Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (730. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu anda sadece Kraliçe Valkyre ve hazineler kaldı. Ama, lokasyonları nasıl bulacağım. Neyse hele bir bismillah diyip kraliçeye dalalım da.
  • Herşeyiyle mükemmel bir oyun ...Platin kupayıda aldım fakat şu final kraliçe oyunun en zor bossu , yan görevlerden :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Santa Monica Studio God of War Art Blast—Character Art, Animation, Breakables, UI & VFX

Yapım süreci / Çizimler / Karakter Dizaynları / Animasyonlar.

https://magazine.artstation.com/2018/06/santa-monica-studio-god-war-art-blast-character-art-vfx/?sf192261007=1
  • Ne çabuk geçti zaman !! dün gibi aklımda ne zaman çıkar diye heyecan içinde bekleyişimiz...Şükür nasip oldu oynadık bitirdik ve 2 ay olmuş çıkalı şimdi.

• oyunda bazen kayıkla giderken ya da ara sahnelerde saliselik takılmalar oluyor bu yükleme yaptığı için mi?
  • Bende de Valkürler, kraliçe ve hazinelerden birkaçı kaldı. Senaryoyu oynarken Valkürlere 3 defa bulaştım, daha da arkama bile bakmadım. Felaketler. Şimdi itemleri geliştirip, onlara bakacağım. :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Raf Grassetti Kratos Paylaşımı :

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• Oyunla ilgili küçük bir hile varmış daha yeni keşfettim. Özellikle Hard Modda oynayanlar için baya kullanışlı. Bir sonraki seferimde ben de kullanacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Raf Grassetti Kratos Paylaşımı :

adam çiziyor :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Oyunla ilgili küçük bir hile varmış daha yeni keşfettim. Özellikle Hard Modda oynayanlar için baya kullanışlı. Bir sonraki seferimde ben de kullanacağım.
    Neymiş açıklama imkanınız var mı acaba?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ng + ile ilgili bir gelisme var mi?
  • Oyunu az önce bitirdim. Sırf spoiler yememek için bu konuya 2 aydır girmiyordum. Bir GOW hayranı olarak oyun beni tatmin etmedi. Spoiler vermeden kısaca bahsetmek gerekirse her konuda çeşitlilik çok azdı, alıştığımız GOW tadını alamadım. Oyun türüne uyum sağlaması için yeralan yan görevlerde ve diyaloglarda Kratos'tan soğudum, tavırları falan bundan önceki oyunlara göre alakasızdı. Grafikler, mekan tasarımları, hikaye örgüsü kaliteliydi bu tartışılmaz ama ben GOW'u görsel için oynamıyorum, çoğu insan da öyle. Oyunu ellerinden geldiğince her oyuncuya hitap edecek şekle sokmuşlar, evet oyuncu kitlesi de artmıştır muhtemelen ama benim gibi kemik kitleyi tatmin eden bir oyun olmamış. GOW 3, Ascension için PS3, bu oyun için PS4 almış biri olarak, sırf başladığım için bitirdim oyunu. Santa Monica'ya hayırlı işler diliyorum.

• Dostlar 1080p monitorde ps4 pro ile performans modunda oynuyorum. Akıcılıkta herhangi bir sorun yok. Ancak 4k moduna aldığımda çok ciddi takılma ve fps düşüşü oluyor. Malum grafikler harika o nedenle en azından bazı bölümlerde 4k moduna alayım diyorum ama çekilmiyor cidden.

Sözün özü, 4k modunda fps düşüşünü azaltmanın bir yolu var mıdır? Bu arada boost modu ve supersampling özellikleri açık.

• quote:

Orijinalden alıntı: westberlin

Oyunu az önce bitirdim. Sırf spoiler yememek için bu konuya 2 aydır girmiyordum. Bir GOW hayranı olarak oyun beni tatmin etmedi. Spoiler vermeden kısaca bahsetmek gerekirse her konuda çeşitlilik çok azdı, alıştığımız GOW tadını alamadım. Oyun türüne uyum sağlaması için yeralan yan görevlerde ve diyaloglarda Kratos'tan soğudum, tavırları falan bundan önceki oyunlara göre alakasızdı. Grafikler, mekan tasarımları, hikaye örgüsü kaliteliydi bu tartışılmaz ama ben GOW'u görsel için oynamıyorum, çoğu insan da öyle. Oyunu ellerinden geldiğince her oyuncuya hitap edecek şekle sokmuşlar, evet oyuncu kitlesi de artmıştır muhtemelen ama benim gibi kemik kitleyi tatmin eden bir oyun olmamış. GOW 3, Ascension için PS3, bu oyun için PS4 almış biri olarak, sırf başladığım için bitirdim oyunu. Santa Monica'ya hayırlı işler diliyorum.
    Sony mutlaka bu eleştirileri dikkate alacaktır. Bir çok GOW hayranından olumsuz eleştiri aldılar. Belki bundan sonraki oyunda bazı şeyleri değiştirirler. Oynanılış aslında eski oyunlara biraz benziyor. Ama oyun bir yolculuk hikayesi içerdiğinden aksiyon eski oyunlara nazaran azdı. O konuda sana katılıyorum. Ama şöyle düşünürsek, oyunda intikam duygusu yoktu Kratos'da. Bu da onun sinirli halini görmemizi engelledi. Baba ve oğulun yolculuğuydu ana tema. Kratos'a intikam lazım. Yani 2. oyunda Atreus'a bir şey olması gerekiyor. Bu da oyunun basit bir yolculuk oyunundan intikam oyununa dönmesine yol açar diye düşünüyorum.

• thecobra kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorum. Bir baba ve oğulun yol hikayesi bu. Mısır tanrıları tadında bir aksiyon filmi değil.
    Hepsine sıra gelecektir yarıca, bu oyun yeni üçlemenin ilk ayağı. Zamanla tüm gizemler ortaya çıkacak.

Thor'u gördük
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Ben daha 2. Valkürü kesemedim normal modda..
    Ne diyim :(
  • westberlin kullanıcısına yanıt
    Zevk meselesi tabii ki, eski oyunun devamını beklemek çok normal.
    Ama dibine kadar kullanılmış bir mekanik, bitmiş bir hikaye var elde.
    Eskisinin devamını yapsalardı eğer, asıl o zaman büyük hayal kırıklığı olurdu. Bence.
    Ayrıca, Kratos tüm öfkesini neredeyse tüketmiş, tüm Olimpos'u kılıçtan geçirmiş ve artık yaşlanmış bir tanrı.
    Üstelik baba olmuş.
    Karakterindeki gelişim ve değişim çok güzeldi.
    Bence oyun harika bir geri dönüş yaptı, efsane daha güçlü birşekilde geri döndü.
    NG+ gelince bir şansa daha verin bence.
  • Bence de bu oyun çok iyi bu durumuyla. Yeni bir mitolojiye giriş sonuçta. Hemen tanrıları kesmek saçma olurdu. Bir şekilde işin içine intikam duygusu girmeli ki aksiyon artsın. Bunu oyunun sonuna doğru gördük. Bundan sonraki oyunlarda Kratos ve Atreus'un çok daha güçlü düşmanları olacak.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    God Modda hasar almadan kesmek sadece zaman meselesiydi. İlk kestiğimde fazla hasar almamıştım zaten.

Üstüne düşünülünce oluyor.
  • gamerasi kullanıcısına yanıt
    Yetenek ve zaman :)
  • 
Sayfa: önceki 728729730731732
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.