Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence bundan sonraki iki oyun da ps4’e çıkar, ps5’e de remasterini yaparlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    Eğer GoW 3 ile bu oyun arasındaki gibi büyük farklılığa gitmezlerse 3 seneye kadar bir sonraki oyunun geleceğini düşünüyorum . Sonra da dediğiniz gibi bir de PS5 ' te ekmeğini yemek için remastered sürümüne sığınırlar
  • Oyunu yeni edinip bitirme fırsatı buldum. Tek kelimeyle muhteşemdi. Bazı yerlerde tüylerimi diken diken edecek epiklikte sahnelerle karşılaştım. Bu oyun hakkında ne söylense az! Tek aklımda kalan soru GoW 3 ün sonuna açılık getirmediler sanırım, Kratos'un o durumdan nasıl kurtulduğuna dair. Yoksa ben mi kaçırdım acaba?
  • legendarysf69 L kullanıcısına yanıt
    Hocam zor olan ilk oyundur. Ilk oyunda her seyi bastan yapmaniz tasarlamaniz düşünmeniz lazim.

Atiyorum BALTA yi emin olun bi kac ayda anca şekillendirmişlerdir ama su an balta hazir yani 3 ay karlari var mesela. Dusmanlar desen ilk oyundakilerin yarisini kullansalar yarisi için harcanan zamanda cepte. tamam ilk kullanilan seyleri ayni sekilde kullanmazlar kucuk değişiklikler yaparlar ancak bastan yapmakala ek yapmak tamamen ayri seyler. Beni destekler bir ornek vereyim. A. Creed serisi. Bakiniz Origins ve Odyyse. mekanikler hazir. Skin giydir ver gitsin mesela.

Inandigim sey su. GOW asagi yukari 5 yilda yapilmis ki doğrudur cunki santa Monica nin en son yaptigi oyun 2013 Ascension. Arada 5 yil var ve bu arada başka hic oyun cikarmadilar , (bi kac protatip in iptal edildiği söyleniyor gerçi ) Yeni oyun yapıyorlarsa max 3 yilda oda en uzun zamanda bitirirler. 2yilda da olur ama santa Monica nin bi çizgisi var ve bu çizgiyi aceleye getirilmiş bir oyunla bozmak istemez yani 3 yildan once cikacagini sanmiyorum. Gow bir a.creed asla olmadi olmazda. Yani yüzde 90 ikinci oyun yeni nesile gelecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kasatka kullanıcısına yanıt
    Oyunda zaten hali hazırda yeri belli olan fakat giremediğimiz bölgeler vardı.
    Dediğiniz gibi düşman modellemelerinin de bir kısmını rahatlıkla devam oyununa yedirebilirler.
    Bu yüzden ikinci oyunun 2020’de geleceğini düşünüyorum, düşük ihtimalle sene sonundaki playstation etkinliğinde büyük ihtimalle de seneye e3’te duyurusu yapılır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • ejderhayı yeni kestim daha ne kadar var arkadaşlar oyunun bitimine başında mıyım ?
    birde bana iyi bir zırh lazım. yan görevleri filan yapıyorum ama tatmin edici bir şey çıkmadı daha.
    artı olarak parada fazla yok çok harcıyorum galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bigbooss -- 26 Haziran 2018; 16:33:10 >
  • bigbooss kullanıcısına yanıt
    Bitmiş. 10 dakikaya biter oyun.

• Attila the Great kullanıcısına yanıt
    çok komik
  • Yahu şu Nilfeim'daki 2. boyut yarığı nedir arkadaş ?? Easy modda bile Hard yahu. Ağzıma ağzıma geçiriyorlar Revenantlar.
  • Oyuna yeni başladım ama çok sarmadı beni. Daha doğrusu birçok şeyi anlamadım. Kılıcı, kalkanı, tılsımı vs. neye göre geliştirmeliyiz yan görev ana görev farkı ne. Boyut değiştiren yer falan cidden kafam karıştı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Yahu şu Nilfeim'daki 2. boyut yarığı nedir arkadaş ?? Easy modda bile Hard yahu. Ağzıma ağzıma geçiriyorlar Revenantlar.
    Al benden de o kadar. Ben bi de hardda oynuyorum
  • Arkadaşlar bu portallardan neden hızlı seyahat yapamıyorum? Kilitli diyor.
    Oyuna 10 dersek siz 5.5 yada 6 dasiniz hocam. Ama uzulmeyin bundan sonra ki bolumlerde ki zevk oncesinden daha fazla olacaktir. Birde ben oyunu bitirmistim yan gorevleri de yapmistim sadecr bi tane sey yapmamistim spoiler olmasin diye demiyorum yan gorevdi. Simdi bi bakiyim dedim dlc gibi geldi valla ;) bi saat oynatti hala da oynatiyor. Ejderhalu dlc az biraz bahsedersem ;)

• Oyunu yeni bitirdim reisin bu yonu hiç hoşuma gitmedi ama oyun gerçekten sanat eseri kıvamında müzikler, anlatılan hikayeler vs. Umarım yeni oyunda reis şu berduş halinden kurtulup cinnet halini daha fazla gosterir :)

• Oyun mükemmel ama nasıl olur da eski oyunlardan hiçbir müziği kullanmazlar çıldıracam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hidetaka Miyazaki -- 27 Haziran 2018; 12:55:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Oyuna 10 dersek siz 5.5 yada 6 dasiniz hocam. Ama uzulmeyin bundan sonra ki bolumlerde ki zevk oncesinden daha fazla olacaktir. Birde ben oyunu bitirmistim yan gorevleri de yapmistim sadecr bi tane sey yapmamistim spoiler olmasin diye demiyorum yan gorevdi. Simdi bi bakiyim dedim dlc gibi geldi valla ;) bi saat oynatti hala da oynatiyor. Ejderhalu dlc az biraz bahsedersem ;)
    eyvallah hocam. bemde yan görevleri yaparak gidiyorum zaten. demircilerle önceden üçgene basıp konuşmuyordum sonra konuşmaya başladım yan görevler açılmaya başladı güzel oluyor.
    internette ne güzel zırhlar görüyorum onlara nasıl ulaşacağız ? yan görevlerde mi var onlar ? ben hala dandik zırhla geziyorum
    Yanilmiyorsam oyun bittigindr yada butmeye yakin diyarlar arasi yolculukta bazi fiyarlar aciliyor ve nilheim mi ne orda sisli bir diyar ordan sis getirip sisten tecizat yaptirabiliyorsunuz sindre vr broka . tahminim millettr ki zirhlar ordan geliyor. Brn hardda bitirfim.yalniz sunu diyim o diyar cok ama.cok.zor.

• quote:

Orijinalden alıntı: NeCRiS

Arkadaşlar bu portallardan neden hızlı seyahat yapamıyorum? Kilitli diyor.

İlerde açılacak hepsi
  • Evet gerçekten ikinci oyunda ki müzikleri çok aradım. Keşke olsalardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kasatka

Velkurler daha zor du sanki

• 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.