quote:

Orijinalden alıntı: ekostros

Karakter dizaynları çok uyduruk göründü bana. şekilsiz demir yığını gibi. Üzerimde hiçbir etki ve merak duygusu uyandıramadı şimdilik.
    Forumu bir acdım senin nikini gördüm hemen bu kardeşıme yazmam lazım dedim eskilerin hatrına mutlu oldum sa herkeze.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 15 Aralık 2019; 18:54:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Forumu bir acdım senin nikini gördüm hemen bu kardeşıme yazmam lazım dedim eskilerin hatrına mutlu oldum sa herkeze.

Alıntıları Göster
    Playstation foruma girince ilk senin mesajını gördüm eskiden ne konular açardın

• quote:

Orijinalden alıntı: SiPAHi_

Alıntıları Göster
    Abi selamlar, seni tekrar gördüğüme sevindim. Uzun zamandır yoksun, gözlerimiz aradı seni. Playstation 5 heycanı başlamışken bölümün değerli bir insanı olarak seni daha sık görmek istiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anaoglu

Yeni nesilde beklentilerim
    Dead space 4
    Fatal frame
    Uncharted 5
    The last of us 2 and 3
    Gow 2
    Bloodborn 2
    Alan wake 2
    Resident evil 4 remake
    Gran turismo
    Nfs underground 3
    Hellblade 2
    Gta 6
    Resistance
    Silent hill
    Battlefield bad company
    Spider man 2
    Geleceğe dönüş filmi oyunu açık dünya
    Boogerman
    Tsubasa
    Yeni ip dövüş oyunu
    Sniper elite 6
    Doom 5
    Prince of persia
    Lion king
    Joker oyunu olabilir batmani at joker gelsin
    Wolwerine 3
    Xmen oyunu olabilir
    Venom yeni ip
    beş para etmez

• Millet birkaç saniyelik videodan neler çıkartmış. Bir sakin yahu. Klavyesi olan yazıyor be kardeşim.
  • Hic heyecan uyandırmadı, ilk oyun gösterimi exclusive olmalıydı. Kendi adıma konuşayım ps4 için Shadow Fall’u gördüğümde heyecanlanmıştım.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.