Şimdi Ara

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.238
Cevap
116
Favori
448.878
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Persona_6

Bu nedir ya  

Bu ne ki . Ramazan'da GTA'da adam öldürmek günahtır diyeni gördü bu gözler.Ne günleri atlattık hala bunun gibi örümcek beyinliler mevcut last of us 2 mevzusu geçtiğinde görüyoruz İnşallah bunlar trolldür normal bir insan zekası bunu düşünümez çünkü moron olmak lazım bunlar için

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Hocam genelde ilk oyunun diyaloglarını bu şekilde paylaşıyorlar. Bu adamın yerine de Baldur'u koymuşlar senaryoya muhtemelen. Kratos'un yorgun bitkin bir şekilde yürüyüşü Baldur ile olan ilk savaşını aklıma getirdi. Baldur'u öldürdük sanıp yorgun bir şekilde yürüyorduk.

Alıntıları Göster

Evet, Kratos'un aktörü senaryonun God Of War olduğunu bilmiyormuş çünkü isimler farklı film senaryosu zannetmiş. Oğlu okuyunca God of War olduğunu anlamış

• IGN, God of War III ile 2018'in God of War arasındaki kayıp dönemi doldurmayı amaçlayan yeni bir çizgi roman olan God of War: Fallen God'ın özel bir ön izlemesi

God of War: Fallen God #1 Preview - A Missing Kratos Adventure Finally Revealed

Kratos'un hayatında kayıp bir bölüm nihayet anlatılıyor.

God of War: Ragnarok'un söz verildiği gibi 2021'de yayınlanmaya devam edip etmediği görülmekle birlikte , hayranlar bu yıl en az bir yeni God of War projesini dört gözle bekleyebilirler. Dark Horse, bir sonraki God of War bağlantılı çizgi romanı Fall God'ı yayınlamak üzere ve IGN'de açılış bölümünün özel bir önizlemesi var.

God of War: Fallen God , Kratos'un kanlı kariyerinde büyük bir eksik dönemi doldurmayı hedefliyor . Bu dört sayılık seri, God of War III ve 2018'in God of War olayları arasında geçiyor ve Zeus ve Athena'yı katlettikten sonra Kratos'a ne olduğuna ve onu bir koca ve baba olma konusunda denemeye iten şeye ışık tutmayı vaat ediyor. tekrar. Fallen God # 1'e daha yakından bakmak için aşağıdaki slayt gösterisi

Dark Horse'un dizi için resmi açıklaması:

God of War: Fallen God, Zeus'u fethettikten ve Athena'yı engelledikten sonra Kratos'u takip eder. Nihayetinde esaretinden kurtulacağına inanan, evinden uzaklaşmak için çöle yelken açar ve utanç, öfkesini ve suçluluğunu yakından takip eder. Kratos, yenilmez olduğu kanıtlanan tek düşmana, kendisine karşı öfkelenir. Ancak kendine karşı bir savaş kazanılamaz ve sadece deliliği davet eder.

Fallen God, önceki God of War çizgi romanının, yazar Chris Roberson ve sanatçı Tony Parker'ın arkasındaki yaratıcı ekibi yeniden bir araya getiriyor. Ayrıca renkçi Dan Jackson, mektup yazarı John Roshell ve kapak sanatçısı Dave Rapoza da katılacak. 10 Mart 2021 Çarşamba günü yayınlanacak ilk sayıyı arayın.

GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 8 Mart 2021; 23:40:45 >

• Açıklanıyor olması iyi bir şey ama ben bunu oyunda görmeyi yeglerim. 2007’den beri god of war’ı takip ediyorum. Bana bağlantıyı kıytırık cizgiromanla anlatıyorlar. Belki ben internet kullanmayı bilmiyorum belki ingilizcem yok veya bu cizgiromana ulaşacak durumum yok. Biz oyuncuları ve hayranları neden bu şekilde mahrum ediyorlar ki? Bu dupeduz kolaya kaçmak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Açıklanıyor olması iyi bir şey ama ben bunu oyunda görmeyi yeglerim. 2007’den beri god of war’ı takip ediyorum. Bana bağlantıyı kıytırık cizgiromanla anlatıyorlar. Belki ben internet kullanmayı bilmiyorum belki ingilizcem yok veya bu cizgiromana ulaşacak durumum yok. Biz oyuncuları ve hayranları neden bu şekilde mahrum ediyorlar ki? Bu dupeduz kolaya kaçmak.
    Katılıyorum hocam. Bugüne kadar yayınlanan çizgi romanlardan hiç keyif alamadım. Önden gelen görüntüler de pek güzel değil. Zaten güzel olmasını da beklemiyorum. Güzel olacak olsaydı oyunda gösterirlerdi. Gizemi mahvettiler o kısmı üzüyor sadece.

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Katılıyorum hocam. Bugüne kadar yayınlanan çizgi romanlardan hiç keyif alamadım. Önden gelen görüntüler de pek güzel değil. Zaten güzel olmasını da beklemiyorum. Güzel olacak olsaydı oyunda gösterirlerdi. Gizemi mahvettiler o kısmı üzüyor sadece.

Alıntıları Göster

Size de bir şey beğendirilmiyor hakikaten

• O bölümler oyun olmayacaksa dizi olsaymış keşke. (Animasyon dizide olur ama kaliteli olmak şartıyla.)
  • Bana kalırsa Oyunda da göreceğiz dün paylaştığım "God of War: Fallen God" ön izlemesinde yeni görseller vardı. Hiç olmaz ise Flashback'ler ile kısım kısım göstereceklerdir.

Yarın tam hali gelecek Çizgi Roman'ın şimdi ise sadece 3-4 tane yeni görsel var elimizde. Oyun içerisinde elbet anlatılır. Ama Yine de oyun olarak göstereceklerini düşünüyorum.

• Belki ilerde güzel bir prequel görürüz hikaye iyi olursa.

• Bu oyunun oynanışı da önceki oyun gibi mi olacak?Pek sevemedim ben o şekilde oynamayı.

Keşke önceki oyunlar gibi olsa oynanış.Blades of chaosu alıp direk dalsak oyuna GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022 

• God of War: Fallen God Çizgi Roman Serisi Kratos'un Hikayesindeki Boşluğu Dolduracak

Dark Horse tarafından yayınlanacak yeni God of War çizgi roman serisi yolda.

Dark Horse, 2018'in sonlarında dört bölümlü bir God of War çizgi roman serisi yayınlamıştı ve Kratos'un İskandinav mitolojisindeki maceralarının başlarına odaklanıyordu. God of War: Fallen God adlı yeni çizgi roman serisinde ise daha geriye gideceğiz. 

God of War: Fallen God, God of War III ile 2018'deki God of War oyunu arasındaki olaylara yoğunlaşacak. Zeus'u öldürdükten sonra Kratos'a ne olduğuna ve Kratos'u yeniden koca ve baba olmayı denemeye iten şeyin ne olduğuna ışık tutmaya çalışacak.

Yazar Chris Roberson, illüstratör Tony Parker, renklendiren Dan Jackson, kaligrafi John Roshell ve kapak tasarımı çizeri Dave Rapoza.

Birinci sayı 10 Mart'ta 3.99 dolar fiyattan yayınlanacak. Toplamda dört sayıdan oluşması planlanıyor.

• GOD OF WAR: RAGNAROK | PS4/PS5 EXCLUSIVE | TÜRKÇE DİL DESTEĞİ | 9 KASIM 2022
  • Pre-order vermiştim. Muhtemelen düşer internete ama satın almayı tercih ettim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tek temennim var cizgiromandan o da bu kadar zamandır iyi kötü ilerleyen bir hikayeyi plot hole ve sacmaliklarla baglamamaları. Umarım geçiş hikayeye guzel yedirilir.

• Cizgiromanı okudum. Maalesef hayal kırıklığı. Previewde paylaştıkları hikayenin başıymış zaten. Nasıl ölmedigi hala meçhul. Tümünü okumak yerine previewdakileri görseniz bir sey kaybetmezsiniz. Çünkü olay ondan ileri gidemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tuomir

Cizgiromanı okudum. Maalesef hayal kırıklığı. Previewde paylaştıkları hikayenin başıymış zaten. Nasıl ölmedigi hala meçhul. Tümünü okumak yerine previewdakileri görseniz bir sey kaybetmezsiniz. Çünkü olay ondan ileri gidemiyor.
    11 yıl geçti hala öğrenemedik desene hocam

Athena'nın ruh hali ne yapıyor, Atlas dünyayı tutmaya devam ediyor mu, hala zincirlerini kıramadı mı, Zeus bile ölmüşken Kratos'un ölmeme sebebi nedir, lanet ise bu laneti kim yapmıştır vs. ara oyun yaparlarsa belki orada gösterirler.

Cory Barlog yaptığı bir röportajda bu zaman diliminin çok önemli olduğunu belirtiyordu, ara oyun yapma sinyali veriyordu. Çizgi roman pek bir şey anlatmaz diye düşünüyorum ama ne oldu da Kratos çocuk sahibi olmaya karar verdi konusunu işliyor, bu da pek basit bir konu değil. Çok alımlı bir kadın görüp aşık oldu haricinde kısa bir senaryo hayal edemedim

• İlk bölümmüş daha bu. Sanırım 2. veya 3. bölümde de anlatımlar olacak gibi görünüyor. :) Ve bir çok soru işaretine güzel bir anlatım olacak gibi.

God of War: Fallen God Volume 1 - Analysis

@Moral Veren Adam

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

İlk bölümmüş daha bu. Sanırım 2. veya 3. bölümde de anlatımlar olacak gibi görünüyor. :) Ve bir çok soru işaretine güzel bir anlatım olacak gibi.

God of War: Fallen God Volume 1 - Analysis

@Moral Veren Adam

Hocam Mısır'a gitmiş Kratos. Ben böyle bir şey beklemiyordum açıkçası.

• Hocam çıkıştan birkaç ay kadar önce açıklanan konusunda Mısır’a gideceği bilgisi verilmişti.

ama bunu ”bu kılıçlar da bir peşimi bırakmadı bir yol kurtulayım şunlardan kendimi uzaklara atayım” deyip oldu bittiye getirmeleri bana göre hayal kırıklığı. Kratos zaten god of war 3 finalinde geçmişini sonunda dindirebilmiş umut gücünü bu şekilde ortaya çıkartmış ve Zeus’u yenebilmisti. Şimdi BoC’u gösterip bütün konunun çıkışını bunun üzerine kurmaları olmamış. O kaos sonrası yunanistan’a ne olduğunun açıklanmasını falan da geçtim artık. Tek umut yine oyuna kaldı gibi görünüyor.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.