Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O bunun oğlu şu bunun kaynı kesip biçeceğiz işte god of war ın olay o. Benim tek düşündüğüm şey kratosu kim seslendirecek, seslendirme nasıl olacak. Türkçe dublajdan aşağısı olmaz bu oyuna. Sony Türkiye de adamsa dublaj yapar. Uncharted e dublaj yapıyorsa god of war a da, Last of Us a da dublaj yapması lazım. Yapmazsa rencide edeceğim o kadar söylüyorum.
  • walla dediğin gibi kesip biçecezde türkçe dublajın daha horizon zero dawn ki çıkmasına 1,5 ay var ona geleceği bile belli değil şuanda
  • bundan sonra neredeyse tüm exclusive oyunlara tr altyazı gelecektir
  • Seslendirecek olan vatandas : Cristopher Judge
  • quote:

Orijinalden alıntı: ltrg

Seslendirecek olan vatandas : Cristopher Judge

Türkçe olarak kim seslendirecek diye sormuş sanırım arkadaş oda ascension da kim seslendirdiyse gene o olur herhalde.
  • God of war 2'nin sonunda Olympus Dağı'na tirmaniyorduk. Nasil devam edecegini cok buyuk merakla beklemistim.

God of War 3 de buyuk bir gizemle final yapti. Kratos nereye gitti, biri mi götürdü vb. sorularla aklimizi mesgul ettik. Bakalim ucuncu oyunun sonu ile bu oyunu nasil baglayacaklar.

Bekledigim tek oyun. Umalim da cok bekletmesin.
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Uncharted neysede Cunku onda okan yalabik ..Nathan gbi ukala macera perest brine sesi oturuyor.Ama Last of us ve Gow Tr dublaj gelse bile ben altyazi ile oynarim.Zira Bu 2 sine dublaj gitmez aga gderse bi ozelligi niteligi kalmaz oyunun.Pisman olursunuz.Dublaj olursa ben secimimi altyazidan yana kullanacagim.
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    2 nik sonunda zaten milleti kanser etmislerdir kesin zira cok dehset bi sondu.Ve bikac yil merakdan oldurmusdur insanlari boyle guzel ucu acik bi son olmadi hic gow da.
  • quote:

Uncharted neysede Cunku onda okan yalabik ..Nathan gbi ukala macera perest brine sesi oturuyor.Ama Last of us ve Gow Tr dublaj gelse bile ben altyazi ile oynarim.Zira Bu 2 sine dublaj gitmez aga gderse bi ozelligi niteligi kalmaz oyunun.Pisman olursunuz.Dublaj olursa ben secimimi altyazidan yana kullanacagim.

Katılıyorum hocam o konuda hemfikiriz her oyun dublajlı oynanır ama Gow hayır altyazı kafi.
  • İşi yine manevi evlat kısmına çektiler, manevi bir baba-çocuk ilişkisi daha.Buradan duygusallığa vuracaklar.

Umarım hikaye yeterince iyi olur, aksi takdirde serinin gidişatı tehlikeye girer...
  • quote:

Kratos'un o ses tonunu yakalayabilecek bir yiğit daha bizde doğmadı bence de
  • Oyun çoktan tamamlandı herifler bitirdiler bile bizde daha piyasaya çıkmasını bekliyoruz
  • Arkadaslar eski oyunlari pa4te iynamanin yolu var mi? Eskileri de oynamak istiyorum ama nasil oynayabilirim?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben detayciyim. Mükemmel bi oyun olacak. Fragmanı bi çok kez izledim. Bi dünya detay yakaladım.

- İlk başta koşu çizmeleri görünüyor.

- İleride ki kurt belli ki fenrir.

- Ufak yaratıkları kestikten sonra cadı heykeli kaçıyor canlanıyor ya da heykel sarsıntıdan etkilenip düşüyor.

- Ve final sekansinda tam muhteşem manzarayı gösterirken yere bakın. Arazi büyüklüğünde beyaz devasa bir yılan sürünüyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CDBurnerXP kullanıcısına yanıt
    Ps now da oynarsın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 29 aralık 2017 çıkış tarihi amazona göre. Gayet mantıklı 2017de çıkacak demişlerdi zaten

http://www.merlininkazani.com/God_of_Warin_cikis_tarihi_sizdirildi-oyun_haber-93126p1.html
  • 2017 de çıkmaz maalesef.
    Horizon Zero Dawn,Gran Turismo,Uncharted The Lost Legacy ve Detroit Become Human gibi oyunlar varken 2018 in ilk çeyreğinin sonuna ertelerler.
    2018 ; God of War , Days Gone , Wild , Yakuza
    2019 ; Last of Us , Spiderman , Death Stranding
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

29 aralık 2017 çıkış tarihi amazona göre. Gayet mantıklı 2017de çıkacak demişlerdi zaten

http://www.merlininkazani.com/God_of_Warin_cikis_tarihi_sizdirildi-oyun_haber-93126p1.html

Tahmini bi tarih belirtmişler 2018 e sarkar o.

• Düzenleme yapıldığına göre bu yıl gelme ihtimali var demektir,Amazon genelde tarihini verdiği yılda çıkacaksa oyuna tarih koyuyor
  • Eleman arıyorlar hala bazı pozisyonlar için bu yıla yetişmesi zor gözüküyor. Umarım çıkar.

• 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.