Şimdi Ara

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
16.386
Cevap
96
Favori
694.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
34 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar konu ile alakası yok ama yeni eve taşındım. Eski evin interneti 100mbit/100gb akn idi. Şimdi 50mbit/100gb akn dsmart+ttnet bağlattırdım aynı paraya geliyor diye dsmart cezbetti. Fakat hızım 3 mbit ile indiriyordu eski internetim, şimdi ise 1,5mbit ile indiriyor? yarı yarıya oynama var? henüz kotayı da aşmadım. Sizin internetler nasıl?

NOT : İnternet kablosu takılı değil, wifi ile bağlanıyorum. Kabloyu taksam hız artar mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-2C5CD639E -- 23 Şubat 2018; 18:54:43 >
  • Dostum burası God Of War konusu sizi admine söyleyip banlatiyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Keşke turknet alsaydın,indirme hızı bayağı iyi

• emretor23 kullanıcısına yanıt

buranın alt yapısı fiber, dsmart+internet uyguna geliyor diye aldım. Aslında memnunum ama henüz kotayı geçmedim bakalım geçince kaçla indiricek. Sadece internet varken ayda 116 lira ödüyordum (taahütsüz) şimdi 24 ay sözleşmeli 50mbit/100gb akn + mega paket dsmart 96 lira.
  • Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Oyunun çıkış tarihi kesinleşti artık bu saatten sonra en ufak bir resim bile paylaşmamaları lazım. Özelikle son hafta youtube dan falan uzak durun herşey olabilir bir tanesinin eline disk geçer banlanana kadar canlı yayın yapar hiç belli olmaz.

• Yaklaştıkça insan daha da sabırsızlanıyor, bence efsane bir oyun olacak eski seriyi bile gölgede bırakacak. 95 civarı puan ortalaması bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Oyunun çıkış tarihi kesinleşti artık bu saatten sonra en ufak bir resim bile paylaşmamaları lazım. Özelikle son hafta youtube dan falan uzak durun herşey olabilir bir tanesinin eline disk geçer banlanana kadar canlı yayın yapar hiç belli olmaz.

Aynen hocam,fakat ne kadar izlemek istemesemde,yayınlanacak 2 traileri izlemeden duramam.Ama dediğinde haklısın son hafta you tube girilmez.
  • NECO ksk kullanıcısına yanıt
    Çok kritik bir spoiler a denk geldiğinde tadı kaçıyor oynamanın da anlamı kalmıyor. Bu kadar beklemeye deymesi için uzak durmak gerek ben izlemeyi düşünmüyorum artık bu saatten sonra. Oyunu gördük bu kadarı yeter kalanı oyuna artık.

• snakefatih kullanıcısına yanıt
    Normalde hiçbir zaman ön sipariş vermedim. Ama sırf dediğiniz duruma maruz kalmamak için ön sipariş vereceğim yakın bir zamanda.
  • Oyun çıktığında olacaklar hakkında 10 madde;

1)Zırt pırt oyundan resim alıp paylaşanlar.

2) Sadece ekran görüntüsü almakla kalmayıp oyun hakkında gereksiz bilgi paylaşanlar.

3)Oyunun sonunu sızdırıp uyardığınızda atar yapanlar

4) Tabiki Troller...

5) Troller ile usanmadan tartışan Sony Fanboylar.

6)Oyun hakkında konuşmak isteyen gerçek forumcular.

7)Resmi satıcıların oyunu kargolamamasi sonucunda oyunu oynamayanlar.

8) Popüler konuya girdiğinde konsollarla hayatında alakası olmayıp mesaj atan tipler...

9) Tartışma çıktığında tüm mesajları silen adminler...

10) Oyunu dijital haklarını satan tipler....

Bu yazdıklarım tecrübe ile sabittir foruma yeni giren,konuyu severek takip eden arkadaşlar bunlara dikkat etsin şimdiden

• emretor23 kullanıcısına yanıt
    Birde ben

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Çok kritik bir spoiler a denk geldiğinde tadı kaçıyor oynamanın da anlamı kalmıyor. Bu kadar beklemeye deymesi için uzak durmak gerek ben izlemeyi düşünmüyorum artık bu saatten sonra. Oyunu gördük bu kadarı yeter kalanı oyuna artık.

Hocam haklısın. God of War 3'ü yine bu şekilde çok beklemiştim. Oyun cikmadan önce ilk 10 dakikası yayınlanmıştı. Zaten biz God of War 3'ü o ilk 10 dakika için beklemiştik... Dayanamayip izledim ve müthiş seyler hissettim.

Aradan 2 dakika geçince ise çok kötü bir şey yapmış, 2 yıllık bekleyişimi çöpe atmış gibi hissetmiştim. Bence de en iyisi yeni yayinlanacak videolari izlememek. BUnun icin de kararlı olmak lazım :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne kadar şafak sıkıştırsa da geçmeye mahkum zamanlar var. :)
    Allah ağız tadı ile oynamayı nasip eder umarım. :)

Ω | GOD OF WAR | PS4 ANA KONU | GOTY 2018 | Ω
  • vay be 54 gün kalmış e3 2016 da gördügümde yatağın içinde sessiz bir şekilde mutluluktan çıldırdığımı dün gibi hatılıyorum hocam.
  • Amin hocam inşAllah.

• Güzel bir çalışma. :)

• Oyunu çıkışına bir hafta kala bu konuya girmemeye başlayacağım, oyunu oynayıp bitirdikten sonra girip kaçırdığım birşey var mı diye kontrol ederim. Gereksizin biri kilit birşey paylaşır, ondan sonra yıllar süren bekleyişimin tadı kaçar.

• quote:

Orijinalden alıntı: SantaMonicaStudios87

Güzel bir çalışma. :)

oooo şimdiye kadar gördüğüm en güzel kratos çizimi olmuş.Kim yaptıysa bravo.
  • YouTube bile girilmez son hafta. Sığırın biri clickbait yapacam diye bi resim koyar oyun zevkimizin içine edilir. Şahsen uzak dururum son hafta sosyal mecradan. O değilde 2010 mart ayı oyunun çıkışına az bi süre kala büyük spoiler yemiştim ve forumda bunu açıklayıp spoiler içine almayı unutmuştum.. sayemde bi kaç kişi daha spoiler yemişti

• Rize plakası oldu az kaldı efsanenin çıkmasına az

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.