Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (131. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dominator0

ben zor modda oynarım büyük ihtimal tadı çıksın o süreyi bile uzatırız biz

Sanırım ben ilk Normal'de başlarım sonra Hard Sonrasında ise Very Hard :)
    Hep bu aşamalarla oynamışımdır God of War serilerini :)
    Zaten Biz bu God of War'a doyamayacağız hissi veriyor şimdiden 2.ci oyunu ise God of War 2'yi beklediğimiz gibi bekleyeceğiz anlamına geliyor :)
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    40 saati bulurum ben hocam yavaş yavaş sindire sindire oynamak çok iyi olacak ben açıkcası 12 ila 15 saat olur diyordum oynanış süresi için.
  • çık artıkkkkkkk
  • Oda güzelmiş hocam mantıklı :)

Yapay zekaya bağlı aslında oyun zorluğuna göre değişir bazı bosslar kanser edebilir diye düşünmekteyim.

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Önceki oyunlara bakacak olursa ne kadar zorlukta oynarsak karşımızda ki düşmanların vuruşları bizim enerjimizi fazlası ile götürüyordu,
    Yapay zeka ona görede hareket edebiliyor..
    Boss'lar bizi bir hayli zorlayacak galiba bu oyunda :)
  • eski oyunlardan daha zor bir boss savaşı yapıcaz kesinlikle. Kratos elleriyle alır hepsinin aklını sorun yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

eski oyunlardan daha zor bir boss savaşı yapıcaz kesinlikle. Kratos elleriyle alır hepsinin aklını sorun yok

Kratos öfkesini bastıracak deniyor ama işler karmaşık oldukça Öfkesi eskisinden daha da fazla olacak gibi :)
    Hatta öyle bir öfke olacak ki oğlu bile şaşıracak korkusu artacak babasına karşı :)
    Bilmiyorum ama oyun çok iyi gelecek bizlere bambaşka bir deneyim sunacaktır..
  • Çoçuğa bir Boy diyişi var zaten çoçuğun yüz ifadesi felan değişiyor hemen saygı duruşuna geçiyor babasının yanında. Duygusal sahneleride bol bol görücez zaten :) oyunun müzikleride gümbür gümbür şimdiden hissediyorum :)

2018 oyunculara iyi gelecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 9 Aralık 2017; 14:33:50 >
  • Arkadaşlar bu konuyu 1 ayda 200 yapalım hadi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor bossları her zaman sevmişimdir tatmin oluyor insan onları yenince
  • Böyle konferanslarla daha çok sövülür sony e. Yıllardır beklet bir gameplay yok. Müthiş.

• kratosun çoçuga bir ayar vermesi lazım zaten PGW de çok labaliydi çoçuk
  • 2008 de sırf bu oyunu oynamak için elimdeki Marshall mg15 amfi yi PS2. İle takas yapmıştım.

gow 3 ve ascension u oynamak için yine PS3 almıştım. Bitirdikten sonra sattım

Bence grafik hikaye 100 üzerinden 190 alır

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Zor bossları her zaman sevmişimdir tatmin oluyor insan onları yenince

Zor Boss'ları bende sevmişimdir hatta God of War oyunu oynuyordum Very Harddaydı yanlış hatırlamıyorsam 50 Kere oynamışımdır belki daha fazla Sinirden Kolu sıktığımı ve bozduğumu hatırladım :)
    Zor Bosslar her zaman iyidir bu oyunda da olacak bizi daha da zorlayacaklardır :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

kratosun çoçuga bir ayar vermesi lazım zaten PGW de çok labaliydi çoçuk

Yeri geldiğinde hazırola geçiyor yani her ne kadar çocuk olsada bazen kendisi de farkına varıyor hatalarını :)
    Somurtması, yada özür dilerken ki ifadesi elbet çocuk Kratos gibi birisi kendi çocuğuna elbet bir yere kadar kızar ama Kratos'ta farkındadır çocuk yani.. :)
    Bakalım Bizleri nasıl bir hikaye bekliyor..
  • Her ne kadar yeni bi görüntü gameplay göremesekte, her ne kadar çıkış tarihi resmiyete dökülmesede ve beklentimizin çok çok altında bi konferans olsada bu oynanış süresi bize teselli oldu tek güzel haberi oldu psx in beyler bunada şükür diyelim..

• Birşeyi körü körüne savunmaktansa o şeyin iyi ve kötü yanlarını belirtmek daha iyi olur 2 konsolda iyi fakat bir konsolu sanki siz üretmişsiniz gibi körü körüne savunup karşı konsolu alan insanları rencide etmek/kötülemek gerçekten de itici oluyor.

Mesala ben PlayStation 4 aldım çünkü özellikleri Xbox'a göre daha iyi buluyorum ve GOW-Uncharted gibi özel oyunlar Xbox'ınkilere göre daha iyi geliyor.

Fakat Xbox konsolunu alanlar da exc oyunlarını ve özelliklerini PS4'göre daha çok beğeniyorlar.Derler ya zevkler ve renkler tartışılmaz işte o tamda bu oluyor.

Xbox sahiplerini düşman belleyip konsolları tartışmaktansa oyunlarımızı oynayıp eğlenelim arkadaşlar aynı şey tartışmacı Xbox'çılar içinde geçerli

• Bende son bir gameplay bekledim,kaç aydır doru düzgün gameplay yok.En son paris game week de çok kısacık gameplay gösterdiler oda insanı tatmin etmedi,6,7 dakikalık gameplay göstermek çok mu? zor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Her ne kadar yeni bi görüntü gameplay göremesekte, her ne kadar çıkış tarihi resmiyete dökülmesede ve beklentimizin çok çok altında bi konferans olsada bu oynanış süresi bize teselli oldu tek güzel haberi oldu psx in beyler bunada şükür diyelim..

Aynı düşüncedeyiz bende bunları yazmak istedim :) hatta önceki mesajlarımda da bu yönde ancak başkaları beklentileri çok yüksekte tuttukları için biraz tartışmaya sebebiyet yaratıyor :)
    Ama PSX daha bitmiş sayılmaz elbet araya serpiştirmeler olacaktır diye düşünüyorum :)
  • 
Sayfa: önceki 129130131132133
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.