Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Oyunun çıkış tarihi : 23 Mayıs 2018 yazılmış.

Daha önce bu site Crash Bandicoot N. Sane Trilogy oyunun çıkış tarihini vermişti doğru çıkmıştı.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Kasım 2017; 13:23:12 >
  • Mai yaziyor Mayis olmasin ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen Ben daha önce ki sayfada yazmıştım aşağıda ki linke bakabilirsiniz 23 Mayıs Diye ama tabi bu sitelere ne kadar itibar edilebilir bilinmez..

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/129709786

Ama Mayıs'tan daha erken gelecektir umarım..
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    mayıs doğru (yanlış oldu) ama mart'da çıkıcaktır. 2018 early dediklerine göre Ocak-Şubat-Mart
  • Jörmungandr dilini nasıl anlayacağız peki bir fikrin var mı :)
    Hep çocuk yanımızda mı olacak hiç tek gitmeyecekmiyiz diye düşünce oluşuyor,
    Ben bir Teori daha atayım bari ortaya..
  • Umarım daha erken gelir hocam sabırsızlanıyorum oynamak için şu ön sipariş'i açsalarda alsak euro uçmadan daha fazla 300 den gelir kutulusu en az maalesef dijital 249 olmaz umarım sabitlemeleri gerekiyor aslında kur a göre olmuyor her gün artıyor melet 209 dan mesela sabit kalması lazım ve 259 da kutulu gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 11 Kasım 2017; 13:49:7 >
  • Eğer çoçugu norsda yaptıysak 8-9 yasında çoçuk yani 8-9 yıldır norstayız oluyor buda az bişey dili biliyordur kratos bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 11 Kasım 2017; 13:52:37 >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    kutulu ve ya steelbook almak hayal olucak gibi artık. Dijital ön siparişleri açsınlarda şimdiden alsam en azından fiyatı artmadan.
  • Diyelim 8-9 Yıldır Nors'tayız Ama yılan ile karşı karşıya geldiğinde Atreus'a diyor ki ne diyor bu "Jörmungandr"..
    Anlasaydı sanırım kendisi de cevap verebilirdi.. Ama Atreus'a sorması Hala dili Anlayıp Konuşamadığıdır..

Gelelim Teoriye..

Jörmungandr ile ilk karşılaşmamız da Atreus'a sorduk ve "Jörmungandr" Bize yardım etmek istediğini söylüyor..
    Bu sırada şöyle bir şey olabilir ilerleyen bölümlerde..

Kratos Atreus'a diyecek ki ben bu "Jörmungandr" ile kendim konuşmalıyım ve Atreus bir tanrı var demeli..
    İnsanlara Nors Dilini konuşma kabileyeti verdiğini söyler..
    Ve oraya gidince o Tanrı ile karşı karşıya gelmelidir..
    Kim diyecek olursak..

Lodur: İlk insanlara konuşma kabiliyetini ve görünümlerini veren tanrıdır.

Elbet bu şimdilik sadece Teori birde ilk İnsanlara kısmını da unutmamak gerek..

Ama Kratos ile bir anlaşma yapılıp bu yetenek yada kabiliyet verilecekse bir bedeli yada isteği olmalı diye düşünüyorum..

Tabi o "Lodur" Tanrısına gidene kadar yine tuzaklar - canavarlar - yaratıklar olacaktır..

ve "Lodur"a gidiliyorsa Bilmece ve Bulmacalar da olacaktır diye düşünüyorum..

• Lodur'dan ziyade arkamizdaki Mimir'in kafasi bu islevi görür diye düşünüyorum. Ama yilan ingilizce konusmaktan ziyade trailerdaki gibi hirlayip mirlasa daha havali :)

Hazine odasinda konusan ses Jormungand'in sesi olabilir cok ufak bir ihtimal. Konusurken tisssslama sesi cikariyor çünkü. Ama bu cok dusuk bir ihtimal.

• Olabilir hocam ama bunlar sadece teori dediginiz gibi çıksada görsek artık ama çıkışına kadar teorilere devam

• Siz tüm teoriyi çocuğun Kratos öz babası olması üzerine kuruyorsunuz da öyle olmaya bilir. Örnek çocuk babasız büyümüş ve sonrasında (boşluğu yanı Kratos un nasıl dahil olduğu kısmı farklı bir teori) çocuğa bu senin baban denip Kratos a onu koruması ve bir amaca hizmet etmesi için verilmiş de olabilir.

Ha neden normal bir şekilde değil de eğer babası değilse neden baba rolü verilmiştir oda başka bir teori konusu.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam sadece konuşmaktan ziyade e3 2017 fragmanındaki gibi hırlamalı daha havalı ve epic bir atmosfer olur oyunda

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Lodur'dan ziyade arkamizdaki Mimir'in kafasi bu islevi görür diye düşünüyorum. Ama yilan ingilizce konusmaktan ziyade trailerdaki gibi hirlayip mirlasa daha havali :)

Hazine odasinda konusan ses Jormungand'in sesi olabilir cok ufak bir ihtimal. Konusurken tisssslama sesi cikariyor çünkü. Ama bu cok dusuk bir ihtimal.

Mimir'in Kafası bu işlevi görürse daha fazla işimize yarayacaktır bakalım bu Kafa ile daha neler yapacağız.. :)
    Hazine Odasında ki ses olacağını düşünmüyorum sadece söylediği kelimeyi telaffuz edince öyle de çıkıyor olabilir..
    Ama Bize seslenen Bilge yada Kahin gibi bir ses tonu var..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Olabilir hocam ama bunlar sadece teori dediginiz gibi çıksada görsek artık ama çıkışına kadar teorilere devam

Ama bir süre sonra bu dediklerimiz çıkarsa zevki kalmazssa diye düşündürmüyor değil :)
  • Hayrılı olsun bu arada.. Çıkış tarihi verilemeyen oyunda 100. sayfaya ulaşmışız.
    Demek bize deseler 18 Mart 2018 burayı yıkardık.
  • 8 sene once God of War 3'ü Merlinin Kazani adli forumda konusuyorduk. God of War sonrasi o site baya bozulmuş ve forum dagilmisti. God of War 3'ü beklerken fena teoriler dönüyordu.

Yeni God of War'in adresi ise donanimhaber oldu. Oyun hakkinda konusmak ve bilgi edinmek isteyen God of War'cilar artik donanimhaberde toplandi. 100. Sayfaya ulasmamiz surpriz degil

• Çıkmayan bir oyun için 100. sayfa dile kolay :)
    İçeriği de dolu dolu..

Yeni Çizimler
    Yeni Konseptler..
    Yeni Trailer
    Yeni Bilgiler
    Yeni Teoriler
    Yeni Sorular

Ve en güzeli ise sıcak bir sohbet edilebiliyor aşırıya kaçmadan kalp kırmadan :)

Bu oyun çıktığında ise daha fazla olacak yada 2.ci oyunu hakkında konuşuyor bile olacağız sanırım..
    Şuan bile konuşuluyor ancak çıktıktan sonra daha farklı olacak. :)
  • Kratos reis için 100 sayfa az bile. 500 sayfa olması lazım. Oyun dünyasının babası o boyyyy! diyişi yok mu efsane

oyun çıkana kadar kim bilir neler konuşucaz neler düşünücez tabiki oyun çıkana kadar daha PSX 2017 var eminim oradan da bilgiler gelicek, çıkış tarihi verilicek..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 11 Kasım 2017; 17:55:18 >
  • Nice yüzlere diyelim o halde beyler ;) bu daha başlangıç !!

• 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.