Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (104. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Sanat ekibine girer yakında bu fanlar hocam gerçekten güzel çizimler yapıyorlar

Güzel cevherler çıkıyor umarım bu kişileri görenler olur :)
  • "Dark Horse Comics‏" God of War Sanat kitabı sınırlı olarak satışa sunulacakmış..

https://www.darkhorse.com/Blog/2608/explore-more-norse-lore-god-war

• hocam o değilde Sony oyunları euro bazında geliyor ya 2-3 yıldır euro 3'de sabitliymiş. 2018'de kur 4'e yükselicek diyorlar belkide 4.50 olucak sizce ön sipariş kaçtan açılır? 219 mu 249 mu?
  • Emin olmamakla birlikte 249'a yakın bir rakam olacaktır ama belli değil şuanlık ama umarım daha fazla kur yükselmeden bazı oyunlar ön siparişe açılsa çok iyi olacak :)
  • bu gidişle kutulu-stelbook felan hayal olucak gibi hissediyorum dijital al geç olucak. Umarım ön siparişe özel uygun fiyat politakası izlerler ona göre alırız. 200 liranın altında çıkarsa çok sevinirim.
  • arkadaşlar oyunun çözünürlüğü ne olacak,ps pro da 4k olurmu? uncharted 4 öyle olmuştu,bilgisi olan varmı?
  • God of War Art Book sayfası açılıyor mu sizde ?
    Sanırım Çıkış tarihi PSX'te verilecek gibi :)

https://gear.playstation.com/en-us/the-art-of-god-of-war-exclusive-edition
  • Yeni PlayStation Gear mağazasına gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.

Mağaza şu an ülkenizde kullanılamamaktadır. Yeni resmi PlayStation Gear mağazası sahibi ve işleteni CentreSoft Ltd, yeni ülkelere yayılma ihtimalini keşfediyor; yeni gelişmeler için bizi takip edin.

böyle diyor hocam.
  • NECO ksk kullanıcısına yanıt
    Standart: 1080p/30fps
    PRO: 4k/30fps ya da 1440p/30fps çözünürlüğü upscale yaparlar
  • teşekkürler
  • Bende de aynısını diyor :)

ama uzantısına bakacak olursak kısa süre içinde satışa sunulacak gibi görünüyor :)
  • İnşallah hocam zaten daha fazla uzatmazlar vericekler paşa paşa çıkış tarihini bizede ön sipariş etmek düşücek tabiki
  • Uzatacaklarını bende zannetmiyorum ama PSX'de gösterilecek Trailer ile bizleri daha da bağlayacaklar bunun farkındayım :)
  • kesinlikle :)

Hocam bu arada şimdi ön siparişi verdik diyelim mesela atıyorum 10 mart'da oyun çıkıcak 8 mart'da indirmeye açılır mı? birde oyun ne zaman oynamaya açılıyor 00.00'dan itibaren mi?
  • Kutulu aldığım için malesef bilmiyorum ama 1 gün öncesinden yada 2 gün öncesinden açılan oyunlar vardı..
    Ama bilen arkadaşlar cevaplayabilir soruyu :)
  • eyvallah hocam :)
  • 2 gün önceden ön yüklemeye açılır 00 veya 02.00 de de oynanabilir genelde bu saatlerden biri oluyor diye biliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    tamamdır inşallah oyun cuma günü çıkar da cumartesiye bağlayan gecede sabaha kadar akarız artık :)
  • Playstation Gear'dan bir god of war tshort'u almayı cok isterim.

Oyunu on sipariş veriyorsun, erken erişim ile indiryorsun, oynanisa acildigi gece oynamiyor ve yatip hayal kuruyorsun, sabah kalkip yuzunu yikayip aynaya bakiyorsun ve ' vakit geldi ' diyip ana muzik esliginde konsola dogru yol aliyorsun.

Ve sonra kapi kapanir, dunyadan izole olunur. Gerisini anlatmayayim size kalsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 102103104105106
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.