Şimdi Ara

GOD OF WAR [SPOILER BAŞLIĞI] (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
779
Cevap
10
Favori
47.012
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Silinmiş sanırım linklerin hepsi izleyemedim ben.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    İzlemek isterseniz yukardaki YouTube linki kaldırılmamış hocam :)
  • Oyun efsane olmuş tek kelime ile muazzam 32 gün sonra oynayacağız inşallah bu şaheseri
  • 4k indirdim 1.77 gb 16 dk sürüyor, video bitince Tüylerim diden diken oldu yok böyle bir oyun Last of us taki duygu yoğunluğunu hissettim...
  • Bende bi sıkıntı var sanırım hocam, oda açılmıyor.
  • Beyler sızan gameplay videosunun tamamı bu mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Bende bi sıkıntı var sanırım hocam, oda açılmıyor.

Bende de açılmıyor
  • Source kullanıcısına yanıt
    Evet hocam bu :)
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Source Atmış hocam ona bakın birde açılıyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Mart 2018; 11:41:27 >
  • Düşmanın üzerindeki can barını kapatma olursa güzel olur. Oyun harika gözüküyor
  • Gayet güzel olmuş oyun.Baltanın birden çok combosu olması güzel.Çocukta iyi yardım ediyor combo bile yaptırabiliyor.Craft sistemi umarım sadece silah için değildir.Daha skilleri göremedik.Çok çeşitli combolar olacaktır skillerle
    Edit:Birşey daha fark ettim sol altta 4 kutucuk var ve balta resmi var sadece buda demek oluyor ki birden fazla silah olacak ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CoreGame -- 17 Mart 2018; 11:59:56 >
  • Can barları vs hud mutlaka kapatılır sıkıntı etmeyin. Ama zaten hud sadece kombat anında açılır normal zamanda sıfır hud olur atmosfere doyarız
  • Combat efsane olmuş resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Evet hocam bu :)

Tamamı budur değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: must33_35

4k indirdim 1.77 gb 16 dk sürüyor, video bitince Tüylerim diden diken oldu yok böyle bir oyun Last of us taki duygu yoğunluğunu hissettim...

Sızan video mu hocam?
    Evet
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Evet

Teşeklürler.
  • Mükemmel olmuş. İlk 3 dakikasını izledim combatı gördüm yetti. Gerisi oyuna kalsın. Her saniyesini keyifle oynamak istiyorum
    Bu nedir böyle yaw. Atmosfer, vuruş hissi, animasyonlar ve en önemlisi de silahimizi geliştirerek tüm bunların hepsine ayrı ayrı şeyler katması. Muazzam olmuş. Hele ki oyunun sonuna kadar yeni skiller acabiliyorsak inanılmaz olur.
  • Oyunun hafif hafif action rpgye kayması o kadar hoşuma gitti ki, hack n slash yerine daha taktiksel dövüş sistemi, keşfetme, skiller, zırh craftlama. İki kere platinlerim anlaşıldı.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.