Şimdi Ara

GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.013
Cevap
10
Favori
37.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 355
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 gün 23 saat 47 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Favoriye Eklediklerim 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • emre00 (35 mesaj) Blue9 (28 mesaj) snakefatih (26 mesaj) emretor23 (26 mesaj) Armag3d0N (23 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (268 mesaj) Mobil (415 mesaj) Tablet (55 mesaj) Mini (50 mesaj) Uygulama (1 mesaj)
  • @
13 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> TPS >> GOD OF WAR III REMASTERED (PS4) - TÜRKÇE - 1080p/60fps - 14 TEMMUZ 2015
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    13568 Mesaj
    ps3 ü aldığımda ilk suyunu çıkardığım oyunlardandır god of war 3. ps4 e türkçesi çıkarsa yine yeni yeniden
    |
    |
  • Teğmen
    115 Mesaj
    Ya cok sacma buluyorum sadece tek bir oyunun remastered yapilmasini. Yapsana 7 oyunuda 1080p 60 fps. Catir catir oynayalim. Sony'e yakistiramadim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1938 Mesaj
    Bir daha alıp oynarım ama 1 ve 2 oyun yeniden yapılsa daha bir mutlu olurdum,en az 3 seviyesindeki grafikleriyle çok fark yaratırdı.
    |
    |
  • Yarbay
    2584 Mesaj
    Yüksek ihtimal tr'de 135tl gibi bir fiyat olacak. Benim gibi bu oyunu oynamayı kaçırmışlar için müthiş haber

|
    |
  • Teğmen
    223 Mesaj
    Ascension'nında dahil edildiği bir bundle yapılsaydı daha yerinde olurdu lakin şahsen yine de satın alacağım nitekim çıkışı üzerinden 5 yıl gibi uzun bir zaman geçti.Böylesine olağanüstü olan bir franchise'ı tekrar ps4'te tecrübe etmek güzel olacaktır...

|
    |
  • Yüzbaşı
    603 Mesaj
    Bu arada ps4 e başka god of war remasteredı
    Çıkarmayacağız dedi santa monica studios

• Yüzbaşı
    411 Mesaj
    Kesinlikle God of War III ve Ascension'ın birlikte olduğu bir bundle olmalıydı. Ben PS3 te GOW3 ü bitirmiştim fakat sonrasında Xbox'a geçtiğim için Ascension oynayamamıştım.

Şimdi ne alaka yani son çıkan oyunu hiçe sayıp ondan öncekine remastered yapmak
  • Yarbay
    6629 Mesaj

Ascension'ı oynamamak herhangi bir kayıp değil hocam, boşa dert etme. Serinin en kötü oyunu, Türkçe olduğuna sevinmiştik ama adam akıllı sinematik bile yoktu oyunda. Üstelik uzak kamera açıları ve gereksiz zorluğu bi yerden sonra çıldırtıyordu adamı, Ascension'ı en baştan oynayacağına GOW 3'ü tekrar oyna daha çok zevk alırsın.
    ozgur_tuna kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj

Bisey kaybetmemisim ozaman dostum :)

|
    |
    TaKo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4138 Mesaj
    Ben Half Life oynamamıştım onun da remastered'ı gelir mi acaba? Bir de Heavenly Sword oynamamıştım, o da gelse fena olmaz. Bir de Crysis 2 ve 3 oynamadım. Bu ikisi gelir mi acaba? Bir de oynamadığım binlerce oyun var, onlar da gelsin. Ne de olsa ben oynamadım. Ben oynamadığım için hepsi remastered olsun. Önceki nesilde oynayanlar da daha güzel grafikle tekrar oynar, ne güzel işte çünkü ben oynamadım. Tamam mı?
  • Yarbay
    3689 Mesaj

• Yarbay
    20019 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: excalibour09

Bu arada ps4 e başka god of war remasteredı
    Çıkarmayacağız dedi santa monica studios

Xbox tarafında, Halo 5 öncesinde, Master Chief Collection paketi çıkarıldı. Halo 2'nin Xone remake'i, Halo 1'in 360 remake'i(+remaster), diğer 3 oyunun remaster versiyonları, TV dizisi ve Halo 5 beta erişimiyle, 60 dolardan satıldı.

Sony, GoW4 öncesinde, üstelik serinin 10. yılıyken, GoW1-2 remake'leriyle bir paket çıkarmalı.

MP yok diye çok az mı satacak? Master Chief de, rezil-sorunlu bir mp'ye sahipti.
    Ki Resident Evil, Tomb Raider Anniversary gibi SP örnekler de var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 23 Mart 2015; 6:37:08 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj
    Merhaba iyi günler God Of War için 5 oyunluk bir paket sunulmuş . (http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/god-of-war-saga-collection-5-full-games-ps3-157256110) Sizce sahtemidir? ps3 süper slim kullanıyorum. alsam kullanabilirmiyim ? Her hangi bi sıkıntı çıkarmı ?
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: ganz27

Merhaba iyi günler God Of War için 5 oyunluk bir paket sunulmuş . (http://urun.gittigidiyor.com/video-oyun-konsol/god-of-war-saga-collection-5-full-games-ps3-157256110) Sizce sahtemidir? ps3 süper slim kullanıyorum. alsam kullanabilirmiyim ? Her hangi bi sıkıntı çıkarmı ?

Çıkmaz

• Yüzbaşı
    275 Mesaj
    Bütün serinin remestered yapılması güzel olur. Özellikle benim gibi konsola ps4 ile başlayanlar için remestered oyunlar güzel. Grafik arttırımları da cabası. Bütün seri çıkarsa seriyi kaçırmadan birden başlayarak oynamak isterim. Zaten merak ettiğim bir seri ortasından başlamak istemem.
    |
    |
  • Yarbay
    10168 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: PlayforFun

Ben Half Life oynamamıştım onun da remastered'ı gelir mi acaba? Bir de Heavenly Sword oynamamıştım, o da gelse fena olmaz. Bir de Crysis 2 ve 3 oynamadım. Bu ikisi gelir mi acaba? Bir de oynamadığım binlerce oyun var, onlar da gelsin. Ne de olsa ben oynamadım. Ben oynamadığım için hepsi remastered olsun. Önceki nesilde oynayanlar da daha güzel grafikle tekrar oynar, ne güzel işte çünkü ben oynamadım. Tamam mı?

Valla çıksa iyi olurdu.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    267 Mesaj

Çok teşekkürler hocam yani alabilirim sahte falan degildir?
    |
    |
    ŞevketMarco kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    4485 Mesaj
    Tr altyazili olma ihtimali varmi us psnden on siparis vermeyi dusunuom Tr olursa enazindan tr psnden aliriz

|
    |
  • Yarbay
    4305 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    AlfieLowis

Us store a pre order acilmis. Resimlerden gördüğüm kadariyla cok buyuk bir fark yok.Allah bilir 1080p yapip çıkaricaklar oyunu . Ben de bir goe sever olarak almak isterdim ama bu oyun 40$ etmez. Ucuzlayinca alirim artik yada almam kim bilir. Ps3 te platinleyip ustune chaos modda bitirip ve Bluray in arkasina baktiginizda önünü gorecek sekilde oynamistim. Siz dusunun ne kadar cok oynadigimi . Ama gow4 cikmamis yok ortalikta trailer da yok. Sen gel eski oyunu ps4 e cikart. Hic yakışmadı. Hem de emimim, gow asc.. da olan efektleri de eklemiyecekler. Mesela;

Kratos zinciri sallarken gow asc da bariz abarti bir zincir sesi ve ayni sekilde ayak sesi vardi. Ps3 gow3 te o kadar yoktu (malum eski oyun) ve bunu biraz süsleyip ps4 e cikaracaklardir.

Ps4 cikti aradan, 15 ay gecmis sadece infamous , drive club, bloodborne ve the order 1886, little big planet3, killzone ve knack var. Ve bu sene de sadece 2 tane exc oyun var ( bildigim kadariyla bu senenin sonuna kadar cikmayacak daha) bence bu oyun sayisi oldukça az

• Yarbay
    13867 Mesaj
    Store'a GoW 10. Yıl dinamik tema gelmiş. 1 dolar.

|
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Instagram takipçi satın al
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
kripto para haberleri
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.