Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (729. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O zaman rdr goty alır. Multi platform olması yüzünden o tarz oyunlar hep daha yüksek puanlar alıyor. Ben last of us 2 bu yıl sonu zannediyordum 2019 başına alınmış, üzüldüm şimdi, bari sinirimi god of war oynayarak atayım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aytug25 kullanıcısına yanıt
    Aldığı puanlar gow kadar olur.Ama multiplatform olduğu için daha fazla şansı var evet.Bakıcaz

• bigbooss kullanıcısına yanıt
    alt yazı boyutu ayarlarda var.. Yerini tam hatırlamıyorum oradan ayarlanıyor.

Geri gidemediğim yer dediğin Kratosun evinin oralar ise ilerde görev için oralara gideceksin (oyunun ortalarında)

Demirci cüceler kapıları tamir ediyor daha sonra o zaman kapılar çift taraflı kullanılabiliyor (fast travel) ama o zamana kadar da her gittiğin yerde ki kapıları bul ki bölümlere fast travel işi kolay olsun.

Yan görevlerle alakalı genelde iyilik diye geçiyor mavi simgeleri var yan görevleri cücelerden ve çevrede ki ruhlardan alıyorsun ama önce ruhları bulman lazım..

Oyunun en etkili bossları kesinlikle tutsak valkryeler. Baldur bile onlar kadar zorlamadı =)
  • Daha önce bir çok kez söylendi arkadaşlar.Boss çeşitliliğinin az olması ve soru işaretlerinin kalması,3 oyunluk bir seri olacak olmasıdır. Gow 1-2 ve 3. oyunda katliamla bitiyordu.Bu daha giriş oyunu ve ortaya çıkan eseri herkes gördü.Esas 2. ve 3. oyunda çok canlar yanacak demedi demeyin

• thecobra kullanıcısına yanıt
    Eyvallah kardeşim

• Gerçekten uzun uzun herkes söyledi, yazdı. Oyunu yeni bitirdim ve tek kelime ile muhteşem! Resmen bir sanat eseri. Büyük keyif aldım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dostlar ps4 pro ve 1080p monitor için performans modunu mu yoksa grafik modunu mu önerirsiniz?

• braveheart655 B kullanıcısına yanıt
    4K monitör veya TV olsaydı grafik modu derdim ama 1080p için performans modunda oynayın akın gitsin diyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun için en büyük eleştirim zorluk ayarları olmuş.. en zor modu geçtim bir altı bile oldukça zor bazılarına kolay gelebilir ama çoğunluk bundan muzdarip zorluğu düşürünce belli başlı yerler dışında oyun inanılmaz kolaylaşıyor mesela.. şahsim fikrim bunun ortasını bulamamışlar.. boss az diğer yaratıkları zorlu yapalım demişler anlaşılan..
  • Muhtemelen bir sonraki oyun daha epic ve tatmin edici olacaktır. Şu an Ps4'ün olanakları ve yapabilecekleri belli. Ps5 için gelecek bir GOD daha tatmin edici olacaktır.

Lakin minimum bir 3,5 yılı var rahat.

Umarım bir sonraki oyunda bazen kamera bizden cidden uzaklaşıp yığınla düşman ile kapıştığımız sekansları sunar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kennnn

Muhtemelen bir sonraki oyun daha epic ve tatmin edici olacaktır. Şu an Ps4'ün olanakları ve yapabilecekleri belli. Ps5 için gelecek bir GOD daha tatmin edici olacaktır.

Lakin minimum bir 3,5 yılı var rahat.

Umarım bir sonraki oyunda bazen kamera bizden cidden uzaklaşıp yığınla düşman ile kapıştığımız sekansları sunar.
    Balta ile uzak kamera açısı olmaz, öteki silah ile olur ama balta bu kadar tutmuşken değiştirmezler. Bu kadar tatmin edici başka bir silah yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Balta ile uzak kamera açısı olmaz, öteki silah ile olur ama balta bu kadar tutmuşken değiştirmezler. Bu kadar tatmin edici başka bir silah yok.

Alıntıları Göster
    Neden olmasın developer isterse bir yolunu bulur.

• Baltadan vazgeçmezler çünkü devam oyununda Thor’u hacamat ettikten sonra Mjölnir ile oynamaya devam edeceğiz balta yerine, balta bu yüzden var
  • quote:

Orijinalden alıntı: zepharoth

Baltadan vazgeçmezler çünkü devam oyununda Thor’u hacamat ettikten sonra Mjölnir ile oynamaya devam edeceğiz balta yerine, balta bu yüzden var

Öldürdüklerinin silahlarını alamıyor sanırım. Thor'un iki oğlunun silahlarını almadı mesela. Ama, Thor'un Baltasının muazzam gücü kafamı karıştırıyor.

• Az önce God modda hiç yara almadan
    kraliçeyi kestim.
  • Helal !! normal de zorlanıyorum ben ;)

• Beyler anlayamadığım bir konuyu size sormak istiyorum.

Spoiler uyarısı

Mitolojileri hiç okumadığım icin İskandinav mitolojisiyle alakalı hic birsey bilmiyorum. Bu yüzden oyunda anlamadığım şeyleri bana anlatırsaniz sevinirim.

Öncelikle bir kac kişiden duydum, oyundaki dünya yılanı aslında Kratos'muş. Bu ne demek?.Kratos yılan mı..?

İkincisi ise; Atreus , Kratosun oğlu degil mi? Neden oyunun sonunda isminin Loki olduğunu öğreniyor? Atreus loki olduğuna göre. Freya ,kratosu odin ile aldatmış mı?.. Cevaplarsaniz cok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Y@KI$IKLII -- 20 Haziran 2018; 21:45:33 >

• Y@KI$IKLII kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdikten sonra bunu izle.

• En iyi zırhı alırım diye deli gibi loot yaptım nerdeyse tüm yan görevler bitti valkryler hariç gel gelelim baldura en dandik ekipmanlarla girdim hiç armor üretmeden adam top gibi oynuyor benle geri de dönemiyorum şaka gibi ya deli gibi ekipman yapacak item var ama dandik zırhlarla kala kaldım.

god modda bitirmek hayal oldu gibi.
  • 
Sayfa: önceki 727728729730731
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.