Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SantaMonicaStudios87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
15.680
Cevap
125
Favori
558.483
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> Ω|GOD OF WAR|PS4 ANA KONU|METASCORE:94|Ω
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      298 Mesaj
      27 Mayıs 2018 21:51:44

Kabiliyet meselesi tps turu oyun hazzetmediğim için hikayeyi gidişatı oynaniş mekaniklerini ve kratosu görmek oynamak maksatlı yoksa hard core gamer değilim 37 yaşındayız

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      DeepImpact. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      2394 Mesaj
      28 Mayıs 2018 02:51:58

PhotoMode Dev Arşiv / Detay / Manzara / Gameplay :

|
      |
      Bahsedilenler: Dark Saga , Nathan.Drake , hazark , Dominator0 , Thejoker58906

• Yarbay
      5242 Mesaj
      28 Mayıs 2018 12:59:52

sizde bir saçmalık oldugunu fark etmediniz mi ?

god of war çıktıgı gün hemen 299 tl yapıştırdılar detroit 3 gün önce çıktı hala tr psnde 209 tl

mustafa yiğit röportajında detroit ön sipariş fiyatı aynı kalacak çıkış zamanı 299 tl olacak dedi

ozaman neden hala fiyat aynı artmadı spider-man god of war a gelince kur arttı demeyi biliyor

detroite tomb raider a gelince neden fiyatlar aynı kalıyor burada saçmalık var

ozaman ya god of warın spiderman fiyatını düşürsünler yada söylediği gibi detroit ve tomb raider 299 tl

Yapsınlar böyle kafasına göre fiyat belirlemek nedir

playstation türkiye facebook tan özel mesajla bu olayı yazdım sinirli oldugumu belirttim bakalım ne yazacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -IMAX- -- 28 Mayıs 2018; 13:12:21 >
      |
      |
      Bahsedilenler: Dark Saga , Nathan.Drake , helll_599 , emretor23 , hazark , Dominator0 , Thejoker58906 , SantaMonicaStudios87

• Yarbay
      3400 Mesaj
      28 Mayıs 2018 13:11:16

god of war çok sattığı için ve talep çok olduğu için 299 yaptılar bence fiyatı adamlar uyanık
      |
      |
      -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Asus Z170 Pro Gaming | ASUS ROG Strix GeForce GTX 1080 Ti 11GB | Intel Core i7 6700K 4.0 Ghz | Corsair Hydro Series H100i v2 240 mm | 2x Noctua NF-F12PWM | 2x Corsair ML140 Pro Rot LED | Hyperx Savage 16 GB 2800Mhz DDR4 CL14 | Corsair 400C Mid-Tower Case
      Evga 650GQ Gold 80+ PSU
      | Samsung 850 Evo 250GB SSD
      Acer Predator XB271HU 1440p IPS G-Sync 165Hz Gaming Monitor
      | WD 1TB
      Corsair K70 LUX RGB | DXRacer Sentinel Gaming Chair | - Logitech G900 Chaos Spectrum | HyperX Cloud II Gaming Headset Red | Razer Firefly Chroma Cloth Mouse Pad | Samsung UE-55MU9000
    • Yüzbaşı
      486 Mesaj
      28 Mayıs 2018 13:13:48
      Give me god of war modu harbiden adamı kastırıyor.Sonunda dün bitirebildim tüm görevleri bu modda.Niflheim diyar yırtıkları falan dahil.Ama muspelheim 3 ve 5 . challenge ları geçemiyorum.Valkür kraliçesinden daha zor olmuş o görevler.Var mı aranızda o challenge ları geçebilenler?
      |
      |

• Yarbay
      7278 Mesaj
      28 Mayıs 2018 14:07:57

Kur birazda işin bahanesi oldu, ne olsa onu öne sürüyor işlerine geldiği gibi hareket ediyorlar. Bu tutarsız davranışları yüzünden ne demiş ne yapmışlar fazla dikkate almıyorum ben artık kendilerini.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: -IMAX-

Hani Annesinden dayak yediği halde yine Anne diye ağlayan küçük çocuk vardır ya..!!
      Bizmkiside aynı öyle işte; Bizi en çok BEŞİKTAŞ üzsede yine BEŞİKTAŞ diye haykırıyoruz.
      AŞK işte..!!
    • Yarbay
      2568 Mesaj
      28 Mayıs 2018 14:08:01

Hocam bu İngilizler Uyanık spiderman ve gow çok satar diye kur fazla bahanesiyle mustafayı kullanarak 300 yaptılar . Adamların kafası zehir valla bu işi biliyorlar . Eminim yükseltmeme bahaneleride şu olacak sizin tepkilerinizi gördük ve İngiltere yı yükseltmeme konusunda ikna ettik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 28 Mayıs 2018; 14:13:1 >
      |
      |
      -IMAX- kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

1905-∞
    • Yarbay
      6298 Mesaj
      28 Mayıs 2018 18:15:58
      Oyunu satınca en çok temaya üzüldüm. Temayı yğklemenin başka bir yolu var mı ? Varsa lütfen yazın. Parmağım da nasırlaşıcaktı nerdeyse oynamaktan. Hala biraz ağrıyor :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2394 Mesaj
      28 Mayıs 2018 21:50:21

