Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (806. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben kuruyorum, kim isterse söylesin bana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben gelirim gruba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu yeni oynadım ve bitirdim. Bu kadar beğeneceğimi ummuyordum ama gerçekten bayıldım. Hack n Slash severim ve piyasada zaten elle tutulur 2-3 tane H&S serisi olduğundan God of War'ın tür değiştirmesinden başta pek memnun değildim. Ancak Ascencion'da aynı şeyler sıktı muhabbeti dönmüştü ve firmanın bir değişime mecbur kaldığı da bir gerçek. İşte işi bilen yapınca köklü değişimler bile harika sonuçlar veriyor. Bravo gerçekten.

Baştan sona harika bir serüvendi. Nors mitolojisine zaten ilgim vardır harika bir şekilde yedirilmiş. Mekanlar, atmosfer şahane. Grafikler, seslendirmeler, müzikler üst düzey. Oynanış da beni fazlasıyla tatmin etti. Baltayı sevdim ben. Bıçakları aldıktan sonra bile sıklıkla kullandım. Özellikle yetenekleri açtıktan sonra çeşitlilik artınca çok daha fazla haz veriyor. Combat kısmında Dark Souls'dan bir şeyler aldıkları saldırı tuşlarından bile belli oluyor zaten. Son derece tatmin edici dövüşler.

Yan uğraşların hepsini yapacağım diye zorlamadım ama hatırı sayılır olarak da yaptım. 3-4 Valkür hallettim, Ejderhaların hepsini kurtardım, Muspelheim'da ilk birkaç arenayı geçtim, Cüce ve ruh iyiliklerini yaptım. Bu şartlar altında 36 saat civarında bitirdim. Ancak şunu söylemeliyimki yan olaylara dalınca hikaye ivmesini biraz kaybediyorsunuz. Birden fazla kez oynamayı seven biriyseniz ilk oynayışta sadece ana hikayeyi takip edebilirsiniz.

Birçok kişi yazmış benim de pek beğenmediğim kısım boss azlığı oldu. Özellikle oyunun girişi muazzam olunca gerisi sönük oldu bu açıdan. Ek olarak bosslar fazla kolaydı bence. Valkürlerin her biri hikaye bosslarından daha zorlayıcı. Özellikle Hellheim'daki bekçide darbe almadan bitirecektim neredeyse. Bir de QTE kaldırmaları hoşuma gitmedi. O son bitirici hamleleri yaparken göstermelik de olsa QTE olsa daha güzel olurdu. Daha bir GOW oluyor böylesi.

Özellikle son 10 yılda, iş güç derken oyunlara ayırdığım zamanında azalmasıyla çok nadir bir oyunu 2. kez oynadım. Bu oyun ise fazlasıyla haketti. Tadına doyulmuyor. Devam oyununu merakla bekliyorum.
  • God of war 4’e yeni güncelleme geldimi bilen kontrol eden varmı ps4 üzerinden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yasinbjk1903 -- 24 Eylül 2020; 17:25:40 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • intercityfirm1895 kullanıcısına yanıt
    Umarım devam oyunu da böyle iyi olur

• quote:

Orijinalden alıntı: ademjenni

Arkadaslar bende surtrun gizli sinavlari aktif olmuyor. Sebebini bilen varmidir. Antrenman yaptiriyor ama kendisi yok
    Hocam çözdünüz mü o kısmı

• Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

Arkadaşım yaptı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kratos güccük Emrah gibi durmuş ya hacı Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω 

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Bende öyle dedim, gözler hariç fena olmamış. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni güncellemede hata düzeltmeleri yazıyor. Kaç senelik oyun. Takdirimi topladı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 16 Ekim 2020; 1:10:55 >
  • mertvontrier kullanıcısına yanıt

Ps5 yaklaşıyor ya, öncesinde bir son gözden geçirme yapmışlardır Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω 

• Yeni oyun öncesi ps5 de tekrar bitirmek iyi olurdu.

• God Of War 3 Remastered şu an indirimde 72 TL görünüyor, sizce alayım mı? dip fiyat olarak 35-40'ları görmüş ama son dönemde 140-150 lere çıkmış fiyatı. Tekrar 35'e düşer mi sizce?

• Oyunu bir kez çıktığında PS-4 Slim de bitirmiştim şimdi aynı cihazda 2.defa oynuyorum total oynadığım süre 100+ saati bulmuştur , şaşılacak derecede cihazdan fan sesi çıkmıyor, abartmıyorum sıfır ses :) İşin garibi üzerine elimi koyduğumda uff dedirtecek bir ısınma da yok... 25" Full HD monitörde oynadığım için , 4k yı da aratmıyor grafikler, atmosfer, akıcılık çok çok iyi , genelde ekran hoparlöründen oynadığım için PS-4 Pro sahibi olup da şu videoda ki gibi bir sese çok değil 1-2 saat maruz kalsaydım , ertesi gün satışa koyardım o cihazı şayet 1080p de bile öyleyse , bir de aynı anda piyasaya sürülmüş cihazlar bunlar.

• Forumda başka bir başlıkta konuşuldu mu bilmiyorum ama PS5'de oyunun 1.00 patch almamış sürümü 4K CB/60 FPS'de çalışıyor. Dijital sürümde de yapmanın zor bir yolu var ama diskli konsol alanlar oyunu kurarken update i durdurursa oyunun patchlenmemiş sürümü performans modunu 4K CB/60 FPS olarak veriyor. Normalde oyunun PS4 Pro'daki güncel sürümünde 4K CB/30FPS veya 1080p/FPS kilitsiz seçenekleri sunuluyordu. Konsol henüz gelmediği için kendim deneyemedim ama oynayanlar remaster kadar ciddi bir fark yarattığını söylüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Tinúviel

Forumda başka bir başlıkta konuşuldu mu bilmiyorum ama PS5'de oyunun 1.00 patch almamış sürümü 4K CB/60 FPS'de çalışıyor. Dijital sürümde de yapmanın zor bir yolu var ama diskli konsol alanlar oyunu kurarken update i durdurursa oyunun patchlenmemiş sürümü performans modunu 4K CB/60 FPS olarak veriyor. Normalde oyunun PS4 Pro'daki güncel sürümünde 4K CB/30FPS veya 1080p/FPS kilitsiz seçenekleri sunuluyordu. Konsol henüz gelmediği için kendim deneyemedim ama oynayanlar remaster kadar ciddi bir fark yarattığını söylüyor.

Dijitalde nasıl yapılıyor?

• bir ara yeniden başlayacağım bu oyuna.

• Beyler PS5 güncellemesi aldı mı oyun?

• 
Sayfa: önceki 804805806807808
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.