Şimdi Ara

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
24
Favori
92.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PS ci kardeşlerim gelin şöyle beraber mutlu olalım God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı 

• Konudan bağımsız olarak God of War: Ragnarok | Türkçe Dublaj

konusunu biliyorsunuzdur resmi olarak onaylanmadı diye biliyorum

umarım yeni oyunda da Türkçe Dublaj görürüz

Fragman:

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR AltyazılıTanProductionyoutube
    God of War: Ragnarok | Türkçe Dublajlı Fragman Kayıt & Mix: TanProduction Kratos: Tarkan Koç Atreus: Tan Şahinkanat Tyr: Mutlu Albayram Mimir: Oray Özgan Angrboda: Doğa Ece Aydoğdu Brok: Uğurcan Akbaş Resmi dublaj değildir.
    https://www.youtube.com/watch?v=iXM_FQhtg9k&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lokkatto -- 20 Ekim 2021; 23:22:51 >
  • Ps now ile oynuyordum haberi gördüm çok sevindim dün mü bugün mü ne klavye mouse ile oynasaydım daha kolay olurdu diyordum malum joistic ile balta fırlatmak zor olabiliyor pce gelene kadar ps now da bitiririm pce çıkınca orj alır birde öyle bitiririm

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Konsol fanlarının sitem ettiği bir konu varsa link atın keyfimiz yerine gelsin.
    Şu varmış
    https://twitter.com/playstation/status/1450839409159458818?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 21 Ekim 2021; 0:0:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Terminator T-800 kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun hocam öncelikle :) Önceki mesajınızı da gördüğümden yazmak da istedim. İnsanlar bence oyunun fiyatının şokundan çıkamadığından bu tarz mesajlar atamamış olabilirler. Şimdiden iyi oyunlar diliyorum. Bir taraftan kura bakıyorum bir taraftan da oyunun fiyatına bakıyorum şahsen alsam mı diye...

• Hudson51 kullanıcısına yanıt

Sağ olun hocam, önce yazdım sonra sildim. Boşuna uğraşmayayım dedim. God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı 

• Oyun çıktığından beri üç sene geçmiş dördüncü senesinde pcye gelecek
    Konsolcular oyunun suyunu çıkarmış oyun unutulmuş gitmiş halen yok konsolcular nerdesiniz hebele hübele
    Sanki büyük bir zafer kazanmış gibi konuşuyorlar
    PC almasını biliyorsanız konsola özgü oyunları oynamak istiyorsanız bir tanede konsol alacaksınız
    Ben bilgisayar kullanırken yanında ps4ümde vardı sattım ve yakın zamanda 5e geçeceğim
    Tutturmuşlar bir fanboyluk PC tarafıda böyle konsol tarafıda böyle
    Eşit olmaya çalışın bu firmalar size para vermiyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sistem gereksinimleri paylaşılmamış tahmini en düşük sistem gereksinimleri ne olur

• mydonesse M kullanıcısına yanıt

Son playstation portuna bakarsak gtx 1060 gibi bir kart en yüksek detaydan bir iki ayar kısıp 60 fps yi yakalayabilir.

Denuvo falanda olmayacağı için işlemci yüküde fazla olmaz düşüncesindeyim.

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı

Aslında HZD ile karşılaştırmak daha doğru olur açık dünya ve vram kullanımı fazla bu yüzden en az bir gtx1660 isteyebilir.

https://www.techpowerup.com/review/horizon-zero-dawn-benchmark-test-performance-analysis/4.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wey-Yu -- 21 Ekim 2021; 1:12:9 >

• Oyunun PC sürümünün hangi oyun motoruyla geleceği henüz belli değil çünkü oyunun geliştiricisi bu oyun için özel hazırladığı ve ismini paylaşmadığı bir oyun motoru kullanıyormuş. Oyunun PC portunu muhtemelen yakın dönemde satın aldığı Nixxes yapacak. Days Gone Unreal Engine 4 ile hem PC hemde konsola çıkmıştı ve oyun motoru nedeniyle özellikle PC de gayet iyi çalışıyor. Death Stranding ile Horizon Decima isimli aynı grafik motorunu kullansada Horizon Zero Dawn' ın sistem yükü daha fazlaydı. Bu nedenle henüz 80 GB lık depolama gereksinimi dışında God of War için bir şey bilinmiyor, burada kilit nokta DLSS desteğinin olması çünkü bu sayede en düşük RTX kartta bile önemli bir performans kazanımı sağlanacaktır. DLSS olmasa açıkçası ilk günden ön sipariş etmez ve performans değerlerini beklerdim ama DLSS varken bunu düşünmeye gerek yok. God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 21 Ekim 2021; 1:3:38 >

• Güzel oldu, gelsin bir de PC'de harika grafikler ile bitirelim. (zaten harika idi) God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı 

• Şimdi bu oyun bazılarının dediği gibi yapılan en iyi oyunmu yoksa eski bir exc olması sebebiyle şişirme varmı

• 2018'de ilk sağlam indirimle 151 TL'ye mi ne almıştım dijital mağazadan. Aldıktan sonra gerek oyunu bitirip bir daha da yüzüne bakmayınca gerekse fiyatının sürekli olarak indirimleri girmesi sebebiyle aldığıma pişman olmuştum. PS konsolu artık gereksiz bir konsol olduğunu kanıtlamıştır.

• Şişirme bir oyun. Oynarken iyi hoş fena değil dersin, bitirdikten sonra bir daha yüzüne bakmazsın. Yani sinematikler, grafikler, diyaloglar güzel, aksiyon evet var. Ama tekrar tekrar kendini oynatacak bir yapıda değil. Bitir-geç.

• Konsol tarafında en sevmediğim konu nesiller arası geriye dönük uyumluluk sorunuydu. PS5 ile bunu şimdilik kısmen de olsa aştılar ama GOW serisinin diğer oyunları için hala PS3 bulundurmak zorundayım.

Ama PC tarafında böyle bir sorun yok 20 sene önceki oyunu bugünki PC ile oynayabiliyorum. Bu sebeple ya tüm nesillere dönük geriye uyumluluk ya da oyunların PC için de çıkması gerektiğini kendi durumum için istiyorum.

Bir diğer nokta ise oyun bu usta, bırak herkes erişebildiği platformda oynayabilsin. Bugün olur yarın olur sıkıntı değil. Konsolcuların içindeki exclusive fetişlerinin yaptığı bencillik. Sanki kendi babalarının firması. Yarın paran olmasın Sony ya da Microsoft bedava konsol, oyun ya da PC verecek sana bana. Ticari firma sonuçta, belki yarın diyecek ki ben artık konsol çıkarmıyorum PC için oyun yapacağım hem daha az maliyetli hem de kar marjı çok iyi, potansiyel müşteri sayım çok çok daha fazla. O zaman da exclusive dersin yaşlı gözlerle.

Netice itibariyle hepimiz az çok iyi kötü oyun oynamayı seviyoruz. Aramızda böyle saçma sebeplerle tartışma yaratmaya gerek yok. Kimi konsol alır oynar kimi ise PC alır oyun oynar. Zevkler renkler, koşullar ve durumlar nedeniyle tercihler veya zorunluluklar farklılık gösterebilir. Ortak sevdamız oyun oynamak köstek olmak yerine birbirimize destek olmalıyız.

• Bir cihazı almak için kendine zoraki sebepler yaratmaya çalışan acayip bir tayfa bu exclusive fetişistleri. Konsolu almak için hiçbir mantıklı sebep yok, exclusive oyun çıkararak beni bu konsolu almaya zorlayın diyorlar. Zorbalığı kendileri talep eder olmuş.

• Hala insanların psi ex oyunları için aldığına inanan bir kesim var kardeşim ne alakası var hiç konsol sahibi olmadım ps now ile ps oyunları oynuyorum cidden joistic ile oyun oynamak ayrı bir keyif ve rahatlık sağlıyor insanlar sadece exc oyunlar için konsol almıyorlar rahatlığı için de alıyorlar netice de dünya türkiyeden ibaret değil diğer milletten insanlar sırf gow yada diğer exc oyunlar pce çıkıyor diye konsol almaktan vazgeçmez herkesin parası Türk parası kadar değersiz değil konsol almam artık diyen kesim alamazsanız almayın Sony e zararlı değil yararlı olursunuz tr oyun çıkarmaktan vazgeçerler ek masraftan kurtulurlar

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • noir06 kullanıcısına yanıt

Yakın zamanda Geforce Now leaki oldu, Geforce Now'da normal kullanıcıların görüntüleyemediği oyunların sayfaları tespit edildi, bunların arasında God of War, Ghost of Tsushima gibi örnekler de vardı. O hype kaybolmadan gazı verelim diyip paylaşmışlardır belki.

Benim gibi çıktığı an oynama sevdası olmayan oyuncuları sevindirdiler baya. PC için oyun kolum var ama bazı 2d oyunlar dışında hiç sarmıyor beni.

Kafamda küçük de olsa bi ps4 alma düşüncem vardı, bunla birlikte o da kayboldu.

Bahsettiğim leak:

https://www.reddit.com/r/GamingLeaksAndRumours/comments/pndwey/definitive_compilation_of_leaked_geforce_now/

Tıklamaya üşenenler için; BLOODBORNE, SPIDER MAN OR LAST OF US, Last Guardian, Gravity Rush yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yirikalische -- 21 Ekim 2021; 13:2:22 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.