Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam nasıl zor mu platinum kasmak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Aslında dikkatli bir oyuncu isen çok değil. Ama zamanını alıyor bazı achievementlar. En kötü oyun sonu yapamadığını internetten bakıp yaparsın hızlıca. En zorun bir altında bitirdim ben. Oyunun difficulty modu achievementı etkilemiyor o yüzden normal de de oynasan açabilirsin platinyumu
  • NOWITZKI kullanıcısına yanıt
    Ne kadar sürdü zaman olarak hocam dediğin gibi yaparım

• GameChanger G kullanıcısına yanıt
    Tam olarak hesaplamadım ama 60-70 saatimi almıştır. Boyumdan büyük işlere kalkıştım ben :). Bazı yan görevleri erken yaptım diyelim o yüzden bazı görevlerde baya uğraştım. Yani hızlı şekilde oyunun istediği gibi ilerlersen 35-40 saate biter diye tahmin ediyorum. 100 de 100 ü için konuşuyorum.
  • Arkadaşlar spoiler olmadığından açıkca yazıyorum

Şimdi midgard bizim normal yaşadığımız insanlarında yaşadığı dünyamız ayrıcada 9 diyar iç içe geçmiş onlara kök salan ağaçtan geçiyoruz. Şimdi oyundaki yerimiz ise iskandinav bölgeleri eski gow lar ise yunanistan bölgeleri. Doğru anladım değil mi buraya kadar? Yine Zeus sadece yunanistana hükmederken odin 9 diyarı yani bizim dünyamızında içinde olduğu diyarları kontrol ediyor yani kat kat güçlüler herhalde yunan tanrılarından o zaman ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 24 Mayıs 2018; 19:57:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar kolilerden çıkan semboller ne işe yarıyor? Hani şu “cesaret sembolü +1” “kalp sembolü +1” vs. Yazanları diyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

Arkadaşlar kolilerden çıkan semboller ne işe yarıyor? Hani şu “cesaret sembolü +1” “kalp sembolü +1” vs. Yazanları diyorum.
    İlerde zıhlar güçlenince hazneleri olacak oralara takıp kabiliyetlerini arttırabileceksin.
  • 11. Bölümdeyim gibi duruyor YouTube dan gördüğüm kadarıyla dağın içine girdik. Yarıladık mi daha bası mi

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar spoiler olmadığından açıkca yazıyorum

Şimdi midgard bizim normal yaşadığımız insanlarında yaşadığı dünyamız ayrıcada 9 diyar iç içe geçmiş onlara kök salan ağaçtan geçiyoruz. Şimdi oyundaki yerimiz ise iskandinav bölgeleri eski gow lar ise yunanistan bölgeleri. Doğru anladım değil mi buraya kadar? Yine Zeus sadece yunanistana hükmederken odin 9 diyarı yani bizim dünyamızında içinde olduğu diyarları kontrol ediyor yani kat kat güçlüler herhalde yunan tanrılarından o zaman ?
    Hocam, bu gerçekten çok ilginç bir nokta. Tebrik ederim, hepimizin gözünden kaçmıştı bu ayrıntı. Ama, yine de Zeus ile Odin eşit güçtelerdir diye tahmin ediyorum.

• Fotoğrafı hangi tuşla alıyoruz hocam. Bulamadımda 😖😖😖

• quote:

Orijinalden alıntı: RaiTrQ

Arkadaşlar spoiler olmadığından açıkca yazıyorum

Doğru anlamışsın hocam. İskandinav mitolojisinde ydgrassil agacının etrafını sardığı 9 diyar var. Kratos bu diyarları geziyor bazılarına da sonraki oyunlarda gidecektir. Özellikle Asgard'ı merak ediyorum. İskandinav Tanrılarının diyarıdır.

Önceki oyunda Zeus da tüm Tanrıların babası(lideri) idi. Bunların içinde yeraltı, savaş, deniz vs vardı. Aslında İskandinav mitolojisi ile benzeşiyor. Odin de tüm Tanrıların ve insanların babası. Oyunda, Odin final boss û olacaktır ama Zeus ile benzer olur diye düşünüyorum. Tabi yeni oyunda savaş dinamikleri daha karmaşık ona göre ayar çekerler.

Valkürler Gow 4 de diğer rakiplerden çok daha güçlüydü kraliçe valkürden daha zor olacaktır Odin de.

