Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben oyuna değil de genel de filmlerde spoiler yiyorum hep adam star wars sahnesi koymuş misal ana sayfama çıktı abone olmamama rağmen sinema çekimi atmıştı falan filmlerde çok daha beter.
  • Şurda kasıtlı bi şekilde spoiler butonu kullanmadan spoiler verenler süresiz ip'den banlanmalı.

Oyun çıksın da oyunu bitirene kadar bu konuya girmem

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tablet android neyin o sürümlerde bazen spoiler butonu çalışmıyormuş sanırım..
    Tam indirmeye ya da oynamaya açılacağı saatler burada işte ha açıldı ha açılacak heyecan paylaşırken Uganda psn de ilk 2 saatini oynayıp ölümcül spoiler verip ve de bunu gizlediğini sanan bi arkadaş 22 martta 450 kaplan gücünde olur.

Sırf bu yüzden pm ile konuda sürekli takılan arkadaşlardan rastgele birine indirmeye-oynamaya açıldımı diye yazar, konudan ilk 1 hafta uzak dururum

Çok riskli.. Mad Max, MGS IV, GTAV ve Fallout 4'te yedim ilk günkü gibi acısını hissederim
  • Of be figüre bak abi dünya paradır bunlar ağzımın suyu aktı

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bay.bıyık -- 23 Ocak 2018; 8:41:4 >

• bay.bıyık B kullanıcısına yanıt
    Müthiş ama ülkemizde almak için bir tüketici kredisi çektirir.
  • Aynen hocam Oyun + figür çok tuzluya gelir gönül isterki hepsinden alalım masamızda dursun sadece bakmakla yetiniyoruz.

• Peki ya bu Blade of Chaos yalnızca, Kratos Rage of Spartan halindeyken kullanılabiliyorsa ? Umarım öyle değildir. Gerçi Kratos'un genç hali de var denildi. Bu biraz içimi rahatlattı.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Bence genc halindeyken kullanıcaz bıçakları.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nathan.Drake

Arkadaşlar bir de şunu diyim ve şimdiden edin sonradan insan unutuyor.

Youtube'da Walkthrough, gameplay, lets play yapan youtuberları takip ediyorsanız geçici süre takipten çıkartın çünkü videoları izlemeseniz bile, bu görgüsüz cahil youtuberler video resimlerine spoilerlı sahneler koyuyorlar. Hatta abone olmasanız bile popüler video olarak karşınıza çıkabilir.

Benim başıma gelen bir olay abone dahi olmadığım popüler ilgi alanı videosunun resminde Uncharted Lost Legacy için sağlam spoiler yemiştim.
    O yüzden çıkış yaparak oyunla alakasız bir profil olarak kullanmak mantıklı oyunun çıkmasına yakın.

Yediğim spoiler da
    Oyunda Sam Drake'in olduğuydu.

He ya bi de başlığa koca harflerle yazıyorlar, gel de çıldırma.

• Wally-West kullanıcısına yanıt
    Genç hali varsa o zaman kullanılacaktır. Aslında teorin kötü değil rage of spartanda kullanıbilmesi mantıklı olurdu fakat rage of spartan herhalde sadece film sinematiklerinin olduğu yerlerde giricek yani öyle kafamıza göre kullanamayacağız diğer oyunlardaki gibi o yüzden birinci ihtimal daha kuvvetli.
  • Best Buy sitesi de "God of War Stone Mason Edition" sürümünü eklemiş ancak bunda çıkış tarihi verilmemiş haliyle. :)

https://www.bestbuy.com/site/god-of-war-stone-mason-edition-playstation-4/6195929.p?skuId=6195929

• Burada satışa çıkmasını bekliycem bakalım ne fiyat olacak.

• fiyat abartı olmazsa taksitle ne yapıp ne edip almak şart.
  • Burada ne kadar olacak aceba 650 olur diyorum ben :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Burada satışa çıkmasını bekliycem bakalım ne fiyat olacak.

Vergiler ile biraz kabarık çıkabilir ucuzlamasını beklemek daha mantıklı olacaktır. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 23 Ocak 2018; 13:56:28 >
  • Amazon Sitesi de listelemiş 20 Nisan Olarak..

https://www.amazon.com/God-War-Collectors-PlayStation-4/dp/B0797CKXC4
  • koleksiyon sürümü için tahmini fiyat 549 TL not alın

Diğer sürümler normal sürüm 269 TL

Steelbook Edition içinde harita ile birlikte 299TL

PSN Türkiye fiyatı 209 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 23 Ocak 2018; 15:31:18 >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Hocam inşallah dediğiniz gibi olur. Playstation Türkiye nin böyle bir gow kitlesine karşı yüksek fiyatlandırma yapacağını sanmıyorum.

• Figür çok dandik gözüktü gözüme. Üçüncü sınıf figür oyuncaklar olurya oyuncakçılarda onlara benziyor.
  • 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.