PhotoMode Görseller :

|
      |
      Bahsedilenler: Dark Saga , Nathan.Drake , hazark , Dominator0 , Thejoker58906

• Yarbay
      2665 Mesaj
      29 Mayıs 2018 10:26:58
      god of war da tüten göz müspheinemde mı sadece.ben level 4 e geldim orayı geçemedim en zorda oynuyorum.level 1 den başlamak istiyorum oynanmıyor.
      |
      |

BE WATER MY FRİEND...
    • Yarbay
      3939 Mesaj
      29 Mayıs 2018 11:35:07
      Beyler bir bölümde valkür çıktı karşıma eir ismi.. ama ne yaparsam yapayım öldüremiyorum 2 kez vurdumu ölüyorum sağlığım çok düşük bı yüzden sanırım.. 2 gündür deli oldum? Napabilirim hilesi de yok oyunun sanırım? Sağlığımı arttırmanın yolu yokmu kısa yoldan? İdenn apple sandıklarını hep pas geçtim uğraşmamıştım onlar arttırıyormuş sağlığı?

|
      |

"BenÇokAyrılıklarYaşadımOYüzdenBitişikYazdımHerşeyi"

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      29 Mayıs 2018 11:49:51
      Tüten közü sadece muspelheim da bulabilirsin. Challengeları bitirdiğinde sandıktan çıkıyor. Lvl 4 te en zor seviyede orası zorlar biraz daha zırhını geliştir.@ console-master

O sandıkları toplaman lazım yoksa oyun çok zorlar. Valkürlerin bütün saldırılarını bozabilir,durdurabilir yada dodge yaparak kaçabilirsin. Ama vakit verip öğrenmen lazım yada youtubedan izle nasıl geçildiğini görürsün.Biraz da savunmanı artır.Brok ve sindri de zırh imal et ve geliştir@ BèRuTTì
      |
      |

• Yarbay
      6440 Mesaj
      29 Mayıs 2018 12:49:56
      Cüceye Tyr'e giriş için anahtar yaptırdık haritada görev işareti çıkıyor ama bulamadım

• Yarbay
      13298 Mesaj
      29 Mayıs 2018 13:14:34

Diyarlar köprüsünün merkezi var ya yuvarlak yapı, merdivenlerden aşağı inip o yuvarlak yapının etrafında dolaş.
      |
      |
      OPTİMİST kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

"I'm a stranger, a life changer, I'm a man thats not afraid of danger."
    • Yüzbaşı
      627 Mesaj
      29 Mayıs 2018 14:14:08
      Blade Of Chaos'un 5. levelini yapamadım bir türlü. Nilfeim veya Muspelheim'de var mı acaba level yükseltmek için malzeme ?

• Yüzbaşı
      486 Mesaj
      29 Mayıs 2018 14:43:02
      quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Blade Of Chaos'un 5. levelini yapamadım bir türlü. Nilfeim veya Muspelheim'de var mı acaba level yükseltmek için malzeme ?
      Muspelheimdaki valkürü kesince bir malzeme bırakıyor.Onunla brok veya sindri den upgrade için gerekli malzemeyi satın alabilirsin

• Yüzbaşı
      279 Mesaj
      29 Mayıs 2018 15:05:52
      bir iki sorum olacak,

- oyunda hızlı seyahat tüm bölgelere tam olarak ne zaman aktif oluyor?
      - bir de Atreus'un istediğimiz çeşit ok atabilmesini seçebiliyor muyuz?

Shadow of Mordor , DA: Inquisition , The Witcher 3 : Wild Hunt

Psn: NesetUral
    • Yüzbaşı
      627 Mesaj
      29 Mayıs 2018 16:59:34
      quote:

Orijinalden alıntı: KaraMaraT

Muspelheimdaki valkürü kesince bir malzeme bırakıyor.Onunla brok veya sindri den upgrade için gerekli malzemeyi satın alabilirsin

Alıntıları Göster
      Teşekkür ederim
      |
      |

• Onbaşı
      21 Mesaj
      29 Mayıs 2018 22:04:54
      Aptal bir arkadaşım yüzünden spoiler yedim(klasik sinir etmeyi seven arkadaş modeli)spoiler şuydu oyunun sonunda Thor geliyormus,bu büyük bir spoilermi çünkü ona göre içim rahatlicak,bu spoiler oyun zevkimi etkilermi ona göre alıcam

• Yüzbaşı
      506 Mesaj
      29 Mayıs 2018 22:21:16
      quote:

Orijinalden alıntı: Yiğit 571

Aptal bir arkadaşım yüzünden spoiler yedim(klasik sinir etmeyi seven arkadaş modeli)spoiler şuydu oyunun sonunda Thor geliyormus,bu büyük bir spoilermi çünkü ona göre içim rahatlicak,bu spoiler oyun zevkimi etkilermi ona göre alıcam
      Etkilemez hocam hatta tam olarak yüzünü bile görmüyoruz.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Satılık Köpek
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
son dakika
web tasarım
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,516
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.