Şimdi Ara

GOD OF WAR (KUTULU-SPOT-DİJİTAL) FİYAT TAKİP !!! PSN DELUXE SÜRÜM 299 TL (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
149
Cevap
1
Favori
9.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dun saat 23.58'de siparis onayi verilmis ve kargo asamasina gecilmis. Bugun kargolanma ihtimali var gibi geldi. Oyun kutulari saticilara ulasmis olabilir. Syd firmasiydi benim on siparis verdigim yer.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirbag

Dun saat 23.58'de siparis onayi verilmis ve kargo asamasina gecilmis. Bugun kargolanma ihtimali var gibi geldi. Oyun kutulari saticilara ulasmis olabilir. Syd firmasiydi benim on siparis verdigim yer.
    Oyunu nekadara aldınız acaba
  • Hirbag kullanıcısına yanıt
    syd firmasını aradınız mı ürün ellerine gelmis mi ben spotcuları aradıgımda persembeden önce hatta cuma gelir demislerdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hirbag

Dun saat 23.58'de siparis onayi verilmis ve kargo asamasina gecilmis. Bugun kargolanma ihtimali var gibi geldi. Oyun kutulari saticilara ulasmis olabilir. Syd firmasiydi benim on siparis verdigim yer.
    Benim de 23.58 de onaylanmış, kargoya en geç 24 ü yazması beni biraz kıllandırdı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gamer-x kullanıcısına yanıt
    237,03 lira. N11 ceki ve biraz banka puaniyla fiyati indirebildim.

• gumbet G kullanıcısına yanıt
    Aramadim ama birden o saatte onay gelince acaba kutular ulasti ya da haber mi aldilar dedim. Cunku siparisi cumartesi gecmistim.

• SacredDivinity kullanıcısına yanıt
    Syd 19'unda kargolayacagiz demisti. Kutular ulasirsa yollarlar tahminim.

• Dnr ilk 50 kişiye unc col. gönderiyordu. Acaba faturasında unc col. yazan var mı ?

• yarın sabah 9da benim spotcuya gelecekmiş 260tl
  • Oyunu bu sefer hiç bir şekilde Türkiye'den sipariş etmeyi düşünmüyordum Sony Politikaları sebebiyle ancak Arkadaş listemde herkes ön sipariş verince , kıskanmadım değil

209 ₺'den sipariş verdim şimdi yeni hesap açıp. Collector's Edition siparişimi de yurtdışından verdim. Oynayıp bitirdikten sonra 180 ₺'ye hesabı direkt olarak satıcam.Isteyen varsa ulaşabilir şimdiden
  • Izmir'deki tedarikçi firmadan 239 lira fiyat aldım. Elimdeki ni no kuni 2 yi de 170 e sayacak. Yarın takas yolu ile alıyorum inşallah.

Izmirli arkadaşlar varsa izmirspor durağı yağmur dvd.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnakinHendrix

Dnr ilk 50 kişiye unc col. gönderiyordu. Acaba faturasında unc col. yazan var mı ?
    uncharted collection hediyesi iyimiş ama d&r kara listemde çok geç yolluyorlar oyunu inşallah kısa sürede elinize ulaşır
    Teşekkür ederim. Kargoya vermişler ama unc hakkında bilgi yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: Vip3r

yarın sabah 9da benim spotcuya gelecekmiş 260tl
    yer neresi hocam spotçu olarak ; yarın spotçularda olma ihtimali yüksek ozaman bugün bir ikiyere sordum elimizde yok dediler yada yarını bekliyorlar haydi hayırlısı
  • Kutulu alacak arkadaşlar bilginiz olsun S y d bilgisayar bugün oyunun geleceğini söyledi.

• merkingtr kullanıcısına yanıt
    Bilgi icin tesekkurler. Oradan almistim.

tahtakale fezadan sabah 9da ordayim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • collectors edition bulabileceğimiz biryer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: NoDRaC

collectors edition bulabileceğimiz biryer var mı?
    Türkiye de satış yapan Overgame ve Hepsisony de kalmadı ancak yurtdışında şansını deneyebilrsin oda zor ihtimal
  • God of war collectors edition almak isteyenler için duyrulur

20 Nisan Cuma günü God of War lansman etkinliği için D&R Kanyon mağazasında buluşuyoruz. God of War’u ilk defa oynamak, sürpriz hediyeler kazanmak ve oyun dünyasının sevilen Youtube ve Twitch yayıncıları ile bir araya gelmek için sizleri de 14:00 – 22:00 saatleri arasında D&R Kanyon mağazasına bekliyoruz. Ayrıca, limitli sayıda üretilen ve heyecanla beklenen God of War koleksiyoncu sürümü de lansman gününde D&R Kanyon mağazasında satışta olacak!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gamer-x -- 18 Nisan 2018; 22:58:50 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.