Şimdi Ara

God of War tarzı PC oyunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
1.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Mitolojik, god of war tarzı ama pc`de oynayabileceğim kaliteli oyun önerilerinizi bekliyorum.

• Castlevania Lords of Shadow tavsiye ederim. 2. oyunu da var fakat 2. oyun pek güzel değil.
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    aynen bu tarz bir şey arıyorum yaz indirimlerinde bakarım buna. yine bu stil ama grafikleri biraz daha iyi olan başka oyunlar varsa mükemmel olur
  • _Raistlin_Majere_ kullanıcısına yanıt
    Darksiders serisi ve Devil May Cry serisine de bir göz at derim.
  • Nightful kullanıcısına yanıt
    teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıymeti bilinmeyen bir seridir Darksiders, kesinlikle ben de öneririm.
  • hellblade senua's sacrifice'ı öneririm, nordik mitolojiye de ilgiliysen
  • Çok şey istiyorsun.
    Hiçbiri god of warin yerini tutamaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Witcher 3
  • Ona en yakın Darksiders gibi duruyor.
  • Darksiders tabiki god of war yuzunden degeri bilinmedi cunku bi oyunda sinirli bir karakter yada zincirli bir silah ekleyince god of war oluyor demi *-*@*#*!×¥ moronlari kardesim git sen bir darksiders 1 al sonra 1.nin gaziyla 2 . Alir bitirirsin sonra bide ustune bir castlevania lords of the shadow patlat tm sonra bikarsin bidaha uzun sure bu tur oyun istemessin

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Prototype 2 gayet güzel
  • https://rpcs3.net/compatibility?c=g

Playable yazanlar rahat oynanan oyunlardır.

God of warın bazı oyunlarını pc de oynayabilirsiniz.Ben biraz Ghost of sparta oynadım ama öyle ahım şahım bir oyun gelmedi abartıldığı kadar.Darksiders her türlü daha iyi bir oyun diyebilirim.Darksiders oynanış olsun bulmacalar olsun daha iyiydi bence.God of war 3 ile iyi parladı, bunun ekmeğini iyi yedi.
    Darksiders reklam yönünden zayıf kaldı.

Bu arada laptopta oynuyorum emulatorle.
    i5-7300 hq , gtx 1050ti,16 gb ram ,128 gb ssd ,1 tb harddisk.Oynadığım bilgisayar bu, playstationu olmayanlar ps oyunlarını oynayabilir.(Tabi hepsini değil.)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Deníz -- 20 Ağustos 2019; 21:42:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.