Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.371
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mantıklı. O halde Kratos hafiza kaybi yasamadi. Hatirlamamak icin izlerini sardi diyebiliriz belki. Zeus'un ağzını burnunu kirdigini bilirse muthis bir ozguven sahibi olacaktir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Senaryo gereği Atreus, Athena'nın oğlu çıkarsa hiç şaşmam
  • Ben bu yeni oyundaki sürece kadar ne oldu, neler yaşadı onuda çok merak ediyorum umarım boş geçmezler ara geçiş sahneleri ile bolca görürüz yada en güzeli dlc olarak gelir sonradan..

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Boş geçmezler. Bence hem dördüncü oyunda su yüzüne çıkacak hem bu süreç için spin off bir off bir oyun geliştirecekler.

• 3.oyunu yeni oynama fırsatı bulup bitirdim harikaydı gerçekten. 4.oyunu da sabırsızlıkla bekliyorum bakalım nasıl bir hikaye bekliyor bizleri
  • Fazla detaya girmeden ufak geçişler olur illaki, ama asıl detay sonradan gelir diye umuyorum bende hocam ki bu şekilde daha tatmin edici olur biz fanlar için ;)
  • Dostlar PSP'ye çıkan chains of olympus ve Ghost of Sparta serisini oynamayanlar pc'de psp emülatör sayesinde oynayabilirler. Oynamadığım onlar kalmıştı başladım gow çıkana kadar idare eder beni özlemişim be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lıfenorm -- 19 Kasım 2017; 19:57:5 >
    Aynen öyle hocam. Aradaki o süreci kesinlikle bir oyun ile anlatmaları çok daha güzel olur.

Animasyon filmi olaylarına falan girmesinlerde :) şimdi aklıma geldi :)

• Yok be hocam çizgilerini bozmazlar :) ha yaparlarsa onunda en kralını yaparlar o ayrı ;)

• Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
  • çok güzel duruyor sanat kitabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

Sağdaki görsel Jormungand mi ?

• Evet Jormungand yani bir başkası aklıma gelmiyor.. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Kasım 2017; 6:43:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

çok güzel duruyor sanat kitabı

Benim de hoşuma gitti ama Çıkış Tarihi haziran olarak gösteriliyor..

• İnşallah o kadar geç olmaz çıkış tarihi hocam psxde kesin olarak ögrenecegiz artık ne zaman çıkacağını 17 gün kaldı heyecan artıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 20 Kasım 2017; 8:3:18 >
    Animasyondada güzel iş çıkarırlar emimin ama oyun tercihimdir ;)

PSX'de doyurucu bir boss fight paylaşsalarda kendimize gelsek. Boss dövüşlerinden hala ses seda yok.
  • Umarım bu sadece Sanat Kitabı çıkış tarihidir.. Oyunu önceden verirler sonrasında Art Book iyi olabilir..
    Elimiz kolumuz bağlı PSX'i bekliyoruz zaten :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Animasyondada güzel iş çıkarırlar emimin ama oyun tercihimdir ;)

PSX'de doyurucu bir boss fight paylaşsalarda kendimize gelsek. Boss dövüşlerinden hala ses seda yok.

Sanki önceki oyunlar gibi büyük çaplı olmayacak gibi geliyor hocam ilk oynayış videosundaki olur en fazla devasa yaratıklar olmayacaktır tahminim böyle

• lıfenorm L kullanıcısına yanıt
    Nors mitolojisinde de dev boyutunda tanrılar bulunuyor. Bence sağlam dövüşler çıkabilir. Bir kronos gelir mi onu bilemeyiz artık bekleyip görücez.
  • lıfenorm L kullanıcısına yanıt
    Yeni oynanış dinamiklerinden baktığımda banada öyle gelmiyor değil. Boss dövüşleri ile ilgili ciddi şüphelerim var. Yeni oynanış dinamiklerinde Kratos'u daha iyi yaşıyoruz ama boss dövüşleri nasıl olacak bu tam bir soru işareti.
  • 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.