Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • videoda 2018 başı diyor,işte bu güzel haber büyük ihtimal bir aksilik olmazsa martta çıkar
  • Kratos Loki'yi baltayla ikiye ayirir mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Kratos Loki'yi baltayla ikiye ayirir mi

Valla hocam oyundan çok çılgın sahneler bekliyorum.

• Oyunda Kratos'un çocuğunun ismi yunanlı kral Atreus'un ismi yani hala grek mitolojisine atıfta bulunuyorlar.
    Oyun içerisinde zaman zaman geçmişe dönecek mi acaba ? Hala geçmişten kopamadığına dair bir şeyler söylüyordu kadın.
  • https://store.playstation.com/#!/en-us/games/god-of-war/cid=UP9000-CUSA07408_00-00000000GODOFWAR

Çıkış tarihi 31.12.2018 ölme eşşeğim yaz gelsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prestiggge -- 30 Haziran 2017; 16:20:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: prestiggge

https://store.playstation.com/#!/en-us/games/god-of-war/cid=UP9000-CUSA07408_00-00000000GODOFWAR

Çıkış tarihi 31.12.2018 ölme eşşeğim yaz gelsin.

o tarih güncellenmemiş
    2018 in ilk çeyreğinde çıkacak açıklandı
  • prestiggge P kullanıcısına yanıt
    Kardeşim canını ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel duruyor telde beyler ;)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• Uzun zamandır bilgi gelmiyordu, sonunda güzel bilgiler verdi God Of War'ın yönetmeni.

God of War değişti ve bu sizin bildiğiniz Kratos değil.

Daily Star ile bir röportaj gerçekleştiren yeni God of War oyununun yönetmeni, şimdiden devam oyunları üzerinde düşünmeye başladığından bahsetti. Oyunun yönetmeni, “Şimdilik sadece bu oyunu bitirmekle uğraşıyorum ama şunu söylemeliyim ki, bu senaryoyu seçtiğim zaman çoktan diğer oyunlar için fikirlerim de bulunuyordu bu senaryo ile bağlantılı olarak. Şu anda, kafamdaki birçok düşünce, bu God of War oyunundan çok daha ilerisine gidiyor.” dedi tam olarak.

Oyunun yönetmeni, bu konuda bir örnek de verdi ve bu örnekte ikinci God of War oyunundan bahsetti. Yönetmen, “İkinci God of War oyunu; Kratos, Olympus’a çıkarken sonlanıyor. Herkes, bu seçimin oldukça salakça olduğunu, oyunu neden bu şekilde bıraktığımı söyledi. Kimse, devamı sonradan gelecek bir final görmek istemiyormuş. Fakat ben bunun çok güzel bir şey olduğunu düşündüm. Bu oyun ile birlikte, oyuncular bizim piyasada biraz daha kalacağımızı bilecek. En azından ben, birkaç sene daha çalışabileceğimi biliyorum.” dedi bu konuda.

Yani böylece yeni God of War oyununun yönetmenliği yapan yeni isim, “Reboot” olarak karşımıza çıkacak olan bu oyun için devam oyunlarının geleceğini, bu devam oyunlarından en azından 1 tanesini de kendisinin geliştireceğini belirtti. Ayrıca, muhtemelen bu oyunun finalinde de devam oyununa çok büyük bir kapı açılacak, aynı ikinci God of War oyununda olduğu gibi. Fakat tüm bunları şu an net olarak bilemiyoruz. Eğer Sony tarafında fikirler farklıysa, en önemlisi de bu oyun bekleneni veremezse, Sony fikirlerini değiştirebilir.

Klasik hikâyenin müthiş bir yeniden anlatımını keşfederken zorlu ve bilinmedik bir yol sizi bekliyor. Oğlu uğruna daha iyi bir adam olmak isteyen Kratos’un olgunlaşma ve şiddet üzerine derin ve düşündüren yolculuğuna katılın. Canavarlarla, ejderhalarla ve tanrılarla dolu bir dünyada sorumluluk duygusunun ağırlığı omuzlarınızdadır ve hayatınız kanla ve kaosla doluyken, geleceği korumak için geçmişinizde yaptığınız hataları nasıl engelleyebileceksiniz? God of War’un ürkütücü canlanışı, seriyi tanımlayan ana unsurları yeniden oluşturuyor. Tatmin edici dövüş sistemi, nefes kesen oyun büyüklüğü, ve güçlü bir anlatım… Tüm bu unsurlar birbirleriyle kaynaştırılıyor.

Alıntı: LeaderGamer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 26 Temmuz 2017; 1:32:39 >

• Oyunun grafikleri duygusallığı ya diyecek söz bulamıyorum ilk önce muhtemelen God Of War çıkacağı için ilk önce GOW sonra tabiki en çok beklediğim TLOU Part 2 Sony ne yapıyosunn Sony...

• Görüntü kalitesi mükemmel olmuş değişim her zaman iyidir. Ben iyi bir oyun olacağına inanıyorum. Tek takıldığım nokta; Tc Carlson'un seslendirme yapmamış olması.
    Neden değişti acaba ? Oyun yalnızca o balta üzerinden mi gidecek yoksa farklı silahlar da alabilecek miyiz ? Kolundaki kalkan çok güzel duruyor.
    Balta ile farklı kombinasyonlar yapılacak sanırım. Bazı bölümlerde çocuk olmayacak gibi duruyor. Çocuğun yıldırım gücünü kullanması Thor olabileceğini düşündürse de bundan pek emin olamadım...
    Belki de oyunun sonunda baltayı çocuğa verip başka bir silah kullanır
  • God of war ın filmi mi gelecek?

http://comicbook.com/gaming/amp/2017/08/10/jason-momoa-would-love-to-play-kratos-in-a-god-of-war-film/

• quote:

Orijinalden alıntı: devilkingcry

God of war ın filmi mi gelecek?

http://comicbook.com/gaming/amp/2017/08/10/jason-momoa-would-love-to-play-kratos-in-a-god-of-war-film/

burda konuşulanları tercüme edebilecek varmı acaba,inşallah gerçektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

God of War filmi gelmiyor fakat Jason Momoa hayranlarından bir tanesi ona God of War'dan haberdar olup olmadığını ve olası bir God of War filminde Kratos'u canlandırmak isteyip istemeyeceğini soruyor.Kendisi de Kratos'u ve kendisine olan benzerliğini bildiğini ve olası bir God of War filminde Kratos'u canlandırmak isteyeceğini söylüyor.

• GOd of war ın filmi aşırı R rated i olur. Bu derece kanlı katliam dolu öfkeli filmi yapabilmeleri çok zor. önümüze sunulan da bize tatmin etmez, gerçi sony nin böyle bir şeye izin vereceğini de sanmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: CheKD

quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

quote:

God of War filmi gelmiyor fakat Jason Momoa hayranlarından bir tanesi ona God of War'dan haberdar olup olmadığını ve olası bir God of War filminde Kratos'u canlandırmak isteyip istemeyeceğini soruyor.Kendisi de Kratos'u ve kendisine olan benzerliğini bildiğini ve olası bir God of War filminde Kratos'u canlandırmak isteyeceğini söylüyor.

tesekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: danteauditore

GOd of war ın filmi aşırı R rated i olur. Bu derece kanlı katliam dolu öfkeli filmi yapabilmeleri çok zor. önümüze sunulan da bize tatmin etmez, gerçi sony nin böyle bir şeye izin vereceğini de sanmıyorum

Spartacus'u izlemedin sanırım?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evo_4

quote:

Orijinalden alıntı: danteauditore

GOd of war ın filmi aşırı R rated i olur. Bu derece kanlı katliam dolu öfkeli filmi yapabilmeleri çok zor. önümüze sunulan da bize tatmin etmez, gerçi sony nin böyle bir şeye izin vereceğini de sanmıyorum

Spartacus'u izlemedin sanırım?

GOW da düz vuruyorsun galiba hiç adamın yanına gidip O ya bastın mı?

• Oyun güzel olacak kesin diyorum,bazıları diyo kamera neden böyle GOW 3'de Kratos'un tanrılığı gitti artık böyle olması mantıklı olmuş.Keselim de Şu Odini Thor'u görsünler dünya kaç bucak.
  • Aşırı kanlı filmlere birçok örnek var mesela son yıllardan örnek vermek gerekirse ''Spartacus'' buna en güzel örnek olur.

Spartacus'deki çekim teknikleri ve hacimli kan kullanarak harika bir filme imza atabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.