Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (106. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bez oyun haritasi diyor. Oyun haritasi diyor beyler. Oyunda harita var. Ayni rüyada gördüğüm gibi

Her evrenin bir haritasi olacak bence. Valhalla, Asgard gibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    Fiyatlar bencede sizin söylediğiniz rakamlar gibi olacaktır belki bir tık aşağı yada bir tık yukarı. Koleksiyon sürümünü çok merak ediyorum yakında tam olarak nasıl birşey olacağı su yüzüne çıkar.
  • Ps ex den sonra açılmaya başlar önsiparişler hazırlayın kendinizi beyler ;) gerçi collectors düşünenler için tek seçenek amazon olur gibi bu aşamada.

• paralar hazır gelsin
  • Pahali olursa abime diyecem o dubai de getirir bana yoksa cidden çok pahalıya denk gelir euro dolar uçmuş 😳

• Para hazır gönder gow'u Sony gönder :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 17 Kasım 2017; 20:32:28 >

• Amazon'da bayadan beri vardı ama Çıkış tarihi hala belirsizlikte :)
  • Bizde Çalışsak bu kadar güzel bir çizim yapabilirmiyiz :)

• Valla azimin elinden birşey kurtulmaz ama zor. Çok uzun yıllar çalışmak gerek büyük olasılıkla bu yetenekte biri çok küçük yaştan beri resim yapıyordur.

Ben bunun kürdan adamlı versiyonunu yapabilirim :)))

• Lisans, yüksek lisans ve doktora sonrası tabii ki yaparız

• quote:

Orijinalden alıntı: alatay

quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Beyler obaaa on siparis

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B01GW8XOY2/ref=pd_gwm_psimh_3?pf_rd_p=d7a9a53e-3fd1-455a-8b50-24f260d7608c&pf_rd_s=blackjack-personal-1&pf_rd_t=Gateway&pf_rd_i=mobile&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=625G958HQ56WX534MDVW&pd_rd_wg=KJgL1&pf_rd_r=625G958HQ56WX534MDVW&pd_rd_r=625G958HQ56WX534MDVW&pf_rd_p=d7a9a53e-3fd1-455a-8b50-24f260d7608c&pd_rd_w=lw5EA&pd_rd_i=B01GW8XOY2

Haziran diyor. Early 2018 hayallerde

Aldanmayın ona hocam düzeltirler çıkış tarihi açıklandıktan sonra.

• hocam biz çöp adam çizen bir nesildik bunları görünce saygı duruşuna geçmek lazım. Bildiğin sanat akıyor
  • Farklı yetenekler var Santa Monica Zaten bu çizimleri beğeniyor ve eminim iletişime bile geçiyordur. :)
  • oyunun atmosferini düşenemiyorum bile muazzam olucak :)
  • Oyunun herşeyi muazzam olacaktır bence.

Hikaye - Atmosfer - Mekan Tasarımları - Dövüş Sistemi - Diyaloglar - Grafiksel Gelişme - Boss'lar - Gizlilik Ögeleri - Çocuğun Gelişim Süreci ( Büyüme yada Gelişme ) - Vuruş Hissiyatı - ve buna benzer bir çok şey yazılabilir. :)

Bu oyun bizleri ve bir çok kişiyi bağlayacak kendine God of War 1-2-3 serilerinde olduğu gibi..
    Defalarca bitireceğiz sıkılmadan usanmadan..

Az kaldı PSX'e orada çok güzel şeyler bizleri bekliyor. :)
  • God of war 3'ü 4 kere bitirdim bu oyun çıkmadan 5.kez daha oynarım kesin :) sevdiğim oyunları tekrar tekrar oynamak gerçekten çok keyifli :)

God of war 1-2 rahat 10 kere oynamışımdır o zamanlarda fazla oyunum yoktu taş çatlasa 10-15 tanedir en çok saran oyun buydu. Şu PSP'e çıkanlarıda arada açar oynarım :)

Hiç şüphem yok zaten mükemmel bir oyun bizi bekliyor. PSX'e 20 gün kaldı her gün sayıyorum gören şafak sayıyor sanıcak

acaba ön sipariş erken açılırsa, fiyat daha mı uygun olucak? büyük ihtimal ön siparişin açılacağını düşünüyorum çıkış tarihide söylenecektir zaten.

gönlümden 189 liradan çıksın istiyor. :)
  • God of War 3'ü en az 6-7 defa bitirmişimdir.. ve bütün oyunları Ascension'da dahil very hardda bitirmiştim.. bende ara ara nostalji yapıyorum 1-2-3 'üncü oyunları açar oynarım ama çıkmadan PS4'de God of War 3 Alt yazılı oynamak şart oldu :)

God of War 1-2 Playstation 2 döneminde bulunmaz nimetlerdendir..
    PSX'e birşey kalmadı ama her geçen gün sadece heyecan oluyor gün yaklaştıkça, yeni Trailer yeni bilgiler ve buda oyuncuları daha da sevindirecektir :)

Ön Sipariş açılacaktır illa ki tarih ile birlikte ve emin ol akın akın herkes ön sipariş verecektir..

Keşke 189 liradan çıksa ama şuan ki oyun satışlarına bakacak olursa 200 ve üstü gelecek gibi duruyor ama umarım 189'dan çıkar :)
  • Daha uygun olmaz fiyat hocam, ekstra içerik veriller önsipariş verenlere özel. Fiyat olarakta 209 veya 219 tl olur yukarısı olmaz.

• 
Sayfa: önceki 104105106107108
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.