Şimdi Ara

God of War'un fiyatında tam %50 indirim: 149 TL'ye düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
424
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony, popüler oyunu God of War'un fiyatında indirime gitti. Henüz geçtiğimiz Nisan ayında yayınlanan God of War, şu an Playstation Store üzerinden tam %50 indirimle 149 TL'ye satın alınabiliyor.

Hatırlayacağınız üzere God of War, 20 Nisan'da 209 TL'lik bir fiyat etiketiyle Türk oyuncuların karşısına çıkmıştı. Ancak bundan yalnızca birkaç gün sonra Sony Türkiye, sürpriz bir hamleyle oyunun fiyatında tam 90 TL'lik zam yapmış ve God of War'un yeni fiyatını 299 TL olarak açıklamıştı.

Ayrıca Bkz.God of War filmi mi geliyor? Ünlü yönetmenden açıklamalar
    Şimdiyse "Days of Play" kampanyası kapsamında oyuncular God of War'u tam yüzde elli indirimle satın alabiliyor. Sony'nin birçok oyun, konsol ve konsol aksesuarlarında indirime gittiği Days of Play kampanyaları 18 Haziran'a kadar geçerli olacak.

God of War'u %50 indirimle satın almak için buraya tıklayabilirsiniz. Playstation Store'daki diğer indirimlere göz atmak içinse buraya tıklamanız yeterli.

• Ne oldu satmadı mı? Sen oyunu 300 tl'den satarsan aradan daha 1 ay geçmeden böyle indirirsin. Tavsiyem 300 tl'den oyun almayın arkadaşlar, böyle fiyatlandırmalar yaptıkları sürece eleşirmezseniz bir tepkiniz olmazsa yarın da 400 tl'ye satarlar. Ps4 fanboyları gelir şimdi "zaa Xbox'da oyun yoğğğğ, sen fağirsen biz neydağ, meta puanları 93 yeağğğ" der ortalığı bulandırırlar, bunları da takmayın 500 tl'ye de satılsa alır bunlar.

Edit: Bazı kıt arkadaşlar anlamamış Türkiye satışlarını kastediyorum.
  • Küfür gibi dahada çıkışta oyun alınmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • önce bindir sonra indir. ama güzel fiyat aldık.
  • Bedavaymis.kaptim 8tane.

• uzun zamandır indirime girmesini bekliyordum dün gece kutulu alayım almayayım diye cok teredütte kaldım almadım bugün %50 indirimi görünce direk kredi kartına 200 tl attım hem god of war deluxe edition hemde shadof of the colossus oyunlarını satın aldım benim için cok iyi oldu 300 350 tl den alan arkadasların ufakdan içi acımıyor degildir ancak yapıcak birşey yok herşey ilk cıktıgı zaman fiyatı pahalı oluyor ama 1 ay gectikten sonra yarı yarıya düşmesi pek görülür birşey degil oda benim şansıma diyelim haber veren arkadaslar içinde ayrıca teşekkürler almayan varsa kacırmasın bu paraya dahada zor alınır ilerde düşermi illaki düşer ama yarı yarıya fiyatı kolay kolay düşmez kapın biran önce saygılar.

• Zaten artık indirim görmeden oyun filan alınmaz

• TR PSN de GoW Türkçe altyazılı olan versiyon mu? Sayfasında yazılımolan altyazılar kısmında Türkçe yok çünkü.
  • Diğer ülkerlerin PSN fiyatlarına göre en ucuz şuanda TR fiyatıdır.

Cahil cahil yorumlar yazıcağınıza şu ülkenin yönetim biçimine baksanız anlarsınız fakirliğimizden dolayı en ucuzu bile pahalı geliyor

• coppermine kullanıcısına yanıt
    Türkçe altyazılı versiyondur. Habere yazmayı unutmuşum.

• Ne oldu satmadı mı? Sen oyunu 300 tl'den satarsan aradan daha 1 ay geçmeden böyle indirirsin. Tavsiyem 300 tl'den oyun almayın arkadaşlar, böyle fiyatlandırmalar yaptıkları sürece eleşirmezseniz bir tepkiniz olmazsa yarın da 400 tl'ye satarlar. Ps4 fanboyları gelir şimdi "zaa Xbox'da oyun yoğğğğ, sen fağirsen biz neydağ, meta puanları 93 yeağğğ" der ortalığı bulandırırlar, bunları da takmayın 500 tl'ye de satılsa alır bunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 8 Haziran 2018; 18:36:3 >
  • Yetmez! Ne zaman 60 Tl olur o zaman alırım ben sabırlı biriyim beklerim gerekirse en son ben oynarım ama yinede beklerim

• God of War'un Satışları 5 Milyonu Aştı

Sony Interactive Entertainment geçtiğimiz ay yaptığı açıklama ile God of War'un çıkış yaptığı ilk üç gününde (20-22 Nisan) dünya genelinde 3.1 milyon adet sattığını ve böylelikle en hızlı satan PlayStation 4 özel oyunu olmayı başardığını duyurmuştu.

Şimdi ise oyunun satışlarının 5 milyonu aştığı açıklandı.

Yatırımcılar toplantısı esnasında konuşan Sony Interactive Entertainment başkan ve CEO'su John (Tsuyoshi) Kodera ilk ayını geride bırakan God of War'un satışlarının 5 milyonu aştığını doğruladı.

https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_Warun_Satislari_5_Milyonu_Asti-91030.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ne oldu satmadı mı? Sen oyunu 300 tl'den satarsan aradan daha 1 ay geçmeden böyle indirirsin. Tavsiyem 300 tl'den oyun almayın arkadaşlar, böyle fiyatlandırmalar yaptıkları sürece eleşirmezseniz bir tepkiniz olmazsa yarın da 400 tl'ye satarlar. Ps4 fanboyları gelir şimdi "zaa Xbox'da oyun yoğğğğ, sen fağirsen biz neydağ, meta puanları 93 yeağğğ" der ortalığı bulandırırlar, bunları da takmayın 500 tl'ye de satılsa alır bunlar.

Kardeş sen okula falan da mı gitmedin, eğitim almadın mı? Dünyadan haberin yok. Oyunun satışları 5 milyonu aştı. Oyunlar dünya genelinde sabit 60 dolardan çıkar.
  • İndirimli hali bile pahalı

• 50 eur avrupada, kuru 3 almışlar indirimde yine. Büyük nimet...

• mutlak sıfır trolü habere damlamış hemen, hiç satmadı kardeş hatta sony rezil olmasın diye 5 milyon oyunu gizliden satın aldı
  • Konsol tarihinin 1 aylik surede en cok satan oyunu oldu...

• Çoğu oyun böyle oluyor zaten oyun çıksın 1-2 ay bekle indirim geliyor zaten

• Ulan sony ulan sony

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha çıkışını 1 ay önce yapan oyuna bir anda %50 indirim yapılırsa çıkışta alanlara küfür edilmiş olur. Benim için iyi oldu o ayrı tabi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.