Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu almayı düşünüyorum bu aralar fiyatı dusermi ve normal PS4de sıkıntı yaşar mıyım.Kasma vb oluyor demişler,

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-A66A086BC

Oyunu almayı düşünüyorum bu aralar fiyatı dusermi ve normal PS4de sıkıntı yaşar mıyım.Kasma vb oluyor demişler,
    Konsol oyunu bu kardesim pc degilki. Stabil oynarsin . Sonucta oyun ps4 oyunu ve o makinede sen de var al ve oyna

• quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

İlginç demoda dövüş mekanikleri çok daha iyi.

Oyunda insan olmayışı ve bossuzluk çok ilginç. Sanki bilerek yapılmış gibi. 2. Oyunda düzeltirler belki.

Alıntıları Göster
    Artı olarak quick time eventlar geri gelmeli bence, bu oyunun tuzu biberiydi. Şimdi troll kesmenin hiç bir anlamı yok boş boş ara sahne izliyorsun.

Aynı zamanda tırmanma mekaniği de geliştirilmeli, atlamam gereken yere bakma durumuna ayar oldum ben, ve çok yavaş tırmanıyor.
  • Oyunu ayıla bayıla bitirdim ama şu tuşa basma olayının geri gelmesi gerek boss savaşlarını izledik resmen sadece r1 r2 başka Yok keyif vermedi açıkcası boss sayısı az haliyle ilk oyun normal karşıladık bu durumu 2. Oyun çok daha iyi olacaktır

• mr_bıyık kullanıcısına yanıt
    kesinlikle bencede gelmesi lazım QTE lerin boss ile dövüşürken bir işe yaramadığı halde tuşa basıyordum bu şekilde sadece izlemek hoş değil devam oyununda kesinlikle gelmeliki kareye üçgene basalım izlemek yerine.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 26 Mayıs 2018; 19:35:58 >
  • kesinlikle hocam çünkü yalandan kendimi tatmin etmek için basıyordum bende biz oynamalıyız izlemek istemiyorum şahsen çünkü bir anlamı kalmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mr_bıyık -- 26 Mayıs 2018; 20:4:32 >
  • PhotoMode Arşiv 16 :

• Oyunu bitirdim valkur ler icin kolay yol yada yöntem var mi baltam5 kilic 4 zırh 5 seviyesinde %20 ye kadar düşürüyorum valkurun canını ama gel gelelim yiyor beni

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Valkürlerin herbirinin belli saldırma şekilleri var, bunları öğrenirsen mevcut ekipmanlarınla da kesebilirsin.
    Silahların özel saldırıları için çabuk dolanları seçersen doldukça bu saldırıları yapmak da kesmene yardımcı olur.
    Zırhlarını geliştirmek istersen de Niflheim’da satılan sis zırh setlerinden istediğin birini alıp geliştirebilirsin, böylelikle level 8-9’a kadar çıkarabilirsin Kratos’u

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tüten zırh setini alıp geliştirin. Nifheim ve muspheim de kaynak toplayın geliştirmek için.

Ondan sonra valkür öldürmek çocuk oyuncağı oluyor. Hiç ölmeden öldürdüm hepsini. Kraliçeyi ise 10. denememde falan öldürdüm. Hardda bititdim.

• zepharoth kullanıcısına yanıt
    Sis yankıları nilfheim alaşımı ve ivaldi paslı zırhı Yok diyor heralde niflheim de bulacaz bunları dimi hocam

• GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Evet bunlar Niflheim’dan toplanıyor, bir de Ivaldi zırh setlerini son seviyeye basarken Muspelheim’dan da malzemeler gerekecek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • zepharoth kullanıcısına yanıt
    5 seviyesi zorluyor valkur leri bir de kolay modda oynuyorum iki valkur kestim ama 3. De kastı bende geri döndüm zırh olayı icin

• quote:

Orijinalden alıntı: GameChanger

5 seviyesi zorluyor valkur leri bir de kolay modda oynuyorum iki valkur kestim ama 3. De kastı bende geri döndüm zırh olayı icin
    Kolay modda nasil zevk alabiliyorsunuz ? Kolay modda oynayacaginiza hic oynamayin daha iyi

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Zevkler ve renkler

• Beyler ben mesela kullanmadığım bütün setleri satmak istiyorum ama satılmıyor. Bir yolu var mı acaba?

• DeepImpact. kullanıcısına yanıt
    Kabiliyet meselesi tps turu oyun hazzetmediğim için hikayeyi gidişatı oynaniş mekaniklerini ve kratosu görmek oynamak maksatlı yoksa hard core gamer değilim 37 yaşındayız

• PhotoMode Dev Arşiv / Detay / Manzara / Gameplay :

• sizde bir saçmalık oldugunu fark etmediniz mi ?

god of war çıktıgı gün hemen 299 tl yapıştırdılar detroit 3 gün önce çıktı hala tr psnde 209 tl

mustafa yiğit röportajında detroit ön sipariş fiyatı aynı kalacak çıkış zamanı 299 tl olacak dedi

ozaman neden hala fiyat aynı artmadı spider-man god of war a gelince kur arttı demeyi biliyor

detroite tomb raider a gelince neden fiyatlar aynı kalıyor burada saçmalık var

ozaman ya god of warın spiderman fiyatını düşürsünler yada söylediği gibi detroit ve tomb raider 299 tl

Yapsınlar böyle kafasına göre fiyat belirlemek nedir

playstation türkiye facebook tan özel mesajla bu olayı yazdım sinirli oldugumu belirttim bakalım ne yazacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Exclusive.Gamer -- 28 Mayıs 2018; 13:12:21 >
  • god of war çok sattığı için ve talep çok olduğu için 299 yaptılar bence fiyatı adamlar uyanık
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.