Ayrıca Odin karşılaşmasında Atreus büyük rol oynar bence. Merakle bekliyoruz yeni oyunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

2015 te ki beta aşamaları, değişik öldürüş biçimleride mevcut vıdeoda

https://www.youtube.com/watch?v=rtVegC3wq8Y

Yalnız betadaki bazı mekanlar daha hoş düşünülmüş sanki. Mesela şu devi astıkları mekan, çadır var bitane uçuşuyo vs. daha gerçekçi bir oynanış olmuş gibi. İnsanlar daha çok. Ben her zaman çok aşırı gerçek dışı ışıklar, uçuşan büyülere falan karşıyım. Tamam balta güzel uçuyo, geri geliyo ondan bahsetmiyorum. Mesela şu mavi kristallerle şeffaf köprü yapmamız, insan tarzı ırk ile yalnızca 1 defa savaşmamız, mavi mavi adamlar, draugrlar biraz daha insanımsı olabilirdi bence. 2015 betada daha fazla sinematik varmış, düşmanı tutma, fırlatma, özel hareket yapma gibi. Şu R3ü bekleyip düşmanı sersemletme olayı biraz daha o hissiyatı baltalamış sanki. Düşmanları diğer düşmanlara fırlatma olsaymış mesela, bazı düşmanlarda oluyor eyvallah ama toplasanız 2-3 defa yapabilmişimdir. Kamera mekanlara ve manzaraya odaklanabilmemiz için biraz daha uzak olabilirmiş. Mesela Uncharted 4teki kamera açısı ve uzaklığı harika. Devasal manzaralara çok daha iyi odaklanabiliyoruz. God of War muazzam bir oyun ancak hikaye olsun, eksiklikleri olsun 9 - 9.5 puanı rahatlıkla alır.

• Spawn2 kullanıcısına yanıt
    Yakın kamera açısı vuruş hissiyatını çok güçlendiriyor. Yakında kalmaları tercihimdir.

• bu konsolun ölü doğduğunu, donanımının çok kötü olduğunu ve asla piyasada tutunamayacağını iddia eden türk editörleri bir youtube kanalına toplayıp şu oyun hakkında sorular sorasım var

ilk sorum da şu olacak: firmaların adam gibi optimizasyon yapmamasının, herhangi bir konsolun suçu olmadığını bilemeyecek kadar cahil misiniz?

eğer cahilseniz neden editörsünüz?

eğer cahil değilseniz konsol hakkındaki bu saçma yorumları hangi akla hizmet yaptınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

bu konsolun ölü doğduğunu, donanımının çok kötü olduğunu ve asla piyasada tutunamayacağını iddia eden türk editörleri bir youtube kanalına toplayıp şu oyun hakkında sorular sorasım var

ilk sorum da şu olacak: firmaların adam gibi optimizasyon yapmamasının, herhangi bir konsolun suçu olmadığını bilemeyecek kadar cahil misiniz?

eğer cahil değilseniz konsol hakkındaki bu saçma yorumları hangi akla hizmet yaptınız?
    Doğru evet ama normal ps4'de hafiften kasmalar oluyor God of War'da. Gözle görülebiliyor açıkça. Yavaş yavaş bitiriyorlar normal Ps4'ü.
  • Bu senenin en iyi oyunu god of war olabilir bence ama red dead redemption 2 geliyor,o yüzden kesin bir diyemem.oyundaki combat ve valkürle kapışmalar efsane olmuş.yalnız ps4 te valkürler ile kapışırken fps hakkaten düşüyor.o kısımlar pro için optimize edilmiş belli ki
  • Anlik fps dususleri 2013 yilinda cikan gta vte de var. Gowda da var sonrasinda da olacak hatta ps5te de olacak. Standart ps4u bitiriyorlar diye bir sey yok. PS5 çıkınca her iki versiyonun da süresi dolmus olacak.

PS5 cikisina 1 yil kala kardes ps4 boyle 1 yil icin gidin pro alin demezler merak etmeyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: defected

bu konsolun ölü doğduğunu, donanımının çok kötü olduğunu ve asla piyasada tutunamayacağını iddia eden türk editörleri bir youtube kanalına toplayıp şu oyun hakkında sorular sorasım var

Kardesim o bahsettigin angut gerzek cahil editor bozuntulari ilk once konsol mimarisin ne oldugunu ogrensin sonra sorularini sorarsin kardesim.

• quote:

Orijinalden alıntı: elbiskuha

2015 te ki beta aşamaları, değişik öldürüş biçimleride mevcut vıdeoda

https://www.youtube.com/watch?v=rtVegC3wq8Y

İlginç demoda dövüş mekanikleri çok daha iyi.

Oyunda insan olmayışı ve bossuzluk çok ilginç. Sanki bilerek yapılmış gibi. 2. Oyunda düzeltirler belki.

• age of empires köylüsü kullanıcısına yanıt
    ben hep yaşayan bi dünya görmek istemiştim oyunda. iletişime geçmediğimiz veya savaşmak zorunda kalmadıgımız insanlar/mitolojik varlıklar görmek hoş olurdu bence
  • 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.