Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (723. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.385
Cevap
96
Favori
694.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cory balrog 3 ve son oyun arasi baglantinin bir hayli onemli olduğunu belirtmis.

https://gamingbolt.com/god-of-war-ps4s-connection-to-god-of-war-3s-ending-might-be-explained-in-the-future-cory-barlog

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda sanirim baya ilerledim.Bi valkyrie kestim, cocuk hastalandi bizimki baltanin disinda silah da buldu.Yan gorevler dahil yapiyorum level 5’e kadar kasabildim

Gow’da elestirim (eski serilerde) oyun alaninin kucuk olmasiydi ama bu bildigin bas yapit olmus.Kutulu aldim ve satmayi hic ama hic dusunmuyorum

Bugune kadar ps’e cikmis en iyi oyun bence.Hikaye anlatimi, grafikleri, cevresel etkilesim ve zorluguyla mukemmel otesi bir oyun.Eger oynamayan varsa siddetle tavsiye ederim

Parasini sonuna kadar hak ediyor

Edit; Bir kac ss le yesillendirelim

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepestSea -- 8 Haziran 2018; 2:41:51 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Eskinin tadı olmayınca ne kadar şahane grafiklerde olsa, idare eder bir senaryosu da olsa bu kadar uzun olunca oyun sıkıyor bir süre sonra.

• Oyunu tamamen değiştirdiler.Herkes sevecek diye birşey yok tabi.Önceki oyunlarda herşeyi yokettikten sonra tekrardan Yunan mitolojisini deneseler aklıma para için oyunu daha çok sömürmeye kalkıyorlar fikri gelirdi.Ama god of war da oynamak istiyordum.Bence oyun böyle daha iyi olmuş.Kuşkularım vardı almadan önce hikaye nasıl olacak diye,kamera açışı değişikliği,silah olarak balta olması falan.Ama oynamaya başladıktan sonra çok beğendim kuşkularım gitti.

Grafikler her zaman için gow oyunlarında güzel olmuştur.Hikayesini de beğendim,önceki oyunlara göre hikaye kısmı çok daha geniş anlatılıyor ama benim bu oyunda en çok beğendiğim combat sistemi ve vuruş hissi oldu.Batman,shadow of mordor ,witcher ın combat sistemi güzeldi ama bu oyunda combat efsane olmuş onlara göre.Devam oyununda biraz daha fazla yetenek,hareket falan ekleseler tamamdır benim için.

Oyunun daha başlarındasın ilerlemeye devam et @Cumadangeldim

• Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• God of war almak istiyorum ortak olmak isteyen var mı? Pri bende kalacak şekilde referanslı eski güvenilir üyeler yazarsa sevinirim 90-60 şeklinde paylaşabiliriz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tnrvrd1996 -- 8 Haziran 2018; 10:41:58 >

• arkadaslar sonunda buyucunun oglunu öldürdügümuz yer filan dimi yazilat filan cikti... kisaymis be :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi savcı963 -- 8 Haziran 2018; 15:16:18 >
  • Beyler hiç bir god of war oyununu oynamadım. 3 ve 4ü satın alacağım. Oynamadan önce ilk mesajdaki videoları izleyeyim dedim. Bu iki oyun hariç hikaye videolar ıhangi sırayla izlenmeli?

• Arkadaşlar oyunu ps4 pro da oynuyorum, cihazdan öyle bir fan sesi geliyor ki marsa roket fırlatacaz sanki, sizde de var mıdır ? Grafik modu : performans’ ta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kruezberq

Arkadaşlar oyunu ps4 pro da oynuyorum, cihazdan öyle bir fan sesi geliyor ki marsa roket fırlatacaz sanki, sizde de var mıdır ? Grafik modu : performans’ ta.
    Ben Grafik Modu Çözünürlükte oynuyorum gene aynı ses var :D

Bu arada her şey çok güzel ama ekranın tam olmaması biraz canımı sıkıyor. Şu oyunu yapan adamlar bunu ayarlayamamış mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hetşat

Ben Grafik Modu Çözünürlükte oynuyorum gene aynı ses var :D

Bu arada her şey çok güzel ama ekranın tam olmaması biraz canımı sıkıyor. Şu oyunu yapan adamlar bunu ayarlayamamış mı?

Alıntıları Göster
    Hocam ayarlardan biyerden tam ekran yapılıyor o ben yaptım biraz bakının şuan hatırlamıyorum nerden yaptığımı büyük ihtimal ps4 ün kendi ayarlarından yapmıstım oyundan çıkıp tam ekran güzel oluyor

• Alastair JR A kullanıcısına yanıt
    Hocam youtubeda tüm serilerini sırayla altyazili halde videoları var sadece hikayeyi anlatan sinematik şekilde.

5-6 saati bulur bunları izlemen, he ben izlemem özet geç diyorsan şu videoda muhteşem bir özet geçilmiş:

https://youtu.be/FGOS9-Q73Nk

Yok özet geçme bana hikaye sırasını ver izleyeyim dersen sırasıyla oyunun hikaye tarihi (çıkış tarihi değil hikayenin işleyiş sırasına göre, yani senin ihtiyacın olan sıralama) :

God of War: Ascension

God of War: Chains of Olympus

God of War 1

God of War: Ghost of Sparta

God of War 2

God of War 3

Bunları Türkçe izleyip oyuna atılabilirsin. He bana sorarsan Gow 4'u yeni bitirmiş ve oyunun tarihine baştan sonra hakim biri olarak diyorum sadece özeti izleyip oyuna atılırsan eksik kalan hiç biseyin olmaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cumadangeldim -- 9 Haziran 2018; 23:17:47 >

• Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Hocam teşekkür ediyorum cevabınız için. Ben baya bi geriden takip ediyorum. 3.oyunu daha yeni oynayacağım , hikayeyide bu yüzden öğrenmek istedim. Konu başındaki 1 ve 2. Oyunun videolarını izledim. Film izler gibi oldu gerçekten baya hoşuma gitti. Diğer hikaye videolarınıda fırsat bulursam izleyeceğim kesinlikle.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alastair JR

Hocam teşekkür ediyorum cevabınız için. Ben baya bi geriden takip ediyorum. 3.oyunu daha yeni oynayacağım , hikayeyide bu yüzden öğrenmek istedim. Konu başındaki 1 ve 2. Oyunun videolarını izledim. Film izler gibi oldu gerçekten baya hoşuma gitti. Diğer hikaye videolarınıda fırsat bulursam izleyeceğim kesinlikle.
    Rica ederim hocam. Talha Aynacı'nın anlattığı ozet videoya kesinlikle göz atmanızı öneririm tekrardan.

• Cumadangeldim kullanıcısına yanıt
    Tamamdır mutlaka bakıyorum hocam

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Eve bir uğrayın. Asıl son orada :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Eve bir uğrayın. Asıl son orada :)
    Eve gitmedim la harbimi diyon . Hayda oyuni yeniden almam lazim bitti diye sattim la

• savcı963 kullanıcısına yanıt
    Aman hocam 2 dakikalık bir sahne var. Oyun bitti de gizli son gibi birşey yani. Sattıysanız video izleyip bakın yeniden almaya değmez 2 dakika için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0CCF51958

Aman hocam 2 dakikalık bir sahne var. Oyun bitti de gizli son gibi birşey yani. Sattıysanız video izleyip bakın yeniden almaya değmez 2 dakika için.
    Aynen video izlim kanka cok sagolsin

• Epik tek kelime ile. Sadece kendi hesabim.icin ölene kadar benim kütüphanemde kalmasi icin aldim. Cok büyük oyun

• 
Sayfa: önceki 721722723724725
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.