Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (51. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.379
Cevap
96
Favori
693.820
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    God of War 3'te Poseidon'un canavari da Leviathan diye geciyordu.

Baltanin adi Leviathan ise arkamizdaki omega isareti de Leviathan olabilir. Leviathan vs Jormungand gorebilir miyiz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kratos yerde yatan birinin yanina kosuyor. Acele edisinden yerdeki kisinin onem verdigi biri oldugu belli.

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω

• Oyun çıkana kadar daha bi çok fotoyu detaylı inceleyip daha ne yorumlarda bulunucaz bakalım hocam :)

• US PSN'de Ön Siparişe açılmış oyun TR PSN'e ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı?
  • Usa da açıldıysa bırkac güne gelır tr ye

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • jnsvmli kullanıcısına yanıt
    USA de çıkış tarihi falan bir şeyler yazıyor mu
  • quote:

Orijinalden alıntı: crisis23

USA de çıkış tarihi falan bir şeyler yazıyor mu

31.12.2018 olarak gösteriyor fakat 2018 yılının içinde çıkacağını söyledikleri için böyle muhtemelen daha erken bir sürede çıkacak.
  • Bence baltaya Ascension'daki gibi farklı elementler eklenecek. Yıldırım, Buz, Alev benzeri. Yanılmıyorsam bir sahnede yere vurunca mavi bir şey çıktı buz olabilir.
    Ben en çok oyunun başını merak ediyorum nasıl başlayacak ? eğer 3. oyunun sonundan başlamaz ise büyük ihtimal flashback ile gösterebilirler.
    Ayrıca Thor ve Odin'den öncesi deniyor oyunun hikayesinde olacaklarını sanmıyorum.
    Büyü gücünü çocuk ile kullanacağız sanırım. Kratos büyü gücü kullanmayacak gibi duruyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Bence baltaya Ascension'daki gibi farklı elementler eklenecek. Yıldırım, Buz, Alev benzeri. Yanılmıyorsam bir sahnede yere vurunca mavi bir şey çıktı buz olabilir.
    Ben en çok oyunun başını merak ediyorum nasıl başlayacak ? eğer 3. oyunun sonundan başlamaz ise büyük ihtimal flashback ile gösterebilirler.
    Ayrıca Thor ve Odin'den öncesi deniyor oyunun hikayesinde olacaklarını sanmıyorum.
    Büyü gücünü çocuk ile kullanacağız sanırım. Kratos büyü gücü kullanmayacak gibi duruyor.

Thor ve Odin öncesinde denmiyor, Vikings döneminden önce geçiyor oyun. Yoksa oyunun geçtiği tarihte Odin ve Thor olacak kesinlikle.
  • Wally-West kullanıcısına yanıt
    Kratos'u baltasi sadece buz olacak gibi. Oyunun her sahnesinde mavi cunku. Ancak Atreus'un oklari kirmizi ve yesil renk olabiliyor. Muhtemelen sizin dediginiz olay oklar icin gecerli olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cumadangeldim

quote:

Orijinalden alıntı: Wally-West

Bence baltaya Ascension'daki gibi farklı elementler eklenecek. Yıldırım, Buz, Alev benzeri. Yanılmıyorsam bir sahnede yere vurunca mavi bir şey çıktı buz olabilir.

Thor ve Odin öncesinde denmiyor, Vikings döneminden önce geçiyor oyun. Yoksa oyunun geçtiği tarihte Odin ve Thor olacak kesinlikle.

Dediğiniz gibiyse Thor, Odin ve Loki'nin görülmesi bizim için sürpriz olmayacak. Tek sorun acaba bize düşman mı olacaklar yoksa GOW daki gibi bize yol gösterip güç mü verecekler ?
  • Beyler şu oyunun fiyatı TR Psn'de ne kadar olur sizce? 189TL mi olur? cüzdanda 800TL var. Allahını seven şu oyunun ön siparişini açsın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Beyler şu oyunun fiyatı TR Psn'de ne kadar olur sizce? 189TL mi olur? cüzdanda 800TL var. Allahını seven şu oyunun ön siparişini açsın

209 TL olur minimum.

• Sırf xbox fanı olduğu için şu oyunu , last of us 2 yi falan hayatı boyunca oynamayacak bir dolu adam var ne enteresan işler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wither -- 19 Haziran 2017; 16:48:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

quote:

Beyler şu oyunun fiyatı TR Psn'de ne kadar olur sizce? 189TL mi olur? cüzdanda 800TL var. Allahını seven şu oyunun ön siparişini açsın

209 TL olur minimum.

189TL olarak çıkarsa exclusive oyunlar benim için çok iyi olur tam 4 tane oyunun ön siparişini verebilirim. Gow, days gone, gt sport, spiderman diye düşünüyorum hangisi artık erken çıkarsa.
  • quote:

800 tl mi

189 olur çok büyük ihtimal, 40 doları 119 tl yapıyorlar sony oyunlarında
  • quote:

Orijinalden alıntı: hagiosmann

quote:

800 tl mi

189 olur çok büyük ihtimal, 40 doları 119 tl yapıyorlar sony oyunlarında

Aynen hocam ayda 100-200 lira cüzdana para atıyorum şimdiden Cod WWII, battlefront II, RDR 2 felan da alıcam. Oyun kalmadı oynanacak
  • Bir oyuna 200 veririm diyorsun

• quote:

Orijinalden alıntı: wither

Sırf xbox fanı olduğu için şu oyunu , last of us 2 yi falan hayatı boyunca oynamayacak bir dolu adam var ne enteresan işler.

Ben ps4 kiralayacağım 1 haftalık .Pc oyuncusuyum bu arada xbox çöptür :).

• zack06 kullanıcısına yanıt
    valla eskiden paraya acırdım, şimdi acımıyorum işim iyi, gelir iyi. Daha 2 gün önce deprem oldu dedim yıkılsaydı apartman nolucaktı? paraya neden acıyorum ki? sonra dedim acımak yok bam bam bam 200 gider, 1000 kazanırız sorun yok önemli olan zevk almak.
  • 
Sayfa: önceki 4950515253
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.