Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (774. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana geldi. Avatar vermiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    eyvallah

• God of War'da aslında çok daha fazla boss savaşı varmış

Video Game Awards töreninde Yılın En İyi Oyunu ödülünü kucaklayan God of War ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Özellikle yönetmenlik anlamında tek kamera çekimi ile beğeni toplayan God of War, oyundan kesilen bazı içerikler ile tekrar gündeme geldi. Oyunun yönetmenliğini yapan Cory Barlog, God of War'da yer alan birçok boss savaşının oyundan çıkarıldığını açıkladı.

God of War'da aslında çok daha fazla boss savaşı varmış
    "Oyunda yer alan birçok boss savaşını kaldırdık. Çok daha fazla boss savaşı vardı. Çok daha iddialı ve çılgın bir oyundu." sözlerini sarfeden Barlog, bu boss savaşlarının neden kaldırıldığına da açıklık getirmiş. Geliştirme süreci devam ederken, bu boss savaşlarının çok büyük olduğuna ve bunları ekleyemeyeceklerine karar vermişler.

Barlog, tek bir boss savaşının bile geliştirici ekip içerisinde yer alan 30 kişilik farklı bir ekibin 18 aylık bir çalışmasına tekabül ettiğini belirtmiş ve bu sürenin oyunun gelişim sürecini oldukça yavaşlatacağı için boss savaşların birçoğunun oyundan kaldırıldığını açıklamış.

MK.
  • Boldrex kullanıcısına yanıt
    Bende platin yaptım mail kontrol etttim ama bişe yok yollamamışlar.

• Hocam GoW avatar kodu yollamışlar çok önemli bir şey değil ama neye göre yolluyorlar onu ben de bilmiyorum

neye göre yollamışlar bende bilmiyorum psn ile ilişkili maile baktım herhangi bişe yok Sony bizi es geçmiş:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Punisher_1907 -- 18 Ocak 2019; 2:7:20 >
  • Oyunda duygulandığım tek sahne.

Baldur'u kestikten sonra Freya'nın feryadıydı. Neredeyse ağlayacaktım. Ha ama Baldur'u kesmek çok zevkliydi.

PS: TLOU'nun hiç bir sahnesinde duygulanmamış biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Avatarin psn indirme kodu, oyundan platini aldigin hesabin mail adresine geliyor, bana 2-3 gun once geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zepharoth -- 18 Ocak 2019; 9:49:11 >
  • Oyunu bi benmi beğenmedim acaba diyecektimki forumda beğenmeyenlerde varmış. Grafikler, atmosfer, grafik, yeni kamera açısı felan çok güzel ama konu hiç sarmadı. Bebe eğiten kratos. Boy boy, geyik avla domuz avla boy boy. Gow3 teki şiddetti aradım.

Banada geldi hocam buraya yazıcaktım sen yazmıssın 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Oyunda duygulandığım tek sahne.

Baldur'u kestikten sonra Freya'nın feryadıydı. Neredeyse ağlayacaktım. Ha ama Baldur'u kesmek çok zevkliydi.

PS: TLOU'nun hiç bir sahnesinde duygulanmamış biri.
    Hocam çiftlik evindeki sahnede duygulanmadıysan çok ilginç valla “evet sen benim kızım değilsin benimde baban olmadığım kesin” yoluna tommy le devam ediceksin buraya yazarken gözlerim doldu 😂😂

• Ike kullanıcısına yanıt
    Hocam öyle bakmamak lazım oyunun ilk başlarında olan bir sahne o sonra hem Kratos'un hem de Atreus'un gelişimini görüyoruz karakteristik açıdan ve bu boy boy diyişinden öteye gidiyor oyunun hikayesi bence gayet güzeldi İskandinav mitolojisine gidildiği için eleştiriliyor ama iyi ki gitmiş bence farklı bir gözle oynayın derim
  • cadının evine nasıl gidebilirim yolu unuttum sandık için dönmem lazım
  • yellow canary01 kullanıcısına yanıt
    Thor heykelinin altından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sine-FİL

Thor heykelinin altından
    alt katı değil üst katı
    Üstten emin değilim hocam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    cadının mağarasına gir asansörün yakınlarında bir bölmede yukarı tırmanılacak bir yer var ordan çık
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Video Game Awards töreninde Yılın En İyi Oyunu ödülünü kucaklayan God of War ile ilgili yeni detaylar gelmeye devam ediyor. Özellikle yönetmenlik anlamında tek kamera çekimi ile beğeni toplayan God of War, oyundan kesilen bazı içerikler ile tekrar gündeme geldi. Oyunun yönetmenliğini yapan Cory Barlog, God of War'da yer alan birçok boss savaşının oyundan çıkarıldığını açıkladı.

"Oyunda yer alan birçok boss savaşını kaldırdık. Çok daha fazla boss savaşı vardı. Çok daha iddialı ve çılgın bir oyundu." sözlerini sarfeden Barlog, bu boss savaşlarının neden kaldırıldığına da açıklık getirmiş. Geliştirme süreci devam ederken, bu boss savaşlarının çok büyük olduğuna ve bunları ekleyemeyeceklerine karar vermişler.

Barlog, tek bir boss savaşının bile geliştirici ekip içerisinde yer alan 30 kişilik farklı bir ekibin 18 aylık bir çalışmasına tekabül ettiğini belirtmiş ve bu sürenin oyunun gelişim sürecini oldukça yavaşlatacağı için boss savaşların birçoğunun oyundan kaldırıldığını açıklamış.

MK.
    vay bee keşke bu hatayı yapmasalarmış,hadi yaptın bari anlatma,küfreder gibi...umarım yeni oyunda acele etmezler ve playstation 5 in gücüyle muhteşem bir oyun ortaya çıkarırlar.bu yazdıklarımdan oyunu beğenmedim anlaşılmasın,oyunun hastasıyım,fanatiğiyim artık her ne derseniz benim gözümde baş yapıt ama,daha fazla boss savaşı vardıda acele ettik yapmadık demek bence oyunculara yapılmış bir hakarettir.
  • SantaMonicaStudios87 hocam şu konuya can katıyorsun sayende her detayı öğreniyoruz,ilgiyle takip ediyorum hocam.Birde kendimce bir fikrim var god of war part 2 ile ilgili yeni bir konu açsanız yeni bilgileri o başlık altında toplasanız nasıl olur bence çok iyi olur

• Merlinin Kazanı yukarıda paylaştığım röportajı kaynaksız haber yapmışlar. Merak ettiğiniz başka şeylerin de cevabını bulursunuz belki. Boss savaşlarının kaldırılması yazık olmuş 1 sene daha çalışılsaydı da GOW 3'teki gibi efsane boss savaşları görseydik.
  • 
Sayfa: önceki 772773774775776
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.