Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (641. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ra's al ghul

Arkadaşlar oyunda geri dönme var mı haritada bi sürü yan görev kaldı geride haritada nasıl geri dönüş yaparız
    Ornegın suan dağ yolundayım oyuna ılk başladığımız yerde puzzle sandıgı gormemısım oraya nasıl gerı dönüş yapabılırız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58907 T kullanıcısına yanıt
    Yok hocam zorlukla ilgili trophy
  • Şimdi düşün bir film var merakla bekliyorsun sana filmde biri gelip ne olduğunu sen izlemeden anlatıyor. Zaten spoilerin ne anlama geldiğini bu zaman kadar öğrenemediysen yapacak bişey yok haklısın.
  • Hikmet İsayev H kullanıcısına yanıt
    genel olarak değildir herhalde ya?

ps2 zamanında ki oyunları geçmiştir o zamanlar orjinal oyun alan yoktu ama gow3'ü daha geçememiştir herhalde.
  • give me a challenge zorluk seviyesinde az önce senaryoyu bitirdim.

35 saat falan sürmüştür story ve arada bir kaç yan görev ile.

bu zorluk seviyesinde oynamanızı şiddetle tavsiye ediyorum. yer yer defalarca öleceksiniz ama bu oyunun hakkı inanın easy veya normal zorluk seviyesi değil.

öldükçe eldeki imkanları nasıl verimli kullanırım da geçerim düşüncesine sokuyor oyun.
    en sevdiğim kısmı da gerçekten gereksiz diyebileceğiniz hiç bir özelliği oyun size vermiyor.
    verilen tüm silahları,özellikleri eşit kullanıyorsunuz. bir kaç kere ölünce zaten "şöyle geçerim, bunu yaparsam geçerim" diye taktiksel düşünmeye itiyor oyun.
    fakat taktiksel düşündüğüm halde bile geçemediğim yan görevler oldu. özellikle Valkyrie Boss'ları.
    saç baş yoldurdu ama daha bir tanesini bile indiremedim. hep bir hevesle girdim dayak yedim çıktım. aşırı güçlüler, senaryodaki bosslardan daha zor bence.

valla oyun hakkında eleştirilerim de var ama iyi yanı o kadar fazla ki eksileri yazmanın kimseye yararı olmayacak. al oyna! net!
    PS4 sahibi olup da oynamayacak yoktur zaten. bana çok keyifli cumartesi,pazar,pazartesi yaşattı oyun. bu çıkış tarihe de bal kaymak oldu valla.
    emeği geçen herkesi tebrik ederim. tam bir baş yapıt. çok güçlü bir seri,marka nasıl bu kadar güzel evrilir bunun cevabı ve dersi niteliğinde.

final sahnesinde bir şey görüyoruz, bu gördüğümüz resimde ne anlatılmak istenmiş? anlayan fısıldasın bi. bundan sonra yazdıklarıma bitirenler bakabilir.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

bide Atreus'un Loki çıkması biraz saçma geldi. Loki'nin annesi iskandinav mitolojisinde dev, ok yani Faye mitolojiye uygun fakat babanın Kratos olması... bilemedim.

senaryo kısmında oyunun cevaplamadığı bir çok şey var. özellikle kratos ve faye ilişkisine değinmelerini daha çok istedim. Kratos nasıl buralara geldi ne oldu da Faye gibi birinden çocuğu oldu?

çok fazla soru işareti ile bitirdiler, senaryo kısmında biraz hayal kırıklığı var benim açımdan. neyse gelecek oyunda cevapları alırız umarım, yeni mitoloji için hiç de fena sayılmayacak bir giriş yaptılar nede olsa...
  • ShaoDre kullanıcısına yanıt
    Kardeşim, fotoğraf spoiler kaynıyor ya! Az dikkat edin lütfen artık!
    günde 16 saat mi oynadınız ortalama

bu arada diğer arkadaşın dediği gibi spoilerlar var görsellerde. spoiler butonuna alın isterseniz
  • Spoiler'a almıştım ama 1 tane fotoğraf dışarda kalmış düzelttim.
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Adamlar yunan mitolojisini bitirdi, iskandinav mitolojisine mi acır.
    Bi bakmışsın Kratos Thor ile uzaktan amca oğlu çıkar
    Sandıklar vs ler çok sıktımı bulması?
    Benim bi onlar kaldı gibi geri kalan yan görevleri kaptım.
    Sis mis yordu mu sizide
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ustanak

Adamlar yunan mitolojisini bitirdi, iskandinav mitolojisine mi acır.
    Bi bakmışsın Kratos Thor ile uzaktan amca oğlu çıkar
    çokta şey etmesinler hocam, zaten o son sahnede tüyler diken diken oldu ya.

WHO ARE YOU!
  • Gaara34 kullanıcısına yanıt
    Evet ama

Aga adam Zeus'u indirdi hem de öyle böyle değil.. Hani Thor mor öyle pek şey yapmaz. Youtube da zaten videosu var. Altta millet paso Rip Thor yazmış

Ki bence de öyle olur
  • Kratosun performansı düşmüş

Eskiden olsa afrodit mafrodit kerkinirdik. Cadıyı görünce aha dedim hallenececeğiz ama yok
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    Sandıkları bulması sıkmadı da beni en çok odinin kuzgunları yordu bide eserler.
    Hadi ya.. Gerçi evet
    Toplamda 22-23 odinin kuzgunlarını indirdim bende. Bulması biraz zor. Beni en çok Valkürlerin başı yordu..

• Oyunu oynayalı 25 küsür saat olmuştur daha baya yan görev var. Hikaye olarak %75 lik kısmı bitti sanırım 35,40 saate komple bitiririm yan görevler ile birlikte. Platin kupası kasmam herhalde odin kuzgunlarından şuana kadar 15 tane buldum 51 tane var. Zor modda gizli odalardan birinde alternatif bossla kapıştım ebemi .... 20 kere oynamışımdır ard arda anca geçebildim..

Oyun bitmesin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • spader S kullanıcısına yanıt

Ondan 7 tane daha var

Evet Kraliçe Valkyrie en çok zorlandıgım boss oldu oyundaki tam 2 saat uğraştırdı hard modda sonra hangi rünleri kullacagımı çözünce geçmek cok basit oldugunu anladım ama ozaman kadar işkence cektim.
    1 tane valkur indirdim ama bi kac tane daha bulmustum elime verdiler lvli 8 yaptim valkurleru bulamiyorum varmi nette bi yerde göateren bir video

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mitakcan34 kullanıcısına yanıt
    Oyunu bitirdiğiniz zaman valkurilerin yerleri map de işaretleniyo.
  • 
Sayfa: önceki 639640641642643
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.