Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS4 kolay kolay Tarih olmaz Bunu Uncharted 4 ile gördük yani bu kalite de bir çok oyun çıkacaktır yani PS4'ün daha çok ekmeğini yiyen olacaktır :)
  • Ps4 haberleri çıkınca ps3 ü satmıştım sonra dan bin pişman oldum im sattığıma. Bu sefer yemezler ps4 dursun ps5 i çıkınca bir ara alırım. Yeni cihaz ilk çıktığında oyun fakiri olarak geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Atherus bize baya yardımcı olacak kapıların açılmasında sanırım yada bulmacalarda :)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

Hocam bu resim konsept mi yoksa oyun içi ekran görüntülerinden mi?
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Oyun içi görüntüsü hocam ama çizim ile göstermişler, Oyunun tam hali olduğunda grafikler şaha kalkacaktır.
    Bir önceki sayfada ise oyunun geçeceği bazı yerler çizilmiş, devasa görünüyor bakmanızı öneririm :)
  • millet god of war 4 ü bekliyor ben daha yeni god of war 3 e başladım :=) yalnız tam ekran olmuyor tv de bi ayar var mıdır acep?
  • Hocam teşekkür ederim cevapladığınız için,zaten Santa Monica GOW 4'de hem biz ps4 slim kullananlara,hem de pro kullananlara görsel şölen yaşatacaktır.
  • ßLacKLioN kullanıcısına yanıt
    Ben daha GOW 3'ü bile hiç oynayamadığım ama umarım sonra alıp oynarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 10 Eylül 2017; 23:52:4 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: powersmachine54

Hocam teşekkür ederim cevapladığınız için,zaten Santa Monica GOW 4'de hem biz ps4 slim kullananlara,hem de pro kullananlara görsel şölen yaşatacaktır.

Yeni God of War eminim bir çok kişiyi fazlası ile tatmin edecektir bu aşikar..
    God of War 3 zaten şahane bir oyundu yani bütün tanrılardan intikamımızı alıyoruz..
    Blade of Chaos'tan yani bileklerimizde ki zincirlerimizden arınıyoruz her ne kadar bize yardımı dokunsada o kılıçlar ile karısını - kızını kesti hep birşeyler hatırlatacaktır haliyle..
    Balta'nın da hikayesi var Thor'un Çekicini döven kişiler tarafından yapılmış ama emin olmamakla birlikte :)
    Önümüzde ki günlerde daha da bilgiler gelecektir
    Playstation Experience 2017'de yeni videolar gelecektir ya Hikaye yada yeni bir oynanış videosu..
  • Arkadaslar sunu unutuyirsunuz. Cocuga bisey olursa kratos cildirir. Spartadan ofkesini hissederler o derece. Cocuk onu hem duygusallastiracak cunku yaslabdiriyor hem de cocuk ona helpp dedigi zaman gormedigimiz ofkesini aciga cikaracak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet hocam dediklerinize tamamen katılıyorum,hem de oyunun yeniliklerle gelmesi daha güzel.Mesela TPS kamera açışı rpg elementleri olması gibi ve bu sefer bence hikayeye çok daha fazla önem verecekler,buda zaten gameplay trailer den belli oluyor.
  • oyun 31.12.2018 yazıyor çıkış tarihi. Daha çok var be

EDİT: us pnsde çıkış tarihine kadar her sey yazıyordu sony kaldırmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dimontales -- 11 Eylül 2017; 13:8:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalcinkaya34

oyun 31.12.2018 yazıyor çıkış tarihi. Daha çok var be

Mart ayına kadar çıkacak oyun.Tarih tam belli olmadığı için öyle yazıyor
  • Bu tarih yer tutucu tarih. Hiçbir AAA oyun 31.12 tarihinde çıkmaz.
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    anladım hocam bende öyle görünce moralim bozuldu ama sevindim şimdi :D
  • quote:

quote:

Hocam teşekkür ederim cevapladığınız için,zaten Santa Monica GOW 4'de hem biz ps4 slim kullananlara,hem de pro kullananlara görsel şölen yaşatacaktır.

God of War 3 zaten şahane bir oyundu yani bütün tanrılardan intikamımızı alıyoruz..
    Blade of Chaos'tan yani bileklerimizde ki zincirlerimizden arınıyoruz her ne kadar bize yardımı dokunsada o kılıçlar ile karısını - kızını kesti hep birşeyler hatırlatacaktır haliyle..
    Balta'nın da hikayesi var Thor'un Çekicini döven kişiler tarafından yapılmış ama emin olmamakla birlikte :)
    Playstation Experience 2017'de yeni videolar gelecektir ya Hikaye yada yeni bir oynanış videosu..

Kratos blade of chaosu Aresi yendikten sonra bir daha kullanmadı. 2. Oyundan sonra kullandığı Athenanın verdiği kılıç. Ama yine de benzer olduğu için bir şeyler hatırlatabilir tabii

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: JoKeRiZiNaTioN

quote:

quote:

Kratos blade of chaosu Aresi yendikten sonra bir daha kullanmadı. 2. Oyundan sonra kullandığı Athenanın verdiği kılıç. Ama yine de benzer olduğu için bir şeyler hatırlatabilir tabii

Hatırlattığı için zaten yeni oyunda bunun olmasına izin vermeyecekler zaten yıllar sonrasından bahsedecek oyun yani bütün silahları Son oyunda bıraktı artık yepyeni jenerasyonlu bir oyun göreceğiz :)
  • quote:

Evet hocam dediklerinize tamamen katılıyorum,hem de oyunun yeniliklerle gelmesi daha güzel.Mesela TPS kamera açışı rpg elementleri olması gibi ve bu sefer bence hikayeye çok daha fazla önem verecekler,buda zaten gameplay trailer den belli oluyor.

Omuz kamera açısı ve ortamı daha rahat bakacağımız bir oyun olacak,
    Diğer bir Konuya değinecek olursak artık vuruş hissayatı daha da belli olacaktır.. Yumruklarımızı Kullanabiliyoruz , Kalkan Olayında bir tık öne gitmiş ve perdeleme sistemi ile açılıp kapanabiliyor, "Be A Warriror" Yani son fragman da Kalkanla saldırı yaptığımız da dikkatinizi çektiyse baltamız yerde, tam adamlara saldıracağımız zaman balta yerden direk Kratosun eline geliyor ve baltayla devam edebiliyor..
    Yani birden pat diye eline gelmiyor geri çağırma olayını çok güzel yapmışlar..
    Bakalım bir sonra ki video'da bizleri neler bekliyor :)
  • Evet hocam kalkan perdeleme sistemi ve kalkan ile saldırı son olarak baltayı geri çağırma bana Marvel çizgiromanlarından uyarlama Thor ve Avengers filmlerindeki gibi Thor mjolnir çağırıp saldırmasına benzemiş.Neyse zaten nors mitolojisine göre farklı atmosfer ve farklı ama geliştirilmiş dövüş dinamikleri ile oldukça farklı ama yine mükemmel bir God of War 4 bizi bekliyor,hem de Gow 2 yönetmeni Cory Barlog yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi powersmachine54 -- 11 Eylül 2017; 16:7:43 >
  • Oyunun en büyük handikaplarından biride az sayıda silahların hepsinin benzer hissi vermesiydi. 3. oyundan birtek Cestus pençeleri farklıydı kalanlar hep Chaos blade benzerleriydi. Farklı büyülerle bu açık kapanıyordu. Örneğin Hades'in pençeleriyle ele geçirdiğimiz ruhlari çağırabilmek gibi. Bu oyunda da tek silah kafi gelecektir. Büyü ve kombo çeşitliliği fazla olsun yeter.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Evet hocam kalkan perdeleme sistemi ve kalkan ile saldırı son olarak baltayı geri çağırma bana Marvel çizgiromanlarından uyarlama Thor ve Avengers filmlerindeki gibi Thor mjolnir çağırıp saldırmasına benzemiş.Neyse zaten nors mitolojisine göre farklı atmosfer ve farklı ama geliştirilmiş dövüş dinamikleri ile oldukça farklı ama yine mükemmel bir God of War 4 bizi bekliyor,hem de Gow 2 yönetmeni Cory Barlog yapıyor.

Bizim Baltayı Döven kişiler Thor'un çekicini dövenler tarafından yapılmış yani geri öyle gelmesine şaşmamak gerek :)
    Mekan olarak Nors Mitolojisinin esintilerini güzel verebilecektir God of War çalışanları,
    Bknz. Yunan mitolojisinde geçen yerlere antik yerler ve bazı göze batan diğer elementler..
    Cory Barlog'a benim güvenim tam Film tadında bir oyun bekliyor bizleri hayırlısı artık sadece çıkmasına yakın bir kaç bilgi daha gerekli :)
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.