Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Atreus; Yunan Mitinde Zeus'un torunu olarak geçiyor. Acaba 3. oyunda Kratos'un Afrodit'i ziyaretinden olmuş olabilir mi bu çocuk ? Öyle olursa bir Yunan Tanrısı olacaktır. Atreus'un Nors'da olması da Nors Tanrılarını rahatsız edecektir diye düşünüyorum.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Olabilir yalnız dediğin olay . Bakalım ya çıksada oynasak şu oyunu artık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Atreus'un laneti kolay kolay geçmeyecek gibi düşünüyorum..
    siz ne düşünüyorsunuz ?
    Fiziki olarak da değişime gidebilir mi saçlarının beyaz olması gibi :)
    Dikkatimi çekti de kar tanelerine benzemiyor gördüğünüz gibi..

Diğer bir ayrıntı ise oyunun başları yada oyunun hikaye kısmından da olabilir..
    Yani ara ara bir kaç yıl geriye de gidebilir..

Kratos'un kollarında ki zincir izlerine bakılacak olursa ya özel spartan rage kullanırken zincir izlerinden kanama olduğunu görebiliriz..

Tabi bunlar hep varsayım belki yara almışta olabilir..

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Kasım 2017; 15:42:17 >
  • İlk fotoğraf sol üstte devin bacakları var. Iki fotoğrafta da yerde çekiç tutan bir el var ama duruşları değişik.

Lanet saci beyazlatsa havalı olurdu. Ya da Nors'a kar yağmasının sebebi Atreus olsa filan. Yani sadece kndi beyazlamiyor, Nors'u da beyazlatiyor.

Fotograflara baktim da, Kar firtinasi esliginde savaşmak müthiş olurdu.

Bu arada Atreus'un laneti cok konusmak da olabilir. Cok konusarak tanrıları delirtmesin diye dilini kesmek isteyebilirler

• Kar tanesi falan değil bildiğimiz saçlar bembeyaz. Bence oyunun ilerki bölümlerinde hatta sonlarına doğru olabilir.

Oyunda dediğin gibi birçok defa geriye gitme olacaktır. Hem video olarak hemde oynanabilir olarak diye düşünüyorum.
  • O dev hakkında bir çok teori atılmıştı ortaya ancak ne olduğu konusunda hala belirsizlikler var..
    Dev'lerden birisi olabilir..
    Thor olabilir..

Umarım o efekti de vereceklerdir karlı ve fırtınalı ortalık hafif sisli de olsa tadından yenmez :)

Ama E3 2016'da bir olay vardı belki hatırlarsın Spartan Rage tam dolduğu anda Fire Troll elinde ki sütunu yere vurduğunda geriye doğru püskürtüyordu ve o an Kratos baltası ile koruma yapıyordu belki bu olay daha da geliştirilebilir diye düşünüyorum..

PSX Fuarını bekliyoruz umarım daha güzel detaylar daha verecekler bizler.. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: mRt_007

Kar tanesi falan değil bildiğimiz saçlar bembeyaz. Bence oyunun ilerki bölümlerinde hatta sonlarına doğru olabilir.

Oyunda dediğin gibi birçok defa geriye gitme olacaktır. Hem video olarak hemde oynanabilir olarak diye düşünüyorum.

Evet beyaz saçlar ancak o evreye nasıl geldiği de önemli acaba neler oldu neler yaşandı,
    Detaylara önem veren bir firma zaten öyle bir ayrıntı gösteriyorlar ki işte bağlantı olayı :)
    Güzel anlatım yapılacaktır ama bu bekleyiş günden güne God of War fanlarını veya bekleyenleri sabırsızlık içinde tutuyor..
  • Bence içindeki güç devreye girecek ve ilk defa kullanacak o gücü bu yüzden saçları beyazlayacak. Klasik bir teori ama genelde öyle oluyorya :))) oyunun sonları yada ortalarına doğru olacaktır diyede düşünüyorum.

Barlog, dördüncü oyunda birçok soru işaretinin cevabını verecek ama işi kızıştırmak için Yunan-Nors Mitolojisi arasındaki bağlantının hepsini bu oyunda vermeyip diğer oyunlarada sarkıtabilir. Dördüncü oyunda şöyle bir ipin ucunu göstermekle yetinebilir ;)
  • Early 2018

Ah ulan ah..
  • Silahları çok merak ediyorum. Balta pek eğlenceli gelmedi bana. Epey güçlü yapmaları gerekiyor. Blade of chaos gibi katliam yapmayacak gibi duruyor. Bir bir öldürmek de GOW a göre pek değil. Oyun çıkmadan önce onlarca düşmana karşı savaşılacağı söyleniyordu fakat trailerda 5-6 elaman vardı en fazla. BLade of olympus noldu acaba. Tekrar kullanabilmek güzel olurdu
  • Bencede kolay geçmeyecek hocam hatta bence oyunun yarısında felan atreus o kadının. Yanında yatıcak kratos da tek basına onu kurtarmaya çalışacak diye düşünüyorum.

• Bir kez daha baktim da Kratos'un elindeki balta degisik. Bunlar konsept çalışmalar yani ilk ve eski olan calismalar.

Ne Kratos'un baltası o hale gelecek ne de çocuğun saçı beyazlayacak yani :) Bunlar ilk basta baltayi ve cocugu oyle tasarlamış sadece.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Haklısınız hocam belki laneti çok konuşmaktır ben çenesini azaltmasını isterdim mesela

• quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Bir kez daha baktim da Kratos'un elindeki balta degisik. Bunlar konsept çalışmalar yani ilk ve eski olan calismalar.

Ne Kratos'un baltası o hale gelecek ne de çocuğun saçı beyazlayacak yani :) Bunlar ilk basta baltayi ve cocugu oyle tasarlamış sadece.

Tabiki de bunlar daha konsept çizimler bitmiş hallerini koyacaklar önümüze,
    Bir kaç söyleşide Çocuğun aslında saçlar beyaz olarak tasarlanmış daha sonrasında bu düşünceden vazgeçilmiş :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Bencede kolay geçmeyecek hocam hatta bence oyunun yarısında felan atreus o kadının. Yanında yatıcak kratos da tek basına onu kurtarmaya çalışacak diye düşünüyorum.

Oyunun hangi bölümleri bilinmez ama güzel şeyler olacağı kanısındayım..
  • Az kaldı hocam psx de inşallah çıkış tarihi ve bilgiler alacagız

• Türkçe alt yazı nedir ya Sinema filmi mi hacım bu

• Allah izin verir, nasip eder, bütçeye uyar ve tabi buraya gelirse Collectors paketini almayı düşünüyorum. Böylesine özel ve ayrı bi yere sahip oyun için değer kuruşu kuruşuna.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    O zaman bu teorileri çöpe atalım :))

Bana Thor'u getirin :)

• Fanlar iyi çizimler yapıyorlar :)

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.