Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yunan mitolojisini konu alan bi oyunun mısır mitolojisine kayması tamamen saçmalık olur
  • Firavun doğramayalımda
  • Mısır Mitolojisi güzel olabilir zaten zibilyon tane tanrıları var kes kes bitmez. Mısır mitolojisinden 4-5 tane daha Gow oyunu çıkarırlar
  • yahu ne kadar mükemmelliyetçi bir milletmişiz ,nekadar taktık şu konu meselesine,adamlar sizden daha çok düşünüyordur merak etmeyin god of war gibi bir oyunun devam etmesine sevineceğinize,oyunun geleceği hakkında endişeleniyorsunuz,konusu bozulacak diye dertleniyorsunuz,sanki dünyanın sonu gelecek yahu ne yapacaksınız konuyu oynayın oyundan zevk alın bu kadar kafaya takmayın,kimbilir hangi teknoloji ve grafikler ile ne muhteşem bir oyun gelecek bunları konuşacağınıza herkes bir konudur tutturmuş gidiyor
  • Benim asıl merak ettiğim boss savaşlarında daha ne kadar ileri gidebilecekleri
  • God of war serisi hiçbirzaman sonlanmaz playstation 10 da çıksa sonlanmaz.Ps nin en çok kitle sahibi ex oyunu ve en cok kazandıran oyun buyuzden gow serilerini görmeye hep devam edecegiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blacktower35

God of war serisi hiçbirzaman sonlanmaz playstation 10 da çıksa sonlanmaz.Ps nin en çok kitle sahibi ex oyunu ve en cok kazandıran oyun buyuzden gow serilerini görmeye hep devam edecegiz.

Mokunu çıkarmak diye bişeyde var ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

God of war serisi hiçbirzaman sonlanmaz playstation 10 da çıksa sonlanmaz.Ps nin en çok kitle sahibi ex oyunu ve en cok kazandıran oyun buyuzden gow serilerini görmeye hep devam edecegiz.

Hiç çıkmaz moku meraklanma.ozaman ps1.ps2.ps3. Den sonra ps4 de cıkmasın mokumu cıktı senin dedigin buna geliyor.Ve ayrıca seri oyunlarin hicbirı cıkmasın moku cıkar öylemi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackTower_35 -- 31 Mart 2011; 12:55:42 >
  • Gow için gittim psp aldım,bitirdim sattım,sonra baktımki olmuyor,Gow collection aldım,sanki 1-2 yi ps2 de bitirmemişim gibi oturdum birdaha 720p olarak oynadım bitirdim,Gow 3 çıktı,aldım 3 kere bitirdim sattım,Şimdide Gow Ghost of sparta için gene psp alıcam bitirip satıcam
  • bir kaç yüzyıl atladıktan sonra mısırda kratos ile ra yı falan kovalarız artık :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: DaMN_Y0U

quote:

Hiç çıkmaz moku meraklanma.ozaman ps1.ps2.ps3. Den sonra ps4 de cıkmasın mokumu cıktı senin dedigin buna geliyor.Ve ayrıca seri oyunlarin hicbirı cıkmasın moku cıkar öylemi.

Sakin ol Ps10 demişsin.Her ps'e 2 şer oyun çıksa 20 seri demektir bu.Kaldıki bunun en iyi örneği FF serileri ve RE serileridir.Özünden nasıl uzaklaştıklarıda aşikar.

• Merhabalar .. Benim bi sorum olacak. Ben god of war serisinin 1-2 sini hic oynamadim direk 3. Den giris yaptim ve kratosun derdi intikam almakti bu kratosun hikayesini cok kisa bi sekilde anlatabilecek varmi nedir bu adami bukadar kizdiran sey :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErdiTibet
    Merhabalar .. Benim bi sorum olacak. Ben god of war serisinin 1-2 sini hic oynamadim direk 3. Den giris yaptim ve kratosun derdi intikam almakti bu kratosun hikayesini cok kisa bi sekilde anlatabilecek varmi nedir bu adami bukadar kizdiran sey :)

youtubeda tr altyazılı videolar var. Ordan izleyebilirsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

Mitolojide Tanrı bitmez. Bitti dedik adam Ghost of Sparta'da Midas'dan Ölüm tanrısına kadar 2 tane daha doğradı.
    Sayısızda mitolojik yaratık.
    Ama sıktı artık God of War şaka maka. Bu firmanın ne kadar iyi oyunlar yapabileceğini düşününce, önlerini tıkıyor bu pis keltoş.

Nasıl sıktı anlamadım alt tarafı adamlar 3 oyun yaptı FF gibi 19-20 tane yapmadı

• God of War 4 geçmişte geçicek kratos un generallik yılları vs . aptal aptal şeyler yazanlar var yok mısır tanrıları yok kavun karpuz kesicez bilmem ne bu yorumları yapanlara ceza niye verilmiyor anlamıyorum şimdi gider bana ceza verirler.
  • Konular çifter çifter daha güzel oluyor her konuda diğer konuya link vereyim daha eğlenceli olsun.

http://forum.donanimhaber.com/m_48310829/tm.htm
  • Pişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Konular çifter çifter daha güzel oluyor her konuda diğer konuya link vereyim daha eğlenceli olsun.

eglence arıyorsanız daha baska altenatifler yaratabilirsiniz kendinize..
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: C-TRanger

Konular çifter çifter daha güzel oluyor her konuda diğer konuya link vereyim daha eğlenceli olsun.

eglence arıyorsanız daha baska altenatifler yaratabilirsiniz kendinize..

Sen üstüne alınma mesajı alan alıyor.

• Yakın süre önce resmi olmayan Playstation dergisi PSM3'de dedikodu olarak yer alan God of War 4 haberi, resmi Playstation dergisin OPM'de bir kez daha gündeme geldi. Derginin, "dedikodular/söylentiler" bölümünde yer alan haberinde : " Kratos, multiplayer özellikleriyle donatılmış yeni macerasıyla geri dönüyor." sözlerine yer verilerek, God of War 4 söylentilerine güvenilir bir kaynak olmuş oldu. PSM3'ün geçtiğimiz ay yer alan raporunda; kendi güvenilir kaynaklarından edindikleri bilgilere göre God of War 4'ün 2012 yılının eylül ayında raflardaki yerini alacağı haber edilmiş ve bilgiyi aldıkları şahsın aynı zamanda bahsi geçen God of War projesinde de görev alan biri olduğu ise yine aynı dergi tarafından idda edilmişti.

http://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-God_of_War_4_Online_Soylentileri_Ayyuka_Cikti-15525.htm

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.