Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.245
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dominator0

valla eskiden paraya acırdım, şimdi acımıyorum işim iyi, gelir iyi. Daha 2 gün önce deprem oldu dedim yıkılsaydı apartman nolucaktı? paraya neden acıyorum ki? sonra dedim acımak yok bam bam bam 200 gider, 1000 kazanırız sorun yok önemli olan zevk almak.

Tutmayın küçük enişteye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jnsvmli

quote:

Orijinalden alıntı: crisis23

USA de çıkış tarihi falan bir şeyler yazıyor mu

31.12.2018 olarak gösteriyor fakat 2018 yılının içinde çıkacağını söyledikleri için böyle muhtemelen daha erken bir sürede çıkacak.

Anladım sağ olun yakın zamanda çıksında oynalım.
  • Aldiginiz oyunlari oynuyor musunuz ? Bir ara bende de satin alma hastaligi vardi da o yuzden sordum. Aldiginiz bazi oyunlari 2 3 ay sonra oynuyorsaniz paraniz bosa gider.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Endo PSN'in verdiği Just Cause 3 var, arada girip stres atıyorum.
    Battlefield 1 var, fakat oynamıyorum. Peder bey başından kalkmak bilmiyor zamanında onun doğum günü için almıştık o günden beri oynuyor.
    1 hafta önce Horizon Zero Dawn aldım onu oynuyorum şuan baya sardı fakat konsolu peder ele geçirdi geceleri 1-2 saat takılıyorum, iş olmadığı müsait olduğum zamanda yardırıcam artık
    Birde Endo Psn'in diğer verdiği Abzu var onuda bir türlü oynamak nasip olmadı.

Multi olarak birde Overwatch var ama çok sıkıldım çıktığı günden beri oynuyorum, baya bi sıktı. Başkada single tarzı oyunum yok
  • Kratos'u kontrol etmeyi cok ozledim. Insallah 31.05.2018'i beklemezler. Daha erken gelir.

• Şubat/Mart gibi bekliyorum ben hocam nasipse.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Early 2018=1 Ocak 2018-31 Mart 2018 Arası=2018 1.Çeyrek
  • Mart'ta gelir o bekletmeyi severler

• Çıkış tarıhı 1-15 şubat arası rez i alın gençler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • emretor23 kullanıcısına yanıt
    Hocam hakli olabilirsiniz ama ilk çeyrek icin first quarter deniyor diye biliyorum.

Early = İlk 4 ay Mid = ortadaki 4 ay Late = Son 4 ay

Ama bazen early = first half da oluyor. Ornek olarak da gecen gunlerde çıkmış olan Friday 13th gosterilebilir. Early'den kasitlari ilk yariymis.

Ben ise ilk 4 ayi kastettiklerini ama Mart'ta cikacagini dusunuyorum. Ama gonul ister ki boyle kış temali bir oyun şubat başında çıkış yapsin.

• Umarım Kış aylarında çıkar Ocak-Şubat gibi çıkarsa kahvemizi çayımızı alıp sabaha kadar oynarız. Allah uzun ömür verirse şu PS4 exclusive oyunlarını oynamak nasip eder inş.
  • Benim ps4 gelsin ben de oynarım.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun hocam, ne zaman geliyor? benim arkadaşlarda sattı ps4'ü fakat bu oyunları görünce hepsi tekrar alıcak
  • sağol ps4 falan aldığım yok. benim kanki almanya'ya gitmişti ablasına ps4 pro iphone 7+ falan aldırmıştı geçen konuşuyoruz ya bu eski ps4 evde fazlalık oldu sana göndereyim re7 falan var 3-5 oyun daha var göndereyim oyna dedi baktım çok ısrar ediyor kıramadım sağolsun gönderecem birkaç güne dedi. ex ler çıkınca oynarım nasipse. bundan sonra çıkacak olan exler önemli benim için. aslını sorarsan death stranding elimi ayağımı titretiyor. bir de daha oyun içi videosu çıkmadı meraktan geberiyorum. onun dışında ex namına bilinmedik merak uyandıracak bişey yok. nasıl olsa bir ara çıkar oynarız.
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    RDR 2 ile Metro Exodus var hocam bunlar ilginizi çekmiyor mu?

bunların haricinde de güzel oyunlar çıkıyor, ilk önceliğim exclusive oyunlar tabi
  • Rdr 2 ilgimi çekiyor ama eskisi gibi oyun oynayacak vaktim olmuyor olsa hepsini oynardım exleri oynayabilirsem bana yeter

• Yeni God Of War Mart'ta çıkacak arkadaşlar,tarih aramayın.Her Zaman God Of War Mart'ta çıkmıştır
  • valla 2018'de çıksın da hangi ayda çıkacağı önemli değil, para hazır nasıl olsa.

Mesela Mart ayında 2 tane sevdiğim oyun çıkarsa çok can yakabilir. RDR 2 ile kafa kafaya gelmez umarım
  • Gow : 22 Mart 2005

Gow 2 : 13 Mart 2007

Gow 3 : 16 Mart 2010

Gow Ascension : 12 Mart 2013

Gene bu döngü bozulmayacaktır ona göre ayarlayın kendinizi işte ;)

• Dark Saga kullanıcısına yanıt
    En son 2013 uzun zaman olmuş

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.