Şimdi Ara

God of War (Çıktı) [PC ANA KONU] - TR Altyazılı (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.083
Cevap
24
Favori
92.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
36 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun çıkmadan bunu kimse bilemez, sistem gereksinimleri detaylı bir şekilde paylaşıldı ona göre nasıl bir ayarda oynayacağını tartıp biçersin.

Ekran kartların sıralaması şu şekilde gidiyor. Notebook'da ki GTX 1650Ti ile Masaüstünde ki GTX 1650S aynı değildir diye tahmin ediyorum. Masaüstü ekran kartları daha performanslı olur.

GTX 1050Ti>1650>RX 570>GTX 1650S>RX 580>1060>1660>1660S-1070-1660Ti

1650Tİ Notebookcheck:

notebookcheck
    NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti Mobile GPU - Benchmarks and Specs
    https://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-GTX-1650-Ti-Mobile-GPU-Benchmarks-and-Specs.452628.0.html

Techpowerup'a göre GTX 1650Ti, masaüstü 1650'ye göre çok az daha performanslı gözüküyor. ( RX 470-570 kartların da gerisinde )

TechPowerUp
    NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti Mobile Specs
    https://www.techpowerup.com/gpu-specs/geforce-gtx-1650-ti-mobile.c3512

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 14 Aralık 2021; 13:7:33 >

• playstore'dan alan arkadaşlar kodları gelince buraya yazabilir mi? birbirimizden haberimiz olursa iyi olur diye düşünüyorum. ilk defa önsipariş oyun alıyorum böyle bir platformdan. gönderecekler mi,ne zaman gönderecekler,kazık yer miyiz stresi bastı 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darth hede -- 15 Aralık 2021; 14:42:34 >
  • playstore da kazık olmaz merak etmeyin.

• Playstore cezbediyor beni de. Sıkıntı olarak Kredi Kartı ile ödemede aracı kullandığı için fiyatının artması. Birde tabii keyleri ne zaman teslim eder sorunsalı var. Çıkış günü verirseler inmesini bekle dur. 

• darth hede kullanıcısına yanıt
    Faturama 12 aya bölünmüş olarak yansıtılması şeklinde önsiparişi verdikten 3-5 saat sonra alımım onaylandı.
    10 gün kadar sonra da Türk Telekom 444 0 375’ten arandım. “Daha önce bu alış veriş için aranmış mıydınız?” diye de sordular.
    Neyse uzatmayayım, herhangi bir güvensizlik hissetmiyorum. Bence oyunun çıkışına yakın salarlar kodlarımızı. :)

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Aslında masaüstü modellerle dizüstü model ekran kartları arasında çok büyük bir fark yok. Eskiden vardı ama yeni dizüstü ekran kartlarında 1050 itibariyle yapılan mimari değişiklik sonrası fark neredeyse kalmadı. Zaten bu sebeple dizüstü ekran kartlarının isimleri de artık masaüstülerle aynı. Eskiden fark olduğu için dizüstü ekran kartları m eki alırdı isimlerinin sonuna. Yanlış hatırlamıyorsam 1070 gtx dizüstü olanı masaüstü olanından perfornmans olarak daha iyi deniyordu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noctivagant kullanıcısına yanıt

Masaüstü olan versiyonlar en az %5 daha performanslı olur. Benim mobil RTX 3080 var şimdi bunun masaüstü versiyonu en az %5 belki de %10 daha performanslı çalışıyordur. En büyük etken birincisi laptop ikincisi masaüstün de ki ekran kartları daha iyi OC yapılması ve Frekans değerlerinin daha yüksek olması ve işlemcinin de etki yanları olur.Yoksa Mimarı olarak fark yok elbet. Dediğiniz gibi eskiden yanında 950M 960M yazardı M kalktı ama görünürde yine arada fark oynuyor.

Minumum sistem gereksinimlerinin altında bir sistemi olanlar bence ya upgrade yolu gözükmüştür ya da yeni sisteme geçiş gözükmüştür.

GTX 1050Tİ > GTX 1650 > RX 570 > GTX 970 > GTX 1060 > RX 580 > RX 5500XT > GTX 980 > GTX 1650S > RX 590 > GTX 1660 > GTX 980Ti > GTX 1660S > GTX 1070 > GTX 1660Ti diye gider.

Minumum istediği: GTX 960 / AMD R90X (720p 30fps) GTX 960, 1050'den güçlü. 1050Ti den güçsüz ortasında bir kart. (Techpowerup)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 16 Aralık 2021; 12:56:21 >

• Dostlar bu oyunu steam üzerinden alacağım. Sizce fiyatı yakın zamanda artar veya indirime girer mi?

• lofer_freud kullanıcısına yanıt

Herkesin aklında o soru var hocam. Bilmek zor.

Ben sürekli sepette tutuyorum belki fiyatı artarsa alabilirim diye. Sanki steam bir süre daha veriyordu alabilmek için.

• Return to Monke kullanıcısına yanıt

Fiyatı arttığı an sepetteki fiyatı da değiştir, haberiniz olsun.

• The Frost kullanıcısına yanıt

O sadece indirimlerde mi vardı?

• Return to Monke kullanıcısına yanıt
    Hocam yanlış hatırlıyor olabilirsiniz çünkü öyle bir durum yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunun fiyatı değiştiği an ister sepette ister istek listesinde olsun anında yansıtılır ve sepette olan bir oyunda herhangi bir fiyat değişikliği olursa buna yönelik bir bildirimde sepetteki ürünün hemen altında belirtilir. Oyunun fiyat artışına gidip gidilmeyeceğini şu an kimse bilemiyor fakat ülke bazında en uygun bizde olduğu için kaliteside zaten belli olunca almayı düşünenler daha fazla ertelemeyip alsınlar, kim bilir belki yarın çok geç olabilir.

Bunun yanısıra oyun Steam' e göre Playstore' da daha uygun, keyleri ise genelde oyun ön yüklemeye açıldığı gün gönderiyorlar. Bu nedenle eğer Playstore' dan oyunu aldıysanız daha öncesinden key beklemeyin.
    Playstore' dan daha önce çok kez oyun alımı yaptım ve hepside zamanında teslim edildi. Ön sipariş keyleri genelde oyun çıkmadan birkaç gün önceden gönderilirken hali hazırda yayınlanmış oyunları ise hemen gönderiyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Terminator T-800 -- 16 Aralık 2021; 20:42:51 >

• The Frost kullanıcısına yanıt

Vallaha olabilir hocam başka bir siteyle karıştırdım belki de.  

Alacaksanız alın zaten paranın değeri yok.

• Ben en düşükte olsa 1050 gtx ile oynayacağım çünkü şuanki fiyatlarla yeni pc alma şansım yok. Vodafone, trend yol ve fastpay sağolsun oyunun bana maliyeti 185 tl mal olacak.

• Noctivagant kullanıcısına yanıt

720p 30fps oynarsın hocam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Asahi Breweries -- 17 Aralık 2021; 13:6:54 >
  • Bu oyun yaklaşık olarak 3 hafta içinde erişime açılacaktır.  

• Playstore dan aldım oyunu hâlâ kodu vermediler sanırım bu durum herkeste aynı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeVKit -- 21 Aralık 2021; 18:33:12 >
  • DeVKit kullanıcısına yanıt

Ön sipariş olduğu için kodu çıkış günü verirler. Oyunların indirilip oynandığı platformlar hariç satış yapan siteler kodları oyunlar çıkınca vermekte

• Türk bir arkadaş yapmış Yağlı boya çalışması.

Santa Monica RT etmiş.

İsmail Bozcatwitter
    “Yeni çalışma #GodOfWarRagnarok #GodofWar #oilpaint #yağlıboya”
    https://twitter.com/smailBozca1/status/1472545876128239621?s=20
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.