Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (637. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: joof

en zorun bir alt seviyesinde tekrar başladım oyuna bu sefer de çok kolay geldi. vahşi ormanı hiç ölmeden hatta yara almadan tamamladım .
    şu işin bir ortasını bulamadım arkadaş. en zordan mı devam etsem tekrar . ilerde zorlaşır mı oyun ?
    Zorlaşır mı ne demek..
    İlerde içerisi şampiyonlar ligine dönüyor

Aynı zorlukta devam edin derim. Zaten pişman olup indirmeye yelteneceğiniz birkaç yer olarak

• Arkadaşlar bu oyunun sonu hakkındaki düşünceleriniz ve gelecek oyunlar için fikirlerinizi belirtebileceginiz,yeni bir konu açtım.Bitirenlerin yorumlarını merakla bekliyoruz

https://forum.donanimhaber.com/god-of-war-oyun-sonu-teoriler-konusu-sadece-bitirenler-girsin--132506197

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emretor23 -- 23 Nisan 2018; 13:59:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58907

Bu mesaj silindi.
    Tamamdir bilmiyordum ✌

• Thejoker58907 T kullanıcısına yanıt
    Esas etki alanı kazanılan tecrübe puanı diye biliyorum.
    Atıyorum 450 gelecekse 500 yapıyor onu sen oranı arttırdığın sürece.
    Hani strateji olarak kullanılabilir oyunun yarısına kadar ama sonrası (bence) savunma ve hasara sağlam yatırım yapılmalı ve mümkünse tek set takım olarak gezilmeli (A zırhı kol gövde bel olunca daha iyi koruyor ve efsunu varsa etkisi oranı artıyor. A kol b gövde c bel neyse o korumayı sağlıyor.)
  • az önce bende bitirdim oyunu

oyun genel olarak güzeldi. blade of chaos u alınca mecbur kalmadıkça dönmedim baltaya. şu gemi bölümünde zeus u görmemiz güzeldi kısada olsa. yalnız herkes gibi bende geçmişte ne olduğunu öğrenmek istiyordum ama olmadı söylemediler. o yüzden 1 puan kırdım oyundan. oyunun sonunda thor u gördük . keşke yüzünüde görseydik . atreus un loki olması olayını zaten spoiler yemiştik ama en azından ayrıntıları öğrendik. birde şu jotunheim da bir görselde kratos yanlış görmediysem ikisininde öldüğünü görüyordu. ama atreus a söylemedi. devlerin yaşadığımız olayları çok önceden duvara çizmeside güzel detaydı. şaşırdım görünce. son olarak oyundan 1 puan daha kırmama sebep olack birşey var. düşman çeşitliliği azlığı. bir düşman ile savaşıyorsun başka diyarda bire bir aynı düşman farklı renkte karşına çıkıyor. biri mavi diğeri kırmızı. ama tip vs herşey aynı. biri ateş atıyor diğeri buz.

sonuç olarak oyuna puanım 8/10

• Hayırlı olsun

İşte bu yüzden ben ara oyun gelebileceğini düşünüyorum.

Şöyle üçüncü oyunun sonundan başlayan.. Yapar mı yapar bu adamlar

Ha o gördüğün çizimi doğru hatırlıyorsun
  • Ya arkadas oyunda ne kallavi runikler, skiller var. Sinerji yarattiginizda ortaya cikan seyler mukemmel. Dovus hareketleri combolar efektler inanilmaz. Siz ne yaptiniz boyle Monica bey. Oynamayi birakamiyorsunuz ki. Guclendikce ilerledikce cilgin gelisiyorsunuz. Gordugum en mukemmel gelisim sistemlerinde Diablo ile, Grim Dawn ile, Path of Exile gibi h&s'ler ile yarisir. Ki bu bir action hs ozunde. Harika gelistirmeler var ve cok cesitli. Hepsinin oynanisi apayri hepsini tek tek kombinleyip gormek gerek. Ki bir de gelistiriliyor bu runikler ve etkileri apayri oluyor.

Velhasil su an bulundugum seviyede catismalar orgazm etkisi veriyor. Ki daha ortalara belki gelmisimdir ana hikayede. Ileride neler olacak bu runiklerde cok merak ediyorum. Diger olaylara hic bulasmadim bile sakin sakin gidiyorum. Her is bitince kesfe yan gorevlere toplamalara cikacagim.

4k'da ilerledikce gorulen detaylar muazzam. Her efektin ucusan parcaciklarin dibine kadar detayini goruyorsunuz. Bir cok yaratikla karsilasma dovusme sahnesi diger bir cok oyunun final sahnesinden daha kaliteli yapilmis. Adim attiginiz her bolge her tas her duvar ince islenmis tasarlanmis ve bitmiyor kesfetmek.

Bu oyun sanirim benim icin de bu neslin en iyisi olacak ama Witcher 3'u hala tepeden indiremiyorum. Bu konuda GoW beni saglam zorluyor. Oyun dunyasina gelmis bir armagan bu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dante -- 23 Nisan 2018; 14:30:58 >

• Yaklaşık 14 15 saat oynadım.

Thor'un oğulları Magni ve Moni'ye yeni geldim

Midgard'ın %52 sini tamamlamışım. Son 2 3 saat hariç ana senaryoyu pek takip etmedim sayılır hep sağda solda gezdim. Sanırım Kratos 3. seviye silahım 4. seviye. Nasıl bir ilerlemem var sizce ? Aynı şekilde devam mı etmeliyim ? Yoksa bu halimle ana senaryoyu bitirme şansım var mı ? Bitirdikten sonra platin için geri dönebiliyor muyum heryere ?

Birde ;
    Demirci Brok'un verdiği atölyeye tek yön giden bir taş var. Onun ileride istediğim yere gidebileceğim bir versiyonu geliyor mu ? Yoksa koşarak gitmeye devam mı?
    ,

Oyunu %100 platin yapmak istiyorum da

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    hocam zor seviyede oynuyorum ve 4 levelım. ne zaman yapsam daha kolay ve faydalı olur tahminen?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aichera

Yaklaşık 14 15 saat oynadım.

Thor'un oğulları Magni ve Moni'ye yeni geldim

Midgard'ın %52 sini tamamlamışım. Son 2 3 saat hariç ana senaryoyu pek takip etmedim sayılır hep sağda solda gezdim. Sanırım Kratos 3. seviye silahım 4. seviye. Nasıl bir ilerlemem var sizce ? Aynı şekilde devam mı etmeliyim ? Yoksa bu halimle ana senaryoyu bitirme şansım var mı ? Bitirdikten sonra platin için geri dönebiliyor muyum heryere ?

Birde ;
    Demirci Brok'un verdiği atölyeye tek yön giden bir taş var. Onun ileride istediğim yere gidebileceğim bir versiyonu geliyor mu ? Yoksa koşarak gitmeye devam mı?
    ,

Oyunu %100 platin yapmak istiyorum da
    Yuzdeyi nasil gordun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Thejoker58907 T kullanıcısına yanıt
    sağolun. düşman çeşitliliği ve spoiler lık bir olaydan
  • Ustanak U kullanıcısına yanıt
    sağolun umarım gelir ara oyun
  • ` quaD. kullanıcısına yanıt
    Haritayı açınca midgart özet tablosu çıkıyor. Oradaki görevlerin yüzde kaçını yaptığın en altta yazıyor. Bu sadece midgard için değil girdiğin bütün yeni yerlerde yazıyor. Orada yapman gereken görevlerde yazıyor. Kaç tane kuzgun var kaç tane gizli yer var kaç tane sandık açman gerekiyor gibi.
  • Ulan sırf şu oyun için ve ilerde gelecek oyunlar için cumartesi gidip Oled tv aldım. Tv gelip kurulsun diye cuma gününden beri bekliyorum. Oyununu oynamamak için kendimi zor tutuyorum.

• melkor23 kullanıcısına yanıt
    Sn melkor23 god of war oyunuyla alakali rehber yapma dusunceniz var mi? Zira oyun buna musait ve sizin rehberlerinizi ozledik.

• Ustanak U kullanıcısına yanıt

üzerinde perde olan bölümü diyorsan baktımda bir şey anlayamadım.
  • En yüksek zorlukta Muspelheim sınavlarını tamamlayan var mıdır acaba, ben 4.’de takıldım orta zorlukta

• Dante kullanıcısına yanıt
    en zor seviyede oynamaya devam mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

en zor seviyede oynamaya devam mı ?
    O konu epey komik oldu. Oyuna ilk 3. Zorlukta basladim 5 saat sonra sildim bastan en zorda basladim. 5 saat oyle oynadim ki new game + kesin gelir simdi iskence cekmeyeyim diye tekrar 3. Zorlukta bastan basladim. Son karar bu sekilde devam ediyorum. 15 saatim loopa girdi oyunda ama gram biktirmadi :)

• bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Harika, yardımcı olabildiysem ne mutlu.
  • 
Sayfa: önceki 635636637638639
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.