Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (634. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.394
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İlk iş yarın sabah deneyeceğim hocam. 3 yıldır sorunsuz çalışan kolu bi an böyle kaybetmek istemiyorum

Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostHope

Az önce bitirdim kayış gibi oyun olmuş, verdiğim her kuruşa deydi.Hiç yan görev yapmadım ana görevlerle sadece 15 saatte bitti.Oyun sonu ve serinin sonunda yaşanacaklar(bence) aşağıya yazdım.

Oyununda sonunda arteusun annesi bizim eşimizin bir dev olduğunu öğreniyoruz.Ve oğlunun kaderini taş duvarlara yazdığını görüyoruz.(Son taşta arteus kuçağında bizi tutuyor ve ağzından birşeyler saçıyor.Arteusun gerçek adı Lokiymiş.Arteus bizim değil odinin oğlu çıkıyor.Son olarak bu üçlemenin sonunda son boss arteus(Loki) olacak büyük ihtimal, heyecanla bekliyorum yeni oyunu

Hocam son boss arteus olur mu pek sanmıyorum üvey evladını öldürmez diye düşünüyorum kratos. Bence arteus hala bizim kel oğlanın çocuğui odin ve thorun farklı planları var bizimle. Mitolojik olarak saçma olur ama zaten bir önceki oyunlarda da mitolojiye bağlı kalmadılar

• quote:

Orijinalden alıntı: TheMuyu

Sony tutan oyunlarına 1 adet standalone dlc getiriyor

İnfamous

Uncarted

Bloodborne

Horizon

Last of us

Gibi ama umarım dlc gelirde atreus ile oynamayız kratos suz olmaz kesinlikle belki yunandan norsa gelinceki olayları anlatır bilinmez ama ben kesinlikle bir dlc gelecegini düşünüyorum

Alıntıları Göster
    Saydıklarınızdan sadece Uncharted 4 ve Infamous' a gelenler standalone

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Doğrudur, bizim ev sürekli tozlanıyor mesela. Hiç sorun çıkarmayan analog, öyle bir sorun çıkarmıştı. Mesela Uncharted 4 oynarken, ileri itirirken analogu sürekli sola kayıyordu. Belki sadece o oyundan kaynaklı dediydim ama değilmiş. Sonra ben de analogu derinden üfledim ve bir baktım sorun ortadan kalktı.

Umarım sizde de aynısı olur. Hatta bilgilendirirseniz güzel olur.
  • sulocanxxx kullanıcısına yanıt
    Onları kesmek için teçhizatı yan görevlerle geliştirmek gerekiyor lvl de bir hayli olmalı harbiden çok zor 2-3 atıyor sürtükler
  • Beyler bitiren var tamam da şu spoiler butonunu bi zahmet kullanın..
    Daha oynamayan, daha bitirmeyen ya da sadece fikir almak için konuya uğrayan arkadaşlara ayıp.

Silmişler ya la.
    Admin burada çalışıyor herhal

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ustanak -- 23 Nisan 2018; 1:23:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

değiştirilmiyor zorluk

Alıntıları Göster
    Değiştiriliyor oyun içinde options butonuna basın sonra üçgene basın ardından ayarlar oynanış kısmına gelip bana bir hikaye anlat moduna seçerseniz kolaya almış olursunuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kratos un baltası kadar havalı bir silahı en son mortal kombat shalion monksta kafasında ki şapkayı fırlatan eleman da görmüştüm

• Yüksek kalite görüntülü tekrar çıksa izlenir :D

• Oyun bitirdikten sonra bariz sekilde zorlasiyor. Bitirmeden once oyunda hic kufrettigimi hatirlamiyordum. Az once kufrederek kapattim

• Unc 4'te idi rekor..
    Rekorun yeni sahibi God of War oldu

Evet biraz abartmışım ama olsun. Fırsatı ve açıyı gördüğüm an abandım share tuşuna
  • oyun an itibariyle bitti bitirme sürem 24 saat hardda.
    Oyunun sonu adeta üçleme film gibi çok acık ve eksik belli ki 2 sene içinde 2. oyun gelecek. İkinci oyunun daha epik olacağını düşünüyorum :)
  • oyun akıp gidiyor çok keyifli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helll_599 -- 23 Nisan 2018; 12:27:56 >
  • abi insan değil ya sü oyunu yapan. gördüğüm en iyi oyuna doğru gidiyor. ki su an bile oyle galiba. yemisim uncharted ı. grafik de bunda hikaye de bunda animsyon da bunda. anlatılmaz yaşanır ben boyle bir akıcı oyun oynamadim daha once. başından kaldırmıyor. fantastik bir dunyada muhtesem bir hikayeye sizi koyuveriyor. oyun MUHTEŞEM!!...

• angraf kullanıcısına yanıt
    24 saatte nasıl bitirdin hardda bide sadece hikayemi oynadın?

• Gözlerim yandı. Bırakıyorum bu günlük ama sabahı zor ederim artık. Yarın olsada devam etsem.

• Şaheser
  • SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Last of us: left behind da var hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.Romanoviç

24 saatte nasıl bitirdin hardda bide sadece hikayemi oynadın?
    evet sadece hikaye.
  • O nasıl epic bir sahneydi aman Kratosum yaaa

• 
Sayfa: önceki 632633634635636
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.