Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.391
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yahu 2012'den beri geliştiriyorsun oyunu daha adam gibi bir bilgi bile yok neyi bekliyorsunuz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 9 Aralık 2017; 11:55:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler sakin olun bu ne hiddet alt tarafı bir konferans yüzünden birbirinize girmenin alemi yok :)

Eleştiriler elbet olacaktır elbet onlarında kendilerine çizdikleri bir yol vardır saygı duymak gerek..

Ama Oyuncuları da dalga konusu etmemeleri gerekir God of War hakkında çıkana kadar bilgi sahibi olacağımız kanısındayım Lost Pages boşuna çıkmadı haliyle.. :)

Ancak Konferans daha sonlanmış değil ufak ufakta olsa görüntü kesit felan göstereceklerdir :)
  • Tek gecede gömerim diyordum. 30 saat olması planları güzel yönde bozdu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Haklısınız hocam daha bitmedi PSX hala bişeyler ögrenebiliriz Fazla bir şey olmasa da bu Konferanstan yine bir şeyler öğrendik aslında GOW'un ne kadar süreceğini , Detroit Became human ın Gameplay ve days gone 2018 için keşinleşti
  • Santa Monica'yı tebrik ederim ser verip sır vermiyorlar. Oyun çıkmadan onlarca trailer, 3-5 boss dövüşü, ilk 1 saati gibi abuk subuk hareketlere gerek yok oyunun büyüsü bozulmuyor böylece. Paylaşılan bilgiler gayet yerinde ve tadımlık. Son bir hikaye fragmanıyla da çıkış tarihini duyursalar yeter.
    İyice alıştı millet oyun çıkmadan her detayını görmeye. Diğer stüdyolara da örnek olması dileğiyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

Haklısınız hocam daha bitmedi PSX hala bişeyler ögrenebiliriz Fazla bir şey olmasa da bu Konferanstan yine bir şeyler öğrendik aslında GOW'un ne kadar süreceğini , Detroit Became human ın Gameplay ve days gone 2018 için keşinleşti

PSX'i 1 Günde herşeyi göstermek istememeleri gayet normal ama kısa kısa bilgiler görmek yeni gameplay'ler görmek güzel :)
    Asıl vurucu hamleleri yapmadılar, yaparlar mı orası da bilinmez ancak PSX denince herkesin aklına Acaba daha neler göreceğiz sorusu geliyor :)

Ancak peşin hükümlüde olmamak gerek daha PSX sonlanmadı sonlanınca tekrardan görüşlerimizi ele alırız diye düşünüyorum.. :)
  • Yarın Neil yanında birde last of us part 2 trailer ile gelirse zaten varsın 5 saat konuşsunlar dinlerim hocam
  • Thejoker58906 T kullanıcısına yanıt
    Trailer den bıktlm artık gameplay göstermeleri gerek

• Hiko9 H kullanıcısına yanıt
    Last of us part 2 için gameplay gelmez hocam. E3 2018 de belki gelir ama
  • dark_hell_86 kullanıcısına yanıt
    Artık çıkış tarihini veremeleri gerekiyodu. böyle bu oyununda bu kadar reklamının az yapılması garibime gidiyo.uncharted bundan çok daha iyi reklam ediliyordu

Bir zahmet gelsin 1 senedir oyun duyurulmuş hala trailer yayınlıyorlar.Death strandinge daha da kıl oluyorum her konferansta anlamsız trailerlar yayınlıyorlar

• Bende bu sessizliğe iyice kıl olmaya ba?ladım.Oyun çıkacak daha ortada 2 3 videodan ba?ka bir ?ey yok.Karaktersiz microsoft izlediği politikayla meydanı bo? bıraktı

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Nisana ertelenme durumu olduğunu düşünüyorum.Mart da çıksaydı açıklsma verirlerdi

• Nisana ertelenecegi düşünmüyorum cory kapalı şekilde twiterda belli etti zaten çıkış tarihini

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Aralık 2017; 12:51:44 >
    Nasıl

• Hiko9 H kullanıcısına yanıt
    twitterdan takip ediyorsanız cory'yi 2 aralık ta Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω bunu demişti buda 22 mart perşembe ye geliyor amerika ve psn dede 22 mart olarak çıkmıştı zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 9 Aralık 2017; 13:8:17 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Gran Turismo 7

Hocam ciddo anlamda akil ve fikir sıkıntınız var.

Onceki yorumumda bi dunya exc saydim ve ödül lamis exc oyunlar ama hala 2 tane oyun soyluyorsun. Ben fanboy degilim deyip de ps i bu kadar gömerken xbox savunmaniz çok komik

Xbox dan nefret ediyorum. Test etmek icin elimi bile sürmedim. Kapımdan iceri giremeyecek bir alet. Peki ben xbox sahibi değilken, xbox dan bu kadar nefret eden birisi olarak sizin ""xbox exclusive"" dediginuz oyunlari nasil oynuyorum?

Akıl ve fikir sıkıntısının kimde olduğu bence ortada. Okuduğunu ısrarla anlamamakta ısrar eden de ortada. Hangi mesajımda xbox çok iyi yazmışım ? Bir üstteki mesajda xbox kötü yazıyor. Beklenen exlerin gelmemesi zaten ps in albesini yokediyor. Xbox 360 dönemindeki gibi gelseydi böyle gevşek gevşek iş yapmazlardı.

4 yıldır trailer izlemek içinmi aldık oyun oynamak için mi anlamadım konsolu.

• Yalnız 25 saat oynanış çok iyi oldu tamda güzel oldudur,dinlen,yaylanarak, tadını çıkararak giderek 35 i bulurum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Saga -- 9 Aralık 2017; 13:14:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Yalnız 25 saat oynanış çok iyi oldu tamda güzel oldudur,dinlen,yaylanarak, tadını çıkararak giderek 35 i bulurum ben.

Gerçekten 25 ila 35 saat sürmesi bizi sevindirecek güzel haberlerden birtanesi :)
    Kimse bu kadar saat oynanış beklemiyordu aslına bakılacak olursa..
    Oyunda zorluk derecesine göre elbet bu süre zarfı uzayacaktır keşif edilecek yerler etrafı incelemeler derken bizi uzun soluklu bir God of War oyunu bekliyor :)
    kayık sandal ile kürek çekmek ise oyunda gidelecek gizli yerler olması düşüncesini getiriyor akıllara :)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    ben zor modda oynarım büyük ihtimal tadı çıksın o süreyi bile uzatırız biz
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.