Şimdi Ara

Godaddy Sorun ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
297
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bir kaç gün önce bir web sitesi açtım gameda.club
    Normalhttps://www.gameda.com diye aratırsak sıkıntı yok fakat googleye gameda.club yazınca şöyle bir şey çıkıyor: This web page is parked FREE, courtesy of GoDaddy.com New .COMs ...

Godaddy Sorun ???

Bu sorunu nasıl çözebilirim. Şimdiden teşekkürler 🙏

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgkn_akklc76 -- 6 Haziran 2020; 0:17:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• birkaç günse google indexlemeyebilir biraz beklemen lazım..google console var ordan linklerini tanıtabilirsin
  • mokoko_TR kullanıcısına yanıt
    Eyv reis fakat sıkıntının o olduğunu düşünmüyorum ben ya. Godaddy de bi hata yaptım heralde ama söylediğini deneyeceğim sağol tekrardan

• Konudan ziyade bu site ve sahibi hindu arkadaş tam şark kurnazı. Şahsen hiç tavsiye etmiyorum.
  • Konusu açılmışken sorayım burası dışında daha uyguna domain satan yer var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Karlo kullanıcısına yanıt
    Godaddy den bahsediyorsunuz sanırım :) çok haklısınız buradan aldığıma pişman oldum. İlk defa web sitesi açacağımdan bilindik bir yerden alayım dedim sıkıntı oldu en azından 9 tl lik bir alan adı aldım, görmüş oldum godaddyi bir daha almam zaten bakalım artık sabah son çare müşteri hizmetleriyle iletişime geçicem çözüm bulurlar inş

• Fulton F kullanıcısına yanıt
    Hocam bulursan beni de haberdar et :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.