Şimdi Ara

God Of War Serisi Hakkında Unuttuklarımız(İlk 2 oyunu oynamayanlar spoiler içerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyuna Özel Forumlar >> God of War >> God Of War Serisi Hakkında Unuttuklarımız(İlk 2 oyunu oynamayanlar spoiler içerir)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    5996 Mesaj
    Arkadaşlar yarın Allah'ın izniyle oyun geliyor arkadaşımdan.Şimdi God of war 2 nin sonunu ekrana getiriyorum lütfen kratosun baştaki konuşmasını kısaca açar mısınız.bu ingilizcemle zor anlıyorum.

İşte Başımızın Belası Zeus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K®ATOS -- 12 Mart 2010; 22:19:21 >

|
    |

• Binbaşı
    1106 Mesaj
    senin açtığın anakonun ilk sayfasında vardı diyaloglar. yazıyor orda okuduğumu hatırlıyorum.

ekleme:

Kratos:Gaia!

Gaia:Biz de seni bekliyorduk Spartanın Hayaleti.Tanrılar bizden çok güçlü ve şimdi bizi yok edecekler.

Kratos:Bütün olimpos ismimle titriyor.Zeus zayıf! Ares ve Athena öldü! Ve ben kılıncı ele geçirdim. Büyük Savaşı kazanabiliriz ama bu zamanda değil.Birlikte zavallı tanrıları yok ederiz ve bütün olimposun ayaklarımız altında çöküşünü izleriz.Benimle gel Gaia,benim zamanıma dönelim.Zafer bizi bekliyor!

(Bütüm titanlar Zeus'un son saldırısından kurtulur.Sahne değişir ve Zeus'un tanrıları etrafında topladığı görülür)

Zeus:Bizler bu yenik ölümlüden daha kötülerini gördük.Ama bizler tanrıyız ve ölümlüler bize hükmedemez.Biz bu diyarların kural koyucusuyuz.Huysuz bir aptal yüzünden asla buradan süpürülmiyeceğiz.Tanrılar,uzun zamandır bizi parçalayan şikayetlerinizi bir kenara bırakın.Birleşeceğiz! Birlikte duracağız! ve ben bu belaya bir son vereceğim! Olimpos hüküm sürmeye devam edecek!

(Aniden her yer sarsılmaya başlar.Salandaki bütün tanrılar korkuya kapılarak balkona doğru koşmaya başlar.Her yer sallanmaya devam etmektedir.Balkona en son Zeus gelir ve aşağı bakar.Titanlar dağa tırmanmaktadır ve en korkulan kişi olan Kratos da Gaia'nın sırtındadır)

Kratos:Zeus! Oğlun geri döndü.Bütün olimposun sonunu getiriyorum!

(Kratos'tan sonra diğer titanların da dağa tırmandığı görülür.Bütün Atina yanmaktadır ve son olarak yerden dev bir el çıkar.Sahne son bulur)

Sonun Başlangıcı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi profurio -- 12 Mart 2010; 22:50:05 >
    |
    |

• Yarbay
    7287 Mesaj
    Zeus'un tek suçu zamanında bize yardım etmekti.
    Şerefsiz Kratos ya herkesi öldürdü bir Afrodit'e kıyamadı ayıboğan herif
    |
    |

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

afrodit'e kıyılır mı hocam? başka bi anlamda kıyılır da o ayrı mesele
    |
    |

• Yarbay
    4446 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: YodaTheMaster

quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

afrodit'e kıyılır mı hocam? başka bi anlamda kıyılır da o ayrı mesele

|
    |

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Bey Azura
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
30,187
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.