Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (113. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dominator0

Yetenek ağacı felan olucak mı acaba? 3-4 farklı geliştirme yerden gidebilicek miyiz? yoksa Allah ne verdiyse devam mı olur?

sanırım balta haricinde alternatif olmucak gibi görünüyor, yumrukla dalıyor kratos gerçi o bile yetiyor

Yetenek ağacı yada farklı bir şey bilemiyorum artık..

Balta - Kalkan - Yumruk - Spartan Rage - Bildiklerimiz bunlar.

Bana kalırsa ikici oyununda Brook ve Eitri tarafından 2.ci balta yapılması olası olabilir ve Hoş duracaktır :)

Çift Balta olayı ve Kratos'un o baltaları tutuşu göz önünde bulundurduğumuzda çok güzel görünecektir.. :)

Tabi bu olay ile birlikte H/S olayı daha da güzel bir hale bürünecektir..

1.ci Oyununda elbet yeterli olacaktır Balta , Kalkan , Yumruklarımız, ve Baltamızda ki sihir yada büyü her ne ise..

• Ikinci balta, ikinci baltayi yerlestirmek icin sirta ikinci bolme, bir de baltalarin sapina zincir bagladik mi is tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ah o zincirlerin geçmişi olmasa elbet yapılırdı ama zincir olayı var işte :)

Şöyle bir düşündüm de yakın dövüşlerde zincirsiz bir şekilde haklarız düşmanlarımızı uzak mesafe de yada etrafımızı sardıklarında bu zincir olayı daha pratik olacaktır.. :)

Diğer bir varsayım ise Kratos acaba geçmişin izlerini hala taşıyor mu yoksa hepsi hafızasından silindi mi :)

Eğer Kratos'un hafızasında zincir olayı yok ise güzel bir şekilde yeni oyunda yedirilebilir diye düşünüyorum.. :)

Amma velakin karşısına hatırlanacak hatıraları gelecektir bilhakis Vazo'daki işleme kendisi görüyor yada hatırlama çalışacaktır.. :)
  • Hafizasini kaybetti mi yoksa her seyi hatirliyor mu cok merak ediyorum.

• Kratos'un elinde tuttuğu kesede ne var acaba?

- Hafızasının yerine gelmesini sağlayacak tozlar..
    - Karısı ve Kızına ait külleri..
    - Oğlunun üzerinde ki laneti durduracak yada yavaşlatacak elementler..
    - Kratos'un Baltası için gerekli büyülü yada faydalı bir şeyler olabileceği..
    - Kratos Keseye baktığında hüzünlü / duygulu bakıyor gibi belki farklı birşey de olabilir..
  • Belkide o keseye baktığında açtığında geçmiş ile ilgili anlara götürecek bizi...
  • Bakışı efkarlıydı. Bu yüzden sevgi besledigi birinden kalmis bir sey diye dusunuyorum. Direk torbanin kendisi ya da içindeki.

Kratos yalnizca ailesini düşünürken öyle hüzünlenirdi. Muhtemelen o küller Atreus'un annesine ait. Oyun da bu külleri bir mekana ulastirmak uzerine olabilir. Cok cok ozel ve kisisel gorev ( oyunun resmi tanitiminda boyle yaziyor ) bu olabilir. Personel quest dedigine gore kesinlikle eşiyle alakali bir görev diyebiliriz.

• Derin bir hikaye olacak diyebiliriz o zaman :)

Oyun hakkında çok soru işaretleri var kafalarda beklemeye devam..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Derin bir hikaye olacak diyebiliriz o zaman :)

Lütfen boss olsun deli gibi merak ediyorum hocam nasıl olcak tps kamera açısı ile

• Yetenek ağacı olacağını sanmıyorum o kadar RPG öğeleri dolduracaklanırı düşünmüyorum. GoW oyunlarındaki klasik silahları upgrade etme olacaktır hatta onu bile silah satanlar olacakmış sanırım onlarda yapabiliriz.

Ana silahımız Balta olacak ama bütün oyun sadece Balta olmayacaktır. İskandinav Tanrılarını öldürdükçe onların silahlarını falan alacağız diye düşünüyorum mesela Kratos'un elinde Mjollnir harika olacaktır. Kafaları kafalarına vururuz
  • Baltamizdaki desenler yetenek ağacını andiriyor sanki.

Hatta bazıları ok desenli. Oku mu yoksa kendimizi mi gelistirecegimizi secebilecegiz diye dusunuyorum. Tabii ki baltanin gelismesiyle okun ne alakasi var onu anlamadim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Moral Veren Adam -- 23 Kasım 2017; 10:43:48 >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Balta üzerindeki desenler büyük olasılıkla dediğin gibi silahın özellikleri ile alakalı gibi görünüyor. Aktiv ettikçe o kısım parlayabilir falan. Silah üzerine geliştirmeler kesin olacaktır. Ok mevzusunu bende bağlayamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lıfenorm

quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Derin bir hikaye olacak diyebiliriz o zaman :)

Lütfen boss olsun deli gibi merak ediyorum hocam nasıl olcak tps kamera açısı ile

Ara Ara kamera açısı uzaklaşacaktır fazla değil ama çok az ve Boss'ların büyüklüğünü derinden hissedeceğiz..

Ben bu kamera açısını çok sevdiğimi söylemem gerek çünkü bambaşka bir deneyim olacak yeri geldiğinde Boss'larda en ince detay'a kadar görebileceğiz,

Belki Boss'larda vurulacak yerleri daha ayrıntılı görebileceğiz..

Bilmiyorum artık daha neler düşünmüşlerdir ama Boss deyince Cory Barlog üstüne düşenden fazlasını yapacaktır :)

• Kratos'un hafızasını kaybetme olayı biraz karmaşık. Bence Kratos hafızasını kaybetmedi. İlk trailerda evde Hermes'in botlarını gördük. Ayrıca, o botların orada ne işi var o da ayrı bir muamma ?
  • Shadow of the Colossus oynayanlar bilir, Tps kamerasiyla da büyük düşmanlara karşı mucadele edilebiliyor

• TPS kamerasıyla bosslar çok daha iyi olucak hocam detaylar çok güzel olacaktır

• En güzel örneği vermişsin hocam onada az kaldı adı geçmişken eski günleri yad ederiz ;)
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Hatirlatsaniz gölün üzerinde uçan bir colossusla dovusuyorduk. O uçuş ve göle düşme anlari, oyunlarda yasadigim en guzel anlardandi.

Şimdi düşünüyorum da, Jormungand bizi başıyla gökyüzüne firlatsa, ejderhayi yakalasak ve dövüşsek, sonra denize düşsek, Jormungand bir kez daha bizi firlatsa efsane olur...

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Hocam super mario mu bu allasen :). Ejderha kapışması iyi gider ama.
  • İştahım kabardı yahu Agro diye seslenmesini nasıl unuturuz o dönemde tps kamera açısı ile dev yaratıklar nasıl yapıldıysa aynısı gow içinde olacaktır gow boss'ları ile ünlüdür zaten off abi süper olacaktır ya psx'de şöyle okkalı bi boss yayınlasalar sabahın 7sinde gözlerimiz fal taşı gibi açılsa ne manyak olur 2. Ve 3.oyun boss anlamında şahaneydi o kadar merak ettiğimiz şeyler varki Hınzır'lar hiç haberde yayınlamıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 24 Kasım 2017; 9:44:21 >
  • 
Sayfa: önceki 111112113114115
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.