Şimdi Ara

God of War Versiyon 1.12 Güncellemesi Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       SCE Santa Monica Studio, God of War için versiyon 1.12 güncellemesini yayınladı.

Yayınlanan bu güncelleme kullanıcı arayüzü menüsünde bulunan harita, hedefler, kodeks ve kaynakların metin boyutunu arttırmanıza imkan sunuyor. Ayarlar kısmından metin boyutunu istediğiniz kadar arttırabilirsiniz.

Güncelleme ayrıca çeşitli hataların giderilmesi ve genel iyileştirmeler içeriyor. 

• Ya bende nedende hiçbir şey olmuyor...
  • Ee peki altyazilari da büyütebiliyor muyuz? Çok küçük ya?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • God of War'u özel yapan şeylerden biri güncelleme olayı galiba. Son zamanlarda her oyuna ilk gün yaması adı altında 10 GB güncelleme geliyor çıkar çıkmaz. Öte yandan DLC de çıkmayacak sanırım. Horizon Zero Dawn'da vardı bir tane genişleme paketi. Aslında oyunun sonuna bakınca bir tane çıksa hiç fena olmaz gibi geliyor. O sondan sonra 5 yıl beklemek çok zor olacak.
  • Artık her gün bi güncelleme gelir Ben bi zahmet hud opaklığı ve istatistik tablosu istiyorum
  • Yama ile fiyatlara da bir fix gelmiş mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • O değilde, sitede neden inceleme yapılmıyor? Artık konsept mi değişti? Video çekip blog mu yayınlayacaksınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Settlers

O değilde, sitede neden inceleme yapılmıyor? Artık konsept mi değişti? Video çekip blog mu yayınlayacaksınız?
    İnceleme yapacak adam kalmadı.
    Konsept 2.5 sene evvel değiştirilmeye çalışıldı kabul görmedi ve işten ayrılmalar yaşandı iş işten geçince konsepti kendileri değiştirmeye çalıştılar,tutmadı.
  • Her şeyi düşünüp yapıyorlar ama okunabilir altyazı metin yapamıyorlar. Şu altyazılarıda biraz büyütün insan okuyacak bunu.

• oyunun bir kaç yerinde hafif kasma hissediliyordu onlarda düzeltilmiş
  • Turkiye'ye özel olarak patchler paralı olsun. Ne de olsa bu oyuncular bunu hak ediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Metin boyutunu düzelten varmı arkadaşlar altyazılar büyümüş mü?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sadece menüdeki bazı yazıları büyütüyor bu güncelleme.Oyun içindeki konuşmalarda bir değişiklik yok hala ufacık.
  • Oyunun dijital sürümüne sahip arkadaşlar bana ulaşabilir mi

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Gerçi yeni üye oldum buraya mesaj atılıyor mu bilmiyorum

• Para kazanmak isteyenler ulaşsın özellikle

• quote:

Orijinalden alıntı: Uchigatana

İnceleme yapacak adam kalmadı.
    Konsept 2.5 sene evvel değiştirilmeye çalışıldı kabul görmedi ve işten ayrılmalar yaşandı iş işten geçince konsepti kendileri değiştirmeye çalıştılar,tutmadı.

Alıntıları Göster
    Nerde o eski BSC günleri sitenin bu halini görünce üzülüyorum gerçekten çok güzel bir ekipleri ortamları vardı.

• 29 yasindayim 20 senedir sanal oyunlar oynasam saglam bir pc oyuncusuyum bu arada tam 20 senedir hayatimda oynadigim en iyi oyundu half life serisini gecti gozumde yarim kalan hikayeyi simdiden merakla bekliyorum vereceginiz her kurusa degecek bir oyun

• Konuşma altyazılarının boyutu bence uygun. Arkasına bir de arkaplan koyarsanız çok rahat anlaşılıyor. Erişebilirlik kısmından. Ama külliyat kısmını okumak benim gibi gözü tam görmeyen birini yoruyor

• Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Altyazıya arka planı oyun içindenmi ekliyorsunuz yoksa ps4 ayarlarındanmı